0

Kto to wchodzi....

0

Rozgrzewa się 3 muszkieterow. Gomes, Paulinho i Dembele

0

Gooooiiiooiiiiol

0

Też mnie ten dziad wpienia

0

Tym bardziej że Barcelonę zawsze charakteryzował swój styl gry, za to zacząłem im kibicować

6

Jak Andres ma zejść to niech wejdzie Dembele na prawe, a Coutinho w miejsce Iniesty. Po co ten dziad Paulinho

1

Valverde to uparty dziad, zdaje sobie sprawę że bronią go wyniki i będzie ustawiał skład jak chce

5

Jakby do Cou podał

0

Mógł Suarez plantować

0

Messi ewidentnie nie wszedł w mecz

0

Cou na PP będzie?

1

Iniesta w pierwszym bo opaska leży przy jego stroju

0

Griezmann będzie grał za Suareza pewnie

0

Wszedł na 15 minut i nie miał za bardzo co pokazać. Insigne podań szuka tylko z Mertensem albo ładuje na bramkę z każdej pozycji więc Arek i za bardzo piłki nie miał

0

A Leo gdzie? 4 4 2 z Suarezem i Griezmannem to bardziej by 4 3 3 było czy 4 3 1 2

0

Na transferze Griezmanna ucierpi Dembele albo Suarez chociaż ten pierwszy to już nie gra xD

0

Był wolny pośredni z pola karnego i cała drużyna na lini bramkowej stała xD

1

Któryś ze strimerow na yt tak mówi

0

W Marrakeszu balował

0

Ciekawi mnie jakby do takiego wolnego podszedł Hulk czy Carlos. Ja to bym spieprzal z bramki od razu

0

Napoli gra, a Roma punktuje

0

Alisson co broni

0

Dzeko katem Napoli

0

Ktoś tutaj pokazywał statystyki z których wynikało że świetna obrona jest mitem

0

Na rower to się po lsd idzie xD

0

Fortuna ale i tak podjazdu do bet nie ma. Chyba nie ma żadnego legalnego z takim cashoutem jak miał bet

0

Mi się zdaje że on nie za bardzo wie gdzie się ustawić, nie szuka piłki do gry

0

Ale mecz w Neapolu

0

właśnie też mnie to zastanawia, ostatnio to jakieś rajdy w Barcelonie komentował

0

Zawsze możesz pobrać z torrentow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?