Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@slayer wziąłbyś go na wysokim kontrakcie ? Jedyna opcja to powiedzieć Ansu , sorry nie zagrasz , chcesz grać w Monaco zgódź się na obniżkę pensji . Co też pewnie nie jest proste w Spain i trzeba zmieniać kontrakt
0
na dzień dzisiejszy obaj . Tam w rezerwach jest chyba jakiś stoper z przyszłością , może nowy Cubarsi ? Tah byłby super ale wiadomo
1
Fajnie . Bardzo fajnie. Aż chce się jechać na mecz
0
W zasadzie jasno mówi że Andreas powinien odejść …. Kto go kupi ? Świetny piłkarz albo bardzo podatny na kontuzje . Może arabskie klimaty mu pomogą . A jeśli nie będzie kupca to co ? Ronald niby nie chce , czy ktoś mu zaoferuje gwiazdorski kontrakt po tym sezonie ? Szczerze wątpię
0
W ten sposób Bayern pokazał na rynku że jest cienki . Głupia strategia Bayernu - jeśli oczywiście jest to prawdą. Wychodzi na to że nikt dobry nie chce tam przyjść . Ale można to zmienić - oddam Ronalda w dobre ręce za 60 milionów ojro
3
W zasadzie to oczywiste . Słuszne , mądre i zasadne
3
Na tej samej zasadzie ja mówiłem kolegom że MATS to idealny bramkarz dla najlepszego klubu gdy grał jeszcze w Niemczech . Bo tak mówiłem . Widocznie musiało dotrzec to do Barcelony, nie wiem jak ale kilka miesięcy po moich komentarzach MATS został kupiony do Hiszpanii … weź się Ragnick nie ośmieszaj , przecież wiadomo , że głównym konsultantem w tej sprawie był Lewandowski
0
@bryzabity pociesz
0
@Rarenzio Deco mógł być to Lewy tym bardziej . A lewe dyplomy ? No cóż , dopóki go nie skażą sprawy nie ma. Gorzej dla niego jak wyjdzie smród przy sprawie z Kucharskim .
2
A tu już pierwszy smród z Yamalem bo jakaś porno gwiazdeczka opublikowała korespondencję z nim. Z przykrością stwierdzam, że zaczyna się to czego się obawiałem czyli sodoweczka uderza do głowy . Może w klubie go ustawią do pionu ale zaczynam wątpić w wielką karierę . I piszę to z ogromną przykrością
9
@krol211 co trzeba mieć w głowie żeby popełnić taki wpis ….
0
A tak sobie myślę, że być może Lewy zostanie w Barcie na zawsze. Będzie grał do 40 roku życia ( Ronaldo może to Lewy też ) a potem zostanie Ambasadorem Barcelony. Do Polski nie wróci , do Arabów raczej nie pójdzie , są jeszcze USA ale tam teraz może być różnie . Hiszpania jest spokojna , ma swój styl, świetne miejsce do życia jak się ma pieniądze. Lewy zapowiedział że trenerem nie będzie ale w strukturach klubowych może się odnaleźć . A przez najbliższe lata będzie wchodził z ławki na 30 minut. Kto by nie chciał mieć takiego rezerwowego ? ( vide Modric ). Oczywiście za znacznie mniejsze pieniądze. A polscy hejterzy będą masowo popełniać seppuku. Przypomnę że facet został królem strzelców w 3 ligach i zdobył kilkanaście Mistrzostw Kraju . Też w 3 ligach
0
@kejdzi myślę że przedłuży nawet na kilka lat . Flick do 2027 , Lewy pewnie też
0
@Rifek plus także to że wielu Polaków przenosi się do Hiszpanii. Rzekłbym masowo . Nawet w małych wsiach widać auta na polskich blachach , słychać polski język . Barca zyskuje nowe, nieznane wcześniej źródło kibiców.
0
@AlexDark00 100-150 milionów . Nie , dla Barcy to nie jest proste . Za rok może …
1
@BISHBASHBOSH też tak uważam . Ale poniżej Kibic Barcy najchętniej nadziałby go na pal jakby nie rozumiejąc, że ktoś kontrakt dla Lewego zaakceptował . I szczerze pisząc Barca na tym dobrze zyskała . 2 MP zdobyte czy się to komuś podoba czy nie. Gdyby nie on Wojtek też pewnie by nie przyszedł
3
Raczej wątpię . Albo dalej w Barcie jako rezerwa za cienkie pieniądze albo USA albo nic . Przeciez po to remontuje nowy dom żeby żyć dalej koło Barcelony .
0
@th@les a wczoraj ktoś mnie uświadamiał że można , że nawet Real lkuouje na raty . Ale jeśli Barca pisze że chciałaby rozłożyć na raty to chyba można ? albo ci z Barvy się nie znają ? Albo wszyscy piszą bzdury , a tylko kilka osób wie jak jest naprawdę
2
Żartowniś z tym ostatnim tekstem . A poza tym pełen profesjonalizm . Genialny trener . Pozwolę rzucić reklamowym sloganem : niemiecka precyzja - hiszpański temperament
10
Sprzedać Ronalda
Wtedy będzie kasa
Żeby zatrzymać
Duńskiego Andreasa
1
A ktoś pisał wczoraj że wszyscy kupują na raty . Może o tak tylko Bilbao nie sprzedaje na raty Barcelonie . Dokładnie tego się spodziewałem . Ps Bilbao powinno docenić że Nico tam pograł ostatni rok . Zachował się fair wobec swojego klubu a oni zasadzili mu kopa
2
@Hubert194 może tak być . I znów wyjdzie że Barca robi z gęby cholewę . Zobaczymy
4
Fajnie. Gratulacje dla obu stron. Kiedy Wojtek podpisze Kontrakt ?
0
Rezerwa dla Yamala . Super
2
@tbas gwiazdy porno będą go potem szantażować . Z Lewym niech spędza i uczy właściwego trenowania i odżywiania
30
Czyli jest na najlepszej drodze do zepsucia sobie potencjalnie wielkiej kariery…. Oby nie brał przykładu z Neya a bardziej z Messiego czy Lewego .
0
Quiz : jakiego potwora z Barcy zrobił Hansi Flick ? Macie jakieś typy ? Mi najbardziej pasuje mądra i zawsze wygrywająca Godzilla ze starych japońskich filmów …. Ta stara Godzilla była taka jak Barca teraz
0
Dużo zdrowia życzę choć nie do końca rozumiem dlaczego to info się tu pojawia . Ludzie wyłączcie te reklamę polnego kwiatu bo zaraz na głowę dostanę . To jest gorsze niż wygrana Realu
2
Wyjątkowy nygus . Jeden z najbardziej leniwych piłkarzy w historii. Ale ktoś dał mu ten kontrakt i teraz nikt go na tej pensji nie weźmie . Chce się budować to proszę bardzo w Monaco za 6 milionów . Opcja wykupu 50 milionów . A jak nie to wiadomo, brak gry i koniec kariery
1
@comtedurgell może się kiedyś dowiemy czy trening w Bahrajnie jest wart więcej niż sparing w Maroko. Ja bym wolał sparing