Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto to wchodzi....
0
Rozgrzewa się 3 muszkieterow. Gomes, Paulinho i Dembele
0
Gooooiiiooiiiiol
0
Też mnie ten dziad wpienia
0
Tym bardziej że Barcelonę zawsze charakteryzował swój styl gry, za to zacząłem im kibicować
6
Jak Andres ma zejść to niech wejdzie Dembele na prawe, a Coutinho w miejsce Iniesty. Po co ten dziad Paulinho
1
Valverde to uparty dziad, zdaje sobie sprawę że bronią go wyniki i będzie ustawiał skład jak chce
5
Jakby do Cou podał
0
Mógł Suarez plantować
0
Messi ewidentnie nie wszedł w mecz
0
Cou na PP będzie?
1
Iniesta w pierwszym bo opaska leży przy jego stroju
0
Griezmann będzie grał za Suareza pewnie
0
Wszedł na 15 minut i nie miał za bardzo co pokazać. Insigne podań szuka tylko z Mertensem albo ładuje na bramkę z każdej pozycji więc Arek i za bardzo piłki nie miał
0
A Leo gdzie? 4 4 2 z Suarezem i Griezmannem to bardziej by 4 3 3 było czy 4 3 1 2
0
Na transferze Griezmanna ucierpi Dembele albo Suarez chociaż ten pierwszy to już nie gra xD
0
Był wolny pośredni z pola karnego i cała drużyna na lini bramkowej stała xD
1
Któryś ze strimerow na yt tak mówi
0
W Marrakeszu balował
0
Ciekawi mnie jakby do takiego wolnego podszedł Hulk czy Carlos. Ja to bym spieprzal z bramki od razu
0
Napoli gra, a Roma punktuje
0
Alisson co broni
0
Dzeko katem Napoli
0
Ktoś tutaj pokazywał statystyki z których wynikało że świetna obrona jest mitem
0
Na rower to się po lsd idzie xD
0
Fortuna ale i tak podjazdu do bet nie ma. Chyba nie ma żadnego legalnego z takim cashoutem jak miał bet
0
Mi się zdaje że on nie za bardzo wie gdzie się ustawić, nie szuka piłki do gry
0
Ale mecz w Neapolu
0
właśnie też mnie to zastanawia, ostatnio to jakieś rajdy w Barcelonie komentował
0
Zawsze możesz pobrać z torrentow