0

@sonek Cooo? Nie chcą żeby im pod ogon zaglądać?

0

Ten 18letni pajac co pociągną swoich kolegów do grobu popisując się przed nimi, sam wykrakał śmierć a oni mu przytakneli.Ależ ta młodzież jest zidiociała.Jak zginąć to przed Trzech Króli:) Brawo

1

Komentarz usunięty

0

@paweldunajecfcb To już teraz można się domyślić co Lewy powiedzi Messiemu po meczu.Dziękuję Leo że się ulitowaliście nad nami:)

0

@RosjaninBut Naprawdę, ten artykół otwiera oczy I daje do myślenia że my tak naprawdę to nie wiemy jaki plan mogą mieć Amerykanie.Trzeba pamiętać że Jankesi zawsze jak byli zaangażowani w jakiś konflikt to musieli wyciągnąć z tego jakieś korzyści.Mam wrażenie że pomoc Ukrainie jest większym planem USA niż tylko odzyskanie terytoriów Ukrainy.A może trzeba potem schwytać Putina, tak jak Sadama, albo Osamę?Rosja się wykrwawi a USA skorzysta z sytuacji.Oj może mnie poniosło, już sam nie wiem.

9

@kuz Któregoś dnia obudzimy się nie z ręką w kiblu, ale całym łbem.Tej karuzeli żenady w tym kraju już się nie da zatrzymać niestety.Odcinam się o tego typu gnoju jak tik tok, celebryctwa,infuencerstwa, lgbt+-#&?. itp itd

0

@Medium Ta maszkara z sexem nie ma nic wspólnego

0

@draxidox Lato kojarzy się tylko z jednym, beton, złodziejstwo, kolesiostwo, krętactwo.

0

@draxidox Zaraz za rogiem dwa liście dostanie i się naprostuje.

0

@BorzyKrzys Ja akurat od wspierania tęczowych jestem daleki ale że ona ich wspiera to jest jej prawo a dla mnie obojętne bo i tak nie jestem jej fanem.

0

@NeKenI Mądra teza, ale najtrudniej zdefiniować ten drugi dzień.

1

@Conradxc Sobie:)

1

@HighestInTheRoom I cyk tatarek na tależyku że świeżą bułeczką:)

2

Odnośnie meczu to często przyczyn porażki szuka się w sędziowaniu.Oczywiście,Lahoz zabłysną dzisiaj ale gra Blaugrany nie napawa optymizmem.Jeżeli tak ma wyglądać reszta sezonu to nie widzę w Xavim mesjasza, który mógłby tchnąć w tą ekipę coś więcej niż w tamtym roku.Obym się mylił bo byłem i jestem zwolennikiem jego myśli szkoleniowej ale jestem zawiedziony jak do tej pory.Początek był obiecujący.

4

@GeneralXavi A mój lata po ogrodzie I szczeka bo myśli że ruskie idą.

0

Ten alanek to taki raperek z pod klatki

1

@RoberDzik Może ciebie boli bo tak pragniesz legalizacji tego tworu patologicznego.

0

@IronSanHybrid To teraz pakuj się do samolotu i won tam do braci i sióstr blm

0

@Faro współczuję naprawdę

3

Komentarz usunięty

1

@Kazragore Delektuję się Fleetwood Mac właśnie, bo to co leci w tv to nieporozumienie.

0

@barcelonaLM To tęczowe nasienie ostro się rozlało, aż smród poszedł.

0

Co to za glonojad?

0

@Adran360 Ta żaba ormiańska? daj pan spokój.

0

Słuchajta, przyjmę księdza po kolędzie, wstęp 1200 zł. Może ktoś coś?

0

@jaras121 Jej to ja ne zniese

1

Komentarz usunięty

0

No jeszcze Defis można się pośmiać I posłuchać.Przy tej reszcie jest kozakiem

1

@Rust_Cohle He chyba muszę nick zmienić bo ludzie się nabierają

2

A ten zenon to kto? Bo chyba pierwszy raz widzę? Mam nadzieję że będzie przez najbliższe 10 lat bo niezły jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?