8

@Lionel_Messi10 jest fanem piwko nie można?

1

@Sulimo zdrowia dla siostry ;)

11

@Eklerek ulice Francji mu się podobały?

2

@GeneralXavi niestety, Polska jest już przegrana.
Tam wszyscy są w jednej mafii, kto rządzi to sobie wszystko bierze i ma w dupie trzymanie się prawa i jakiejkolwiek godności.

1

@NeroTFP1 Where Georg Grozer?

1

@Mankind ale jak to, Bartoszewicz mówił, że pod domem mu listy zostawiali?

8

My nic o tym nie wiedzieliśmy, ale całą tablice na x sobie tym zawaliliśmy...

11

@arasz1819 post o Mentzenie, Arasz już w komentarzach jest.
Pięknie Cię wyszkolili, wczoraj tak szybko nie komentowałeś nowości o TrzaskuNasku.

12

Jak wujek Wiesiek na weselu xDD

0

Eric Garcia a zagram na każdej pozycji i zagram świetnie a co?

3

Człowiek z dżungli wyjdzie, ale Espanyol nigdy.

0

Dziś otwierany szanpan w domu Alexa Ciemnego.

2

@Luciano99 już grzeje klawiature :D

11

Uwielbiam jak Święcicki krzyczy Lamine Yamal, nikt tego piękniej nie wymawia.

5

No i to jest cały Messi.

0

ale to bydło z Espanyolu...

9

Hejter mówi, że hejterzy są źli xDD


4

@Starrk Z pierwszego weszło 10 i z drugiego 10.

Cytując Ciebie, nie znasz się a się wypowiadasz.

0

@Starrk przecież dziś są w półfinale, więc mogą być.

2

Oby dziś koniec challenge'u xD

6

@Kgorecki2500 ona do jakiejś Kobiety, która pochwaliła się zarobionymi pieniędzmi napisała, że onlyfans to nie praca.
Naprawdę mam nadzieję, że ona jest po raz ostatni w sejmie.

20

@barcelonaLM no i sprawa zamknięta, ktoś się podszył i chj, co nam zrobicie.

1

@Luciano99 wygrany oczywiście.

1

Lewandowski to słaby napastnik - Alex ciemny

10

@Kgorecki2500 żyjemy w takim kraju, że takie coś i tak nie będzie miało żadnych konsekwencji.

1

@Pedri16Future ja widziałem jeszcze Jakubiaka baner, blisko mojego bloku.

15

Chciałbym spotkać tego GOATA :)

1

@Klejnot_Nilu jakieś dowody na te przekręty?
Tyle lat atakują tego Stanowskiego i nic z tego nie wynikło.

3

@Astad wiadomo, że bliżej mu do prawej strony(i to przecież nic złego).

Śmieszą mnie zawsze komentarze, że on wspiera PiS, bo dostaje/dostawał od nich kasę.
A prawda taka, ze sam sobie wyrobił taką pozycję, że może po prostu gadać co chce.

4

@Borneo każdy polityk, który nie zgadza się z rządem to ruski agent, wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?