Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer Może dla ciebie ale dla mnie był zwykłym drewnianym przeciętniakiem.Na prze kozaka to trzeba mieć jeszcze umiejętności.
0
@Hosh Żałosna jest cała ta ekstraklapa.Mistrz Polski przegrywa w dwu meczu i to zasłużenie z jakimś Bodo.To świadczy o poziomie tej śmiesznej, nudnej ligi.
1
@Rhaan To już lepiej 10hd/4dni
1
@nuevojugador Podobno ten Francuzki siatkarz jeszcze stoi na podium i czeka na medal.
0
Gdyby to Amerykanie byli w finale to myślę że dobrali by się do skóry Francuzów.My graliśmy słabo dzisiaj z wieloma błędami co skutkowało porażką.
2
@MesQueUnClub_87 A największymi jeleniami i idiotami są ci wszyscy co płacą za oglądanie tych patologicznych cyrków walki w klatkach.Bo właśnie od tych dzbanów biorą się gaże na tą patolę.
5
Komentarz usunięty
16
@zodiak_10 Powiedziała cześć i tiktokowe pokolenie posikało się.Jak wiele nie trzeba aby ich uszczęśliwić.
2
@zadafcb Zobaczył parasol i skoczył bo po co zapiepszać schodami. I to mu akurat wyszło bo nikt się nie skapną że to on.
2
Ten Hurkacz to taki niezły grajek i tylko grajek dopóki się nie odezwie.Nosz kurr.a nie da się słuchać tego gościa.Gada tak jakby mu czegoś między nogami brakowało.
0
@zygzakmaklini Wszystko git ale drewniak to już do tartaku.
0
@Kgorecki2500 Też tak zakładam ale mimo wszystko żeby tyle czasu szukać gościa bez skutku, mając do dyspozycji taką technikę w obecnych czasach to wstyd ogromny.
2
@Pawel13sz A to chyba Rijkaard tylko trochę wyblakł:)
1
@tristan87 To tylko świadczy o ułomności Polskiej policji i służb, żeby szukać gościa 3 lata rzucając wszystkie siły a jakiś przechodzeń znajduje go w jakiejś altance niedaleko domu.To jest po prostu nie zrozumiałe dla mnie.
0
@betonito Wierność klubowi? Co ty piszesz? przecież on się sprzedał p$g za kasę.Sprzedanie Lamine i ściągnięcie tego brazola to pewna katastrofa dla klubu.
0
@betonito Ty chyba zwariowałeś, żadnego nejmara ani innego brazola. Lamine zostaje i kropka.
4
@Michael24 Przecież ona jest paskudna, jeszcze nikt jej o tym nie powiedział?
0
@Oskar00 Żaden last dens tylko natychmiast won z tym paralitykiem.Ściągnąć porządną 9 w jego miejsce.
1
@TheNekro94 Lewusa koniecznie won, ja już patrzeć na tego łamagę nie mogę. On tu nigdy nie pasował a jeszcze mocno przepłacony.
0
@BukmacherkaToNieTypy Lepiej mi ciśnienia nie podbijaj bo i tak duchota.Niko dołączy do nas amen.
1
@NeroTFP1 To że jakiś tam hajzer czy inny śmieszny celebryta idzie z siebie pajaca robić to jedno ale największymi imbecylami są ci co za ten cyrk płacą. Bo przecież to z nich jest kasa na to i koniec końców kto jest największym debilem? Ja nawet tego nie oglądam za darmo a o płaceniu nie ma mowy.
1
@Szalik No to pasują do siebie
4
Na tvp sport wyjaśnianie tego pajaca przy monitorze o Rodrim jest żenujące, a ta kokietka nie wiem co ona tam robi.No eksperci w ujjj. Janusz chyba zastanawia się co tam robi.
0
@4drian0 I jak na tym świecie ma być normalnie. Co trzeba mieć w tym zakutym łbie?
0
@Sezam Ja jestem całkowicie spokojny o Hiszpanów bo w pierwszej połowie pojadą Angoli 3-0 i po finale.Jeżeli ktokolwiek myśli że wyspiarze po tym co zaprezentowali mogą w jakiekolwiek sposób zagrozić Hiszpanom i to w finale to chyba się z ujem na łby pozamieniał.
0
To się zapowiadają gwałt na Angolach w niedzielę :)
0
@Cukson A niby do czego on nam potrzebny? Do pompowania piłek to jest max co mógłby u nas robić.
1
@FabianekMrozek Ty tak na poważnie czy na żarty? Ewidentny karny, nakładka przy strzale i nawet nie ma co spekulować.
0
@PaPo Obojętnie kto wygra dzisiaj to w finale Hiszpanie zamkną mecz w pierwszej połowie.W finale zobaczymy ich cały potencjał.
4
@Arden To są żenujące zachowania tych aktorów. Nawet dobrze zagrać nie potrafią.