0

A skąd pewność że Lewy opuści klub ….? Może pójdzie tropem Szczęsnego ? Rezerwa za małe pieniądze ? Na pierwszego napastnika już się nie nadaje , widać , że jest zbyt wolny . Może teraz po rezygnacji z kadry będzie miał więcej sił ….

5

Co za wuj dał Peni wysoki Kontrakt ???? Boże co za amatorka

6

Tak wygląda sytuacja Barcelony . uefa trzyma klub za jajca i może zrobić co chce . Z jednej strony wujowo ze się robi takie operacje z drugiej strony bez tego nie byłoby mistrzostwa . Co ważniejsze : puchar w gablocie czy zasady klubu i smród wokół nich . Na marginesie : ile kary dostały PSG , MC, Chelsea. Nie że się przypieprzam ale chciałbym wiedzieć …

0

Nico chce 20 milionów ? To jakieś potwierdzone info ? Jeśli tak to z Nico nie ma o czym gadać

0

@Guillegavira to Rapha ma być zmiennikiem Yamala ? Ale fakt LS w pierwszej kolejności wtedy Rapha ma iść na 10 a Olmo na ławkę albo na 9 i wtedy Lewy na ławkę . Ma to sens

0

@maikeru ma Kontrakt , Barca to musi uszanować i mu płacić . Ale jeżeli są lepsi od Matsa w oczach trenera to on też to musi uszanować

0

@Matt_i1992 czy ja wiem ? Czy robi przekręt właściciel z Rosji czy sponsor z Rosji - jeden wuj. Przekręt to przekręt. Czy sprzedaż lewych aktywów lewym funduszom jest w porządku ? Księgowanie loży niezgodnie z zasadami księgowania ? Czy to lepsze niż lewe pompowanie kasy w PSG, MC czy Chelsea czy gorsze? Niech każdy sam oceni

3

Brak LS i rezerwy do Yamala . Bardzo możliwe że oprócz Garci nikt już nie przyjdzie . A być może kupią Nico lub wypożyczą Rashforda. Moim zdaniem nic innego się nie wydarzy …

34

Ronald co Ty wiesz ? Probierz to gruby znawca , w piłce wygrał wszystko co się dało i doskonale wie jak trenować gwiazdy ! W końcu w Białymstoku gwiazd ze światowego topu mnóstwo

0

8,5 dla Pedriego to za mało ! Co musi zrobić by dostać 10? Stanąć na uszach ? 9,5 jak dla mnie

7

Świerzbi mnie żeby napisać : nie wolno oszukiwać , nie wolno kantować bo będą konsekwencje … ale czyż świat wokół nie pokazuje nam, że warto kantować …? PSG zdobywa ligę mistrzów za katarski hajs , MC również za Arabskie a Chelsea za ruskie . Wszystko to było jednym wielkim kantem . Więc czy Laporta powinien oszukiwać jak inni czy jednak nie powinien w imię zasad i honoru ?

0

@LinekMichal dokładnie tak jak piszesz . Dzbany z Białegostoku zniszczyli legendę

1

Wyceny z czarnej dziury skoro wiadomo że PSG dawało za Yamala 250 milionów a Barca to odrzuciła . Czyli minimalna cena to 260 milionów ps zabierzcie te reklamę stokrotki bo mnie jasny szlag trafi

0

Sonda : czy Lewandowski nagrał Probierza ? Jeden mówi tak drugi inaczej a jak wiadomo Robert lubi nagrywać rozmowy . Jak nagrał to niech przekaże nagranie , zobaczymy , który kłamie

3

Nie mam zamiaru bronić Lewego bo sam trochę nagrabił ale Probierz to parodysta ! Ten arcymistrz ubioru oraz polskiej myśli trenerskiej nigdy nawet ekstraklasy nie wygrał ! Tak , trenerem polskiej repry jest facet który nigdy nie zdobył nawet Mistrza Polski . Papszun byłby lepszy i takich kompromitacji by nie było

0

@gaucho104 głos rozsądku . Jest wywiad z Lewym właśnie . Ale szczerze to umiarkowanie wiarygodny

0

@KierownikLucas Moder . Ale nie ma długiego stażu . No to Skorupski

0

@gaucho104 ja bym nie pracował dla trenera który mnie oszukał . A wszystko wskazuje na to że Probierz na początku ustalił coś Lewym a potem pod presją się z tego wycofał i zagrał twardziela

0

@LinekMichal oczywiście ! Z pompą i wspaniałym pożegnaniem . Ale powoli wychodzi to czego się spodziewałem , że Probierz nie dotrzymał ustaleń i się Lewy zagotował

0

@gaucho104 no właśnie ! Probierz widział się z Lewym w piątek i mógł mu to powiedzieć prosto w twarz . Ale tchórz wolał zadzwonić w niedzielę , poinformować po czym wg mediów odłożyć słuchawkę . Grałbyś dalej z takim trenerem frajerem ?

0

@1kondziu1 Lewandowski zachował się słabo ale trener to zaakceptował . Widział się z nim w piątek osobiście a w niedzielę zadzwonił by odebrać kapitana . Ponoć po tym Probierz nie rozmawiał tylko odłożył słuchawkę . Grałbyś dalej z takim padalcem ????

0

@LinekMichal tak , powinien skończyć wcześniej ale koniecznie chciał być na MŚ. A teraz wyjdzie z tego utytłany błotem . A jeszcze za chwilę zwolnią Probierza to będzie musiał grać skoro tak napisał

10

Probierz od lat uchodzi za giga fachowca a on chyba nawet mistrzostwa Ekstraklasy nie zdobył …. A Lewy grał pod wodzą takich trenerów jak uwaga : Klopp. Guardiola , Heynckess, Ancelotti , Flick . Więc coś o tym jak powinien działać trener wie ..

3

@1kondziu1 a co ma piernik do wiatraka ? Tu chodzi o styl , formę i brak klasy Probierza . Bo wcześniej zaakceptował brak Lewego by potem gdy zaczęła się jazda w mediach ukarać Lewego . Stąd słowa o utracie zaufania . Łajza nie trener .

1

Podpisuję się pod artykułem Dawida Lampy. Też tak uważam. A pewnie było tak że Probierz to zaakceptował ale zaczęła się krytyka w mediach i ni z gruchy ni z pietruchy odebrał kapitana w rozmowie telefonicznej . Żeby było śmieszniej dał Zielińskiemu, największemu miękiszonowi ze wszystkich . Lewandowski nie wytrzymał psychicznie i zrezygnował , co od miesięcy sugerowałem. Howgh!

Ps usuńcie te gadające reklamy bo szału idzie dostać . Stokrotka mi się śni po nocach

0

@Lewangoooolsky nie o Mołdawię chodziło . Źle to zostało rozegrane i teraz jest wuchta kwasu

8

Wreszcie Lewy zrezygnował z repry! Teraz poświęci całą uwagę i siłę Barcelonie

1

@Guillegavira dzięki ????. Oczywiście mogłem gdzieś to sprawdzić , godziło o to że informacje powinny być w takiej sytuacji możliwe do porównania

2

U was też się wyświetlają jakieś absurdalne reklamy z tekstem o wyborach prezydenckich ? Czy o Stokrotce ? Jakiś totalny absurd ! Nigdy w życiu już nie kupię w litewskiej Stokrotce , chcąc bardzo lubię braci Litwinów

7

Dlaczego parametry w tabelce dla Szczęsnego i Peni są inne ? Jak mam teraz obu statystycznie porównać ? W takim zestawieniu zasadne byłoby pokazanie tych samych parametrów ….

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?