0

Oż ty sprzedajny wuju…. Obyś żadnej asysty już nie miał a w meczach z Barcą dostawał 5 bramek w plecy

1

I jak mawiano w pewnej bajce : i to by było na tyle ….. wyjdzie Deco i powie : Wicie , rozumicie , bez LS w zeszłym sezonie też nam jakoś szlo

0

Czyżby ktoś się wreszcie ogarnął w tym klubie ? Trochę zajęć indywidualnych i MATS sam poprosi o transfer

5

@Litman ale kosztem kogo miał grać Torre? Kto powinien siedzieć na ławce ? Olmo? Fermin ?

0

@Ciuus zgadzam się , to co Deco odwalił z tekstami : nie muszę z nim rozmawiać to dziadostwo . MATS nie był lepszy opowiadając brewerie w mediach . Ale Deco powinien powiedzieć jemu , najpierw , wprost …. A ten ciul zwalił wszystko na Flicka

0

@SenseiFCB Dlatego że jest to naruszenie hiszpańskiego prawa. I tyle

7

Czy ktoś wreszcie w tym klubie pokaże cohones ? Ciągle jakaś miękka gra . Kontrakt jest , płacić trzeba ale : pozbawić numeru jeden, pozbawić opaski , treningi w osobnym miejscu z osobnym trenerem z dala od grupy i mecze ogląda z trybun. Nie chce już słyszeć biadolenia,, że za zasługi się coś należy … bo inaczej zawsze piłkarze będą pogrywać z Barcą! Ps De Laurentis w Napoli się nie cacka a Napoli to nie jest najlepszy klub na świecie do grania i życia jak Barca…..

1

@PerroHerro kasę musi dostawać ale grać nie musi

0

Muzyka w tle idealnie pasuje do filmu. To hymn Chelsea? Ps nie raz widziałem że trenerzy powstrzymywali swoich zawodników , a tutaj Lucio robi coś innego w moim odczuciu

6

Deco to taka profeska, że może mieć plan przekwalifikowania któregoś z nich na lewoskrzydłowego . W zasadzie gdy patrzę jak działa cała Hiszpania to już nie powiniennem się dziwić . Ale nadal to robię ….

2

Musi odejść ale nie odejdzie . MATS zachował się wiele razy wujowo a teraz klub zachowuje się wujowo wobec niego . Teksty Deco ( nie muszę z nim rozmawiać ) są równie głupie jak Matsa ( jest tylko dwóch bramkarzy ) Ps czy Stokrotka ma jakieś udziały w tym portalu ? Czy ta reklama drażniąca po wpisach sądząc nie tylko mnie to kwestia portalu czy jakiś grup marketingowych z Polski ? Bo mam wrażenie , że efekt jest odwrotny - u mnie wzbiera się głęboka niechęć do tej sieci….

8

Ktoś tu porównuje go do Jordana. Michael Jordan chciał zawsze wygrywać , zawsze . Ale jego mental objawiał się w ostatnich minutach meczu gdy innym trzęsły się ręce . W dniu jego urodzin życzę Yamalowi żeby te ostatnie minuty meczu zawsze należały do niego a Barca szła jak Chicago Bulls…

5

W sumie to Marcus jest w takiej samej sytuacji jak MATS . Niechciany z wysoką pensją . NIE uczestniczy w treningach z I zespołem - a wczoraj ktoś tu przekonywał, że to absolutnie niemożliwe w stosunku do Matsa . Jak się okazuje w Anglii możliwe jak najbardziej …..

9

Starsi piłkarze pozdrawiają kibiców, którzy na nich czekają ( uważam że to wspaniałe ) a młodsi jakby mieli kij w zadzie. Lewy, MATS, Rapha, Frenkie pomachali . O dziwo Tek nie pomachał . Powodzenia w nowym sezonie

0

@Rifek ja często tłumaczę różne teksty z hiszpańskiego na polski i odwrotnie więc pozostanę przy swoim zdaniu

0

Niech robi co chce , wkrótce mecze i zobaczymy jak idzie . Teraz Mamy na prawe skrzydło dwóch 18 latków

1

@nowy19pl tak jak napisałem jest Kontrakt trzeba płacić . Ale gry zagwarantowanej nie ma . Natomiast jeśli prawdą są szopki jakie on odwalał wobec Bravo i Szczęsnego to wogole bym się nad nim nie litował . Ale prawdę zna tylko zarząd klubu i trener . Wiadomości dziennikarskie mogą być dalekie od prawdy

0

@nowy19pl pisałem o izolacji od zespołu . Polski klub kokosa - MATS trenuje indywidualnie z trenerem i nie jest powoływany na mecze . A mecze zespołu oglada z trybun

2

@martool2 no cóż , zapewniam że sztuczna inteligencja ma nadal problemy z tłumaczeniem z hiszpańskiego na Polski. Potem wychodzą takie kwiatki, a smutne jest to że nikomu nie chce się poprawić tekstu. Zwrot panuje optymizm ma zapewne podobne pochodzenie .

1

Tak jak wcześniej pisaliśmy jako fani MATS nie odejdzie z powodów osobistych . My to wiemy a Deco nie wiedział …. Jedyne co doradzam jeśli to prawnie możliwe , trzymać go z dala od zespołu , zabrać numer jeden i opaskę . Płacić zgodnie z kontraktem ale wskazać dobre krzesło na trybunach . Można tam wygrawerować nawet jego nazwisko . Bo inaczej zatruje atmosferę w drużynie - to mamy jak w szwajcarskim banku….

0

@Values tych w których prawo nadrzędne na to nie pozwala . Wtedy np. w Polsce art 357 kc ale sąd może. Wcale nie musi

0

@AxelF zupełnie szczerze zazdroszczę

5

Może Papszun byłby ciut lepszy ale Urban to i tak nie najgorsze rozwiązanie . Szkoda że dobrych piłkarzy brak

1

@otum pierwszy sukces turystyczny już jest : sprawdziłem gdzie leży DRK. O dziwo od północy nad rzeką Kongo

0

@Values nie muszę pytać . Prawie każdy można zerwać za odszkodowaniem. Renegocjować można jeśli chce tego druga strona . Darmowa porada prawna

0

Czy ja dobrze rozumiem że wycenili Pańko na 10 milionów teraz ? Czy to jakaś wielka wyprz ?

0

Zagra jako zmiennik Yamala ?

2

@MarFan la liga to jedno a kara od UEFA to drugie. Po drugie by wrócić do 1:1 potrzeba kasy

0

No to brawo , amatorszczyzny ciąg dalszy - jeśli to prawda. MATS skutecznie zatruje całą drużynę , bo jak wiemy on po prostu tak ma. Ciekawe co z numerem jeden na koszulce …? I czy niegrający bramkarz będzie nadal kapitanem

0

Ktoś Kontrakt mu dał . Deco zachował się jak buc . Normalne kluby mówią zawodnikowi , wystawiamy Cię na listę transferową , twoja decyzja co dalej . A tu Deco zwala wszystko na Flicka . Co za dziadostwo . Ps uważam że MATS powinien odejść ale sposób na odejście jest jeszcze bardziej żałosny niż transfer pseudo amigo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?