Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Martin lewa , Ronald i Cubarsi w środku i Cancelo lub Garcia na lewej . Wyjdzie drużynie na dobre, wczoraj Cancelo wymiatał
13
Wniosek numer 6 - w pierwszym meczu zabrakło Pedriego . W drugim Lewego . Użyje tu smutnego określenia : PECH!
0
@Cule1797 skończyło się jak się skończyło . Zmarnowane kilka akcji i adios . Ale trzeba być uczciwym i przyznać że można to różnie oceniać : mi się to nie podobało ale ktoś inny powie to cecha wielkiego piłkarza, że chciał sam .
3
@PJ777 nie rozśmieszaj mnie . Ile Ferran jest lat w Barcelonie ? Przez ile tygodni grał dobrze ? Napędzał ? Chyba tych co się na futbolu nie znają. Cała ta rotacja spowodowała, że Lewy zatracił czucie piłki i teraz Barca faktycznie nie ma napastnika w formie . A wczoraj z Lewym w formie byłoby 6:0
3
@kacperFCB_ był to właściwe słowo ., teraz to cień cienia . Teraz każdy może zobaczyć jakie brzemię nosi Lewy - być w formie kilkanaście sezonów pod rząd . A Eta Yong też był w formie - całe 2 miesiące
2
@Rupert_Haubica również czekam razem z Tobą…
1
To wszystko prawda ! Ale ten portal wiele razy krytykował Lewego a wywyższał Ferrana , jaki jest kon każdy widzi . Kosztował prawie tyle samo co Lewy, co on dał drużynie ? A Hansi uwierzył, że może dziadka Lewego zastąpić ! Z Lewym wczoraj byłoby grande trabajo.
7
Do 80 min Lamin Yamal był graczem moich marzeń . Podawał jak najlepszy prawoskrzydłowy na świecie . Tak powinien grać zawsze ! Niestety na koniec meczu włączył mu się tryb Yamal zdobywca Złotej Piłki i zaczął grać samolubnie. Nic z tego nie wyszło tak samo jak z Interem .
19
Przypomnę, że Lewandowski nie grał bo zapewne już kogoś swietzbią ręce by napisać że brak awansu to wina Lewego. Więcej : z Lewym Barca by awansowała .
0
Sędziowie dymają ile się da . Trzeba im zapłacić za szkolenie bo inaczej nie ujedziemy z trolami.
0
@nike007n tle kolegów tak to był mistrzem . Niemniej kilka ważnych dezycji zawalił koncertowo
5
Dziękuję za ten mecz !
4
@cosinus90 Ferran patałach też ? Bo ja mu 3 dałem
1
Epicki mecz! Epicka przegrana! Duma i honor z graczy FC Barcelona! Dziękuję za ten mecz . Sędzia jak zwykle wuj
5
Szkoda człowieka tym bardziej że na tle innych opalonych na maksa on był jeszcze normalny
10
A co powiedział o wjeździe kolanem w twarz ? Brak czerwieni w tym momencie to Fuvkneira , zresztą Rudiger od lat jest pod ochroną sędziów . To jakaś nowa forma rasizmu.
11
Jak opalony szajbus masakruje kolanem twarz białego człowieka to jest rasizm ?
4
Co za sk…..! on i ten drugi to wyjątkowa antyreklama osób o ciemniejszej karnacji . Już dawno powinien dostać 12 meczy zawieszenia .
1
Będzie autobus. A nawet dwa. Gdyby zaryzykował otwartą grę byłby głupi po prostu
1
Ferran , świat na Ciebie liczy. Wymówek nie będzie .
0
@malypuzonNapisałem wyraźnie od skrzydłowych czytaj Yamal
I Raphinia
5
W sumie dobrze bo są tu tacy którzy we wtorek wieczorem obarczyli by winą Lewego za wszystko. A tak niech Ferran połknie gorycz
4
Hmm 50 milionów wywalone w piach …. A tak tu niektórzy dziennikarze zachwalali Ferrana , jaki on świetny . W stanach wychodzi ze nawet presing Lewy ma lepszy . I tyle się znacie na piłce - alfy i omegi futbolu . Dziadek Lewandowski , tak przez was hejtowany zjada waszego faworyta na śniadanie . Za obu zapłacono prawie 4 lata temu mniej więcej tyle samo. Mogę prosić o zestawienie ile strzelił Lewy a ile Ferran Rekin Torres ?
1
@jackoFR w ostatnim punkcie masz bezwzględnie rację . Po co środkowy napastnik skoro skrzydłowi mając w głowie Złotą Oilke do niego nie podają??? Wydawało się wiosną zeszłego roku ze to dotyczy tylko Lewandowskiego ale postać Ferrana udowodniła, że jego również . Zero podań ze skrzydeł .
2
Jeden z dziennikarzy portalu jest wielkim fanem Torresa i wielokrotnie pisał co mógł by wychwalać Ferrana. Jako człowieka też Ferrana lubię . A teraz idzie petarda : prawie 4 lata temu za Ferrana i Lewego zapłacono podobne pieniądze . Ile dał Ferran a ile tak hejtowany przez wielu Lewandowski ?
3
@BonusKiller wiesz że taki wpis po strzelonym golu przez Lewego wystawia cię na śmieszność ?
8
Jak Torres ma się odbudować jak skrzydłowi nie podają do środkowego napastnika ??? Gra z lepszymi zespołami pokazuje jakie to wszystko zrobiło się absurdalne
0
@waletpl no tak ale dlatego ze Rapha był kontuzjowany
7
Lewy, żeby być w formie musi grać . Dziwię się, że Flick tego nie rozumie. A może rozumie inaczej , oszczędza Lewgo na koniec sezonu ???? No bo chyba nie wierzy że Torres rozwali Ligę Mistrzów
2
Rashford to tak naprawdę rezerwowy . Ale jeden z nielicznych, który jeszcze chce podawać piłkę do napastnika . 30 milionów za rezerwowego ? Ani mało ani dużo. Jest jak jest .