1

Martin lewa , Ronald i Cubarsi w środku i Cancelo lub Garcia na lewej . Wyjdzie drużynie na dobre, wczoraj Cancelo wymiatał

13

Wniosek numer 6 - w pierwszym meczu zabrakło Pedriego . W drugim Lewego . Użyje tu smutnego określenia : PECH!

0

@Cule1797 skończyło się jak się skończyło . Zmarnowane kilka akcji i adios . Ale trzeba być uczciwym i przyznać że można to różnie oceniać : mi się to nie podobało ale ktoś inny powie to cecha wielkiego piłkarza, że chciał sam .

3

@PJ777 nie rozśmieszaj mnie . Ile Ferran jest lat w Barcelonie ? Przez ile tygodni grał dobrze ? Napędzał ? Chyba tych co się na futbolu nie znają. Cała ta rotacja spowodowała, że Lewy zatracił czucie piłki i teraz Barca faktycznie nie ma napastnika w formie . A wczoraj z Lewym w formie byłoby 6:0

3

@kacperFCB_ był to właściwe słowo ., teraz to cień cienia . Teraz każdy może zobaczyć jakie brzemię nosi Lewy - być w formie kilkanaście sezonów pod rząd . A Eta Yong też był w formie - całe 2 miesiące

2

@Rupert_Haubica również czekam razem z Tobą…

1

To wszystko prawda ! Ale ten portal wiele razy krytykował Lewego a wywyższał Ferrana , jaki jest kon każdy widzi . Kosztował prawie tyle samo co Lewy, co on dał drużynie ? A Hansi uwierzył, że może dziadka Lewego zastąpić ! Z Lewym wczoraj byłoby grande trabajo.

7

Do 80 min Lamin Yamal był graczem moich marzeń . Podawał jak najlepszy prawoskrzydłowy na świecie . Tak powinien grać zawsze ! Niestety na koniec meczu włączył mu się tryb Yamal zdobywca Złotej Piłki i zaczął grać samolubnie. Nic z tego nie wyszło tak samo jak z Interem .

19

Przypomnę, że Lewandowski nie grał bo zapewne już kogoś swietzbią ręce by napisać że brak awansu to wina Lewego. Więcej : z Lewym Barca by awansowała .

0

Sędziowie dymają ile się da . Trzeba im zapłacić za szkolenie bo inaczej nie ujedziemy z trolami.

0

@nike007n tle kolegów tak to był mistrzem . Niemniej kilka ważnych dezycji zawalił koncertowo

5

Dziękuję za ten mecz !

4

@cosinus90 Ferran patałach też ? Bo ja mu 3 dałem

1

Epicki mecz! Epicka przegrana! Duma i honor z graczy FC Barcelona! Dziękuję za ten mecz . Sędzia jak zwykle wuj

5

Szkoda człowieka tym bardziej że na tle innych opalonych na maksa on był jeszcze normalny

10

A co powiedział o wjeździe kolanem w twarz ? Brak czerwieni w tym momencie to Fuvkneira , zresztą Rudiger od lat jest pod ochroną sędziów . To jakaś nowa forma rasizmu.

11

Jak opalony szajbus masakruje kolanem twarz białego człowieka to jest rasizm ?

4

Co za sk…..! on i ten drugi to wyjątkowa antyreklama osób o ciemniejszej karnacji . Już dawno powinien dostać 12 meczy zawieszenia .

1

Będzie autobus. A nawet dwa. Gdyby zaryzykował otwartą grę byłby głupi po prostu

1

Ferran , świat na Ciebie liczy. Wymówek nie będzie .

0

@malypuzonNapisałem wyraźnie od skrzydłowych czytaj Yamal
I Raphinia

5

W sumie dobrze bo są tu tacy którzy we wtorek wieczorem obarczyli by winą Lewego za wszystko. A tak niech Ferran połknie gorycz

4

Hmm 50 milionów wywalone w piach …. A tak tu niektórzy dziennikarze zachwalali Ferrana , jaki on świetny . W stanach wychodzi ze nawet presing Lewy ma lepszy . I tyle się znacie na piłce - alfy i omegi futbolu . Dziadek Lewandowski , tak przez was hejtowany zjada waszego faworyta na śniadanie . Za obu zapłacono prawie 4 lata temu mniej więcej tyle samo. Mogę prosić o zestawienie ile strzelił Lewy a ile Ferran Rekin Torres ?

1

@jackoFR w ostatnim punkcie masz bezwzględnie rację . Po co środkowy napastnik skoro skrzydłowi mając w głowie Złotą Oilke do niego nie podają??? Wydawało się wiosną zeszłego roku ze to dotyczy tylko Lewandowskiego ale postać Ferrana udowodniła, że jego również . Zero podań ze skrzydeł .

2

Jeden z dziennikarzy portalu jest wielkim fanem Torresa i wielokrotnie pisał co mógł by wychwalać Ferrana. Jako człowieka też Ferrana lubię . A teraz idzie petarda : prawie 4 lata temu za Ferrana i Lewego zapłacono podobne pieniądze . Ile dał Ferran a ile tak hejtowany przez wielu Lewandowski ?

3

@BonusKiller wiesz że taki wpis po strzelonym golu przez Lewego wystawia cię na śmieszność ?

8

Jak Torres ma się odbudować jak skrzydłowi nie podają do środkowego napastnika ??? Gra z lepszymi zespołami pokazuje jakie to wszystko zrobiło się absurdalne

0

@waletpl no tak ale dlatego ze Rapha był kontuzjowany

7

Lewy, żeby być w formie musi grać . Dziwię się, że Flick tego nie rozumie. A może rozumie inaczej , oszczędza Lewgo na koniec sezonu ???? No bo chyba nie wierzy że Torres rozwali Ligę Mistrzów

2

Rashford to tak naprawdę rezerwowy . Ale jeden z nielicznych, który jeszcze chce podawać piłkę do napastnika . 30 milionów za rezerwowego ? Ani mało ani dużo. Jest jak jest .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?