2

Dembele jest zbyt ofensywny dlatego nie gra

0

Po przez nasz styl gry widać że Erni boi się ryzyka

2

Przecież Sane też by siedział na ławie. Valverde to by i Neymara na ławę posadzil

0

I w nowym sezonie znowu będziemy czekać kiedy Dembele się zgra z drużyną o ile jeszcze u nas będzie

0

Dembele to chyba i do Barcy na treningi nie przychodzi

0

Pewnie na wypożyczenie pójdzie. Nie zdziwie się jak go z Griezmannem wymienia

0

To jest niepojęte co Valverde wyprawia

0

Jak przyjdzie Griezmann to Suarez zostanie kumplem z ławki dla Dembele

0

Brawo Valverde. 90 minut z Las Palmas

3

Dembele gra zbyt ofensywie więc nie

0

Teraz sporo miejsca by Dembele se pobiegał

1

3 obrońców niech on wpuści tego Dembele

3

Dembele to i w żadnym meczu LM nie zagra bo jest zbyt ofensywny

0

Valverde za nim nie przepada. Sam chciał w lecie Griezmanna zamiast Dembele

0

Identycznie jak z Las Palmas

0

Ja to wiem, ty to wiesz ale trener jakoś nie widzi

0

Czemu oni chcą bronić ten wynik

0

Dembele jest zbyt ofensywny

0

Paulinho prędzej wejdzie

2

Dembele by się teraz przydał

0

No i po Pique

0

Tutaj mógłby Cou uderzać

2

Busquets dzisiaj bardzo słabo

2

W 2015 jak MSN po raz pierwszy strzelilo

0

Z Dembele by było za ofensywnie

0

Paulinho wejdzie pewnie po 60, a Dembele jak już to pewnie za Coutinho koło 70

3

Ma prawo. Sam mu się nie dziwię po tym jak gramy

11

Umtiti magię pokazuje jak Neymara nie ma

6

Co ten Gomes wyprawia

1

Po przerwie może Paulinho na prawą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?