1

@Pawello328 Przedewszystkim mamy kontry za wolne albo ich wogóle nie ma, a w obecnej piłce najwięcej bramek pada po szybkich kontrach, wszystko.

0

A Xavi na konferencji "me voy" a la bamba w skowronkach.

0

Barca jest jak niegrzeczny bachor któremu tata dał dwa razy klapsa.Bajern się wogóle nie wysila a my walimy łbem o ścianę.

1

@zulugula Tylko się nie pochlastaj tam pod stadionem

0

To już nie jest śmieszne mimo że spalony.

1

Busi w zegar a Xavi mu klaszcze, nosz kurrr

0

No jest hujowo, i nie ma widoków na poprawę gry w przyszłości niestety.Teraz jest pytanie czy Xavi jest jeszcze w stanie cokolwiek zwojować.Ta gra nie napawa optymizmem niestety. VeB

0

Co by się nie dzało Panie i Panowie, VeB na zawsze

0

@Patrykl145 Dobre dobre

0

@VamoSBarca88 Kurwa jakiś sukces jest:) :) :)

0

@pioz123 Ja tego dzbana to już słuchać nie mogę, no co mordę otworzy to mnie skręca.

0

@masq świetny człowieku

4

Spojrzałem na Dembele I już wiem że dzisiaj będzie napierdalał w zegar aż spadnie.

0

@Ptasior Obawiam się że z odpowiednim nastawieniem nie wyjdą, ale obym się mylił

1

@supraomnes1 Tak ja pisałem że jest szansa przyznaję, ale to tak bardziej pobożne życzenie było bo rozum podpowiadał co innego

2

Ale tu nawet trudno o jakiekolwiek emocje z bajernem w obecnej sytuacji.Czy im się będzie chciało ryzykować jakąś kontuzję przed mundialem. To będzie mecz towarzyski dla obydwu drużyn mam przeczucie.

0

Jeszcze jest ostatnia szansa że Inter to odda walkowerem, a Co? Niemożliwe nie istnieje przecież :)

2

@Janiama Najważniejsze że jak barca wygra to wszyscy będą zadowoleni:)

0

I teraz nawet gdyby barca wygrała ten mecz towarzyski z bayernem z 4-0 to i tak bayern będzie się śmiał, bo ten mecz to nawet o prestiż nie jest.

0

Ale ten Lautaro ma mordę nie przyjemną.Dobrze że do barcy nie przyszedł.

0

@Deviler I to taki przegubowy

0

@4drian0 No tego się obawiam najbardziej że w pierwszej połowie może być po ptokach

0

@4drian0 Już nie takie rzeczy w piłce się działy ale zobaczymy VeB

0

No to jutro mamy emocje od 18.45 i wszyscy za Viktorią.Bo ja Czechom cudem uda się wygrać to ja sobie nawet nie chcę wyobrażać co się będzie działo na Camp Nou.Będziemy mieli spektakl i kupę nerwów.

2

@Kidd Jak mogę wierzyć jak drużyna sama w to nie wierzy.

0

@Cochise I dlatego nawet ewentualna wygrana nie będzie mnie za bardzo cieszyć bo i tak bayern będzie gnił z nas że tak daliśmy dupy w grupie.Jak Inter wygrać to macz z bayernem nawet nie będzie o prestiż bo oni się nie muszą wysilać.

7

@TheNekro94 To jest chore

1

@FioletoweOczy Ale Leo jest wychowankiem tego klubu, cieszył nas I zachwycał tyle lat więc łatwo zrozumieć że prawdziwi cules barcy śledzą jego karierę.A mi chodzi o sezonowców którzy kibicują już nie wiem czy Lewemu bo przyszedł, czy całej barcy bo to jest trochę różnica. A gdyby Lewy odszedł do city np.to polecieli by za nim pewnie:)

0

@Toretto Raczej to można nazwać kibicowaniem jednemu piłkarzowi a nie całemu klubowi, tak to odczuwam, no ale każdy ma prawo kibicować jak chce.

6

@KrychaFCB Tak bo Lewandowski przyszedł do barcy to teraz wielcy cules, albo przed I po meczu w tv na wszystkich kanałach w wiadomościach gadają o barcy a przed Lewym nikt nawet nie wspomniał. To jest żenujące że dla jednego piłkarza raptem tyłu kibiców barcy. Śmieszne to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?