0

@Rust_Cohle Nie tak rozumujesz,w nim jest więcej celebryctwa niż dziennikarstwa.Dobrze jak dziennikarz jest pewny tego co chce przekazać ale on jest aż przemądrzały.A z tym celebryctwem to przesadza.

0

Ten Borek to już taki lanser i gwiazdor się zrobił że już komentowanie to tylko dodatek do jego napompowanej sławy.Zdecydowanie wolę Ćwiąkałę jako eksperta bo po prostu skromniejszy.Borek mnie wkurza tą swoją pewnością siebie jaki to on ekspert wielki jest. Jeszcze 2-3 lata temu był inny a teraz dzinnikarz celebryta

0

@maroon Ja akurat byłem pewien że Mendes nie trafi patrząc na niego. Ale chłopak zagrał świetne zawody i po ludzku szkoda by go było. Liczyłem że płaczek jako jedyny zawali:)

0

@Rust_Cohle Ja nie kibicuję ani jednym ani drugim ale pod Españę chyba Portugale bardziej leżą mimo wszystko.

2

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Mam nadzieję że z Francją zagrają swój futbol, bardziej ofensywny jak z Włochami to wtedy będzie szansa na finał.Jak z Francją zagrają jak z Niemcami to polegną.

1

Ooleee Ole Ole oleeee dojszlandy walcie się, walcie się:)

2

Olmo Rewelacja vamos españa

0

Co ten sędzia robi to ja nie mam pytań

0

@RivaldoVitorBorba Dla takich pato influencerów nie ważne jak o nich piszą, ważne aby pisali.

1

@dv7wisnia A ja stawiam 1-2 dla Rumunów. Oni wydają się być bardziej zorganizowani i są drużyną bez wielkich gwiazd.Będzie niespodzianka.

0

Wczoraj było widać że Słoweńcy raczej grają na karne bo mają mocnego Oblaka w bramce który im da zwycięstwoale ale nie pomyśleli że sami nie potrafią wykonywać jedenastek.Sami się oszukali a ten ich pokraka Sesko mógł spokojnie zamknąć ten mecz.I tak to się kończy.

0

Jak Słowenja zagra dzisiaj jak Belżyki czyli obrona Częstochowy, to będzie po meczu w pierwszej połowie.Jak jak mnie wkurrr taka gra.

0

To teraz 85 min Belgowie w dupę 1-0 to trzeba atakować. No idioci

0

Belgia totalnie bez pomysłu na rozegranie piłki, raczej nastawieni na kontry które im wogóle nie wychodzą.

0

Węgrzyn już doszedł chyba.

0

Dzisiaj niestety ale Gruzini pokazali totalny antyfutbol.Autobus przegłubowy zaparkowany i liczenie tylko na kontry.Na szczęście wygra prawdziwa, piękna piłka.

0

@Objectivo No zobaczymy, każdy ma swoje typy a ja obstawiam la Roja vs Francja ale najpierw trzeba Gruzinów wyeliminować niestety a później niemców co będzie arcy trudne zapewne.Więc szykuje się genialne widowicho i raczej na jednej bramce się nie skończy:) Oby!

0

@Objectivo Zdecydowanie przedwczesny finał, ale liczę że La Roja ich pogrąży i będzie prosta droga do sukcesu

1

@Objectivo Zgadza się ale w przypadku konfrontacji z niemcami to raczej wolę Hiszpanów a nie Gruzinów.Ale piłka już nie takie scenariusze pisała.

22

@Hellrider Bo prawdziwa rodzina w kościele się zaczyna? Nie no to sarkazm, ale jestem, byłem i będę przeciwny takim tworom jak Lgbt q+ genderom i im podobnym.Jestem tradycjonalistą i są granice których nie powinno się przekraczać.Chcą?niech sobie żyją,ale śluby czy adopcje dzieci to już ostro nie smaczne.

0

@Objectivo No tak, ale już tak daleko moja fantazja nie sięga.

0

I komu tu kibicować jak moje dwie ulubione ekipy tego turnieju wpadły na siebie.Szkoda że Gruzja musi już odpaść ale z walcem Hiszpanii to oni nawet najmniejszych szans nie mają.Piłki pewnie nie powąchają ale brawa im za odwagę bo wszyscy ich zapamiętają z dobrej strony w przeciwieństwie do naszych patałachów.Do przodu Hiszpanio po finał!

1

@Łuki555 Zrobione i powodzonka dla brata:)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Sulimo Ale zaraz po meczu mierne dziennikarzyny z kanałów będą usprawiedliwoliać tych beznadziejnych kopaczy.

1

@Jarema2000 A to czemu nie zagra? Bo już trzeba o honor powalczyć a nawet o honor będzie w dupę to nie bierze na siebie tej odpowiedzialności.A ciekawe czy król futbolu zagra lewus, czy też z podkulonym ogonem ucieknie aby nie być twarzą porażki.Te nadmuchane przez media i ślepych kibiców gwiazdki są pośmiewiskiem piłkarskim.

1

Probierz:Trochę nam zabrakło do topowych zespołów:) Nie wiedziałem że Austria to topowy zespół. On chyba myśli że ktoś jest głupi a on mądry. My nawet baty od Rumunów byśmy dostali.

0

@Destroyer_of_Worlds To tylko pokazuje że Hiszpanie nie kalkulują i znają swoją siłę, więc im bez znaczenia kto następny.Jeżeli myślisz że z Niemcami polegną to się ostro zdziwisz jak zamkną mecz z 3-0 w pierwszej połowie.

0

@PatrychoO Te ich reklamy są totalnie idiotyczne jak większość z resztą, a im się wydaje że są fajni.Ten cały Borek to robi z siebie wielkiego dziennikarzynę a już nawet do reklam się pcha aby kasę wyrwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?