0

kur** nic nie działą japier****

0

Da ktoś linka do meczu z playera?

0

A kto ma komentowac?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szalik Barca PSG to z Paryża czy Barcelony?

0

23 ma Umtiti chyba

0

Ludzie co już nie można powiedzieć co się myśli?

11

XD

0

Ta jest świetna ale moja ulubiona


Za dziecka tak sobie wyobrażałem moją karierę

0

Przypomina się mecz w Paryżu z Gomesem, chociaż wtedy to i cała, drużyna zagrała słabo

0

Pamiętaj by oprzeć lewą nogę , a nie trzymać luźno bo inaczej będzie tańczyć breakdance

0

Kurde mogłem jeszcze tydzień w Lublinie zostać

1

Po Martino strasznie jechała prasa za styl i gość siadł psychicznie. Wg mnie wtedy graliśmy ładniejszą piłkę dla oka

17

Semedo zawieszony

0

Paulinho gra przeciętnie/słabo od początku ale bramki go broniły i wielu osobom te statystki zakrywały oczy

1

jest gdzieś artykuł czy na śmietankowej?

0

wczoraj nam się świetnie z Eibarem grało

1

Frank Drebin

0

W Lublinie praktycznie każdy sklepik na xD

2

Boniek podobno jest strasznym bufonem. Info od osoby z jego towarzystwa

0

USA odpadło?

3

sezon 09/10 to półfinał z Interem w 10/11 wygraliśmy LM

1

jedna z bardziej znanych francuskich piosenek

4

Pewnie Bakayoko zagra mecz życia i będzie czyścił Messiego

0

Z Martino też wygrywaliśmy na początku, a i tak każdy po nim jechał

0

Komentarz usunięty

0

Martino za taki styl gry zostałby zjedzony przez pracę

0

Niestety pewnie tak

13

Z Paulinho to wgl nie ma kontroli w pomocy

0

No look passy Miny to bardziej ala Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?