0

@wojopancer Może dla ciebie ale dla mnie był zwykłym drewnianym przeciętniakiem.Na prze kozaka to trzeba mieć jeszcze umiejętności.

0

@Hosh Żałosna jest cała ta ekstraklapa.Mistrz Polski przegrywa w dwu meczu i to zasłużenie z jakimś Bodo.To świadczy o poziomie tej śmiesznej, nudnej ligi.

1

@Rhaan To już lepiej 10hd/4dni

1

@nuevojugador Podobno ten Francuzki siatkarz jeszcze stoi na podium i czeka na medal.

0

Gdyby to Amerykanie byli w finale to myślę że dobrali by się do skóry Francuzów.My graliśmy słabo dzisiaj z wieloma błędami co skutkowało porażką.

2

@MesQueUnClub_87 A największymi jeleniami i idiotami są ci wszyscy co płacą za oglądanie tych patologicznych cyrków walki w klatkach.Bo właśnie od tych dzbanów biorą się gaże na tą patolę.

5

Komentarz usunięty

16

@zodiak_10 Powiedziała cześć i tiktokowe pokolenie posikało się.Jak wiele nie trzeba aby ich uszczęśliwić.

2

@zadafcb Zobaczył parasol i skoczył bo po co zapiepszać schodami. I to mu akurat wyszło bo nikt się nie skapną że to on.

2

Ten Hurkacz to taki niezły grajek i tylko grajek dopóki się nie odezwie.Nosz kurr.a nie da się słuchać tego gościa.Gada tak jakby mu czegoś między nogami brakowało.

0

@zygzakmaklini Wszystko git ale drewniak to już do tartaku.

0

@Kgorecki2500 Też tak zakładam ale mimo wszystko żeby tyle czasu szukać gościa bez skutku, mając do dyspozycji taką technikę w obecnych czasach to wstyd ogromny.

2

@Pawel13sz A to chyba Rijkaard tylko trochę wyblakł:)

1

@tristan87 To tylko świadczy o ułomności Polskiej policji i służb, żeby szukać gościa 3 lata rzucając wszystkie siły a jakiś przechodzeń znajduje go w jakiejś altance niedaleko domu.To jest po prostu nie zrozumiałe dla mnie.

0

@betonito Wierność klubowi? Co ty piszesz? przecież on się sprzedał p$g za kasę.Sprzedanie Lamine i ściągnięcie tego brazola to pewna katastrofa dla klubu.

0

@betonito Ty chyba zwariowałeś, żadnego nejmara ani innego brazola. Lamine zostaje i kropka.

4

@Michael24 Przecież ona jest paskudna, jeszcze nikt jej o tym nie powiedział?

0

@Oskar00 Żaden last dens tylko natychmiast won z tym paralitykiem.Ściągnąć porządną 9 w jego miejsce.

1

@TheNekro94 Lewusa koniecznie won, ja już patrzeć na tego łamagę nie mogę. On tu nigdy nie pasował a jeszcze mocno przepłacony.

0

@BukmacherkaToNieTypy Lepiej mi ciśnienia nie podbijaj bo i tak duchota.Niko dołączy do nas amen.

1

@NeroTFP1 To że jakiś tam hajzer czy inny śmieszny celebryta idzie z siebie pajaca robić to jedno ale największymi imbecylami są ci co za ten cyrk płacą. Bo przecież to z nich jest kasa na to i koniec końców kto jest największym debilem? Ja nawet tego nie oglądam za darmo a o płaceniu nie ma mowy.

1

@Szalik No to pasują do siebie

4

Na tvp sport wyjaśnianie tego pajaca przy monitorze o Rodrim jest żenujące, a ta kokietka nie wiem co ona tam robi.No eksperci w ujjj. Janusz chyba zastanawia się co tam robi.

0

@4drian0 I jak na tym świecie ma być normalnie. Co trzeba mieć w tym zakutym łbie?

0

@Sezam Ja jestem całkowicie spokojny o Hiszpanów bo w pierwszej połowie pojadą Angoli 3-0 i po finale.Jeżeli ktokolwiek myśli że wyspiarze po tym co zaprezentowali mogą w jakiekolwiek sposób zagrozić Hiszpanom i to w finale to chyba się z ujem na łby pozamieniał.

0

To się zapowiadają gwałt na Angolach w niedzielę :)

0

@Cukson A niby do czego on nam potrzebny? Do pompowania piłek to jest max co mógłby u nas robić.

1

@FabianekMrozek Ty tak na poważnie czy na żarty? Ewidentny karny, nakładka przy strzale i nawet nie ma co spekulować.

0

@PaPo Obojętnie kto wygra dzisiaj to w finale Hiszpanie zamkną mecz w pierwszej połowie.W finale zobaczymy ich cały potencjał.

4

@Arden To są żenujące zachowania tych aktorów. Nawet dobrze zagrać nie potrafią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?