4

Doszedł do tego ciężką pracą. Młodzi muszą brać z niego przykład. Byli Deyna, Lato , Lubanski , potem Boniek po nim Lewandowski …. Kto teraz przejmie pałeczkę ? Po wczorajszym meczu repry kibice mówią : Oskar the best. Czy Deco spojrzy we właściwą stronę ?

0

Jezu , no nie . Juve to już żaden top . Nie płaci jak top. 8000 razy nie. Albo Arabowie za top pieniądze albo małe pieniądze ale top klub. Juve ani pierwsze ani drugie .

2

I to by było na tyle . Pozdrowienia od Wuja Mata z Podróży

0

Taaa. Jest lewoskrzydłowy w FC Porto . Być może tańszy. Bez koneksji z Realem Madryt. Młodszy . Perspektywiczny . A tu ktoś pisze o wynalazkach ….

0

@_Synapsy_ no mógł nie mieć świadomości . Nikt przy zdrowych zmysłach nie zakłada że 18 latek będzie grał od deski do deski . Jest inaczej , ja się obawiam kontuzji zmęczeniowej u Yamala a Roony musi uciekać. Dla mnie logiczne by było że Yamal gra 65 minut potem wchodzi Roony. Pewnie Roony tak myślał . A teraz jest inaczej . Decyduje Flick , Yamal , byc może zapisy w kontrakcie Yamala a Roony nie ma szans na grę w większym wymiarze czasowym.

0

@_Synapsy_ to że Yamal jest lepszym zawodnikiem nie ulega dyskusji . Natomiast rezerwowy musi grać bo inaczej odejdzie . Co mu z tego że będzie siedział cały sezon na ławce jak cała kariera przed nim. Yamal i Flick chcą żeby Yamal grał wszystko ok ale w takim razie Roony musi odejść, żeby nie zmarnować swojej kariery. I dokładnie to napisałem.

1

@PietrasCoelho no cóż , mój wpis ma 19 polubień a Twój 3. Większość użytkowników portalu obejrzała film przy wcześniejszym artykule i zinterpretowała go tak jak ja . Niemniej Rozumiem, że są osoby, które są tak zapatrzone i zachwycone Yamalem, że będą go bronić w każdej sytuacji . Każdy ma prawo wyboru i własnej oceny.

15

Żyjcie swoim życiem bo patrząc na mnie niczego nie osiągniecie -nigdy bym go nie podejrzewał o tak mądre i dojrzałe słowa . Szacun.

34

Roony - ja też tak uważam . Niestety grasz na pozycji pupila, który nawet jak schodzi w 82 minucie to narzeka i się obraża . Cóż można napisać : uciekaj Roony , uciekaj bo tu twoja kariera ulega połamaniu .

2

Nowe. Nie znałem

1

@Rifek Jakaś dziwna nienawiść cię zaślepia bo ja akurat napisałem nazwisko prawidłowo a tłumaczyłem kolegę . Wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem.

2

Fakt że Pietuszewski nie jest drugi dyskwalifikuje ten plebiscyt . Howgh!

0

@Guillegavira jak wiesz słownik tej strony z automatu poprawia na Pietruszewskiego. Od pietruszki. Taki słownik , jak się nie sprawdzi po prawidłowym wpisaniu to słownik poprawia tak jak jemu wygodnie

10

Fajnie. Ale daleko mu do Pietuszewskiego. Jak na razie rzecz jasna

2

Wybrałem : obaj odchodzą. Ferran przez kilka lat miał dobre kilka tygodni . Pep się na nim poznał i opchnął za grubą kasę Barcelonie . To jest zawodnik by wejść na zmianę i pograć , nic więcej . Lewandowski - nie chcę żeby siedział na ławce , żeby ktoś krzyczał do niego, że jest dziadkiem . Lewy to nasza legenda i nie zasługuje by nim pomiatać . Cristiano, Leo odeszli do słabszych lig by nadal błyszczeć . Lewy w Barcelonie będzie rdzewiał jak stal na barcelońskim wybrzeżu. No chyba że w kwietniu i maju wsadzi 15 bramek i pokaże że Król Lew nadal rządzi .

0

@4Fabregas4 w zasadzie ok tylko po co pisać o Kane, który już kilka razy dobitnie potwierdził że zostaje w Bayernie? On byłby najlepszy ale zostaje w Bayernie

1

@judaszowe_srebrniki nie sprawdzałem . Sam wyceniłem . 50 to przesada jak na pierwsze kilka tygodni gry w top. Ale jak pogra tak drugi sezon to dlaczego nie . Tak czy owak chłopak rokuje i gdyby utrzymał poziom gry to w Barcelonie by się odnalazł

0

@Rifek na szczęście sądząc po wpisach większość fanów Barcy myśli podobnie do mnie.

6

A gdzie oni niewidomego kupca znajdą? Pep głupiego nabrał ale Barca jelenia takiego kalibru nie znajdzie . Ps brać Pietuszewskiego póki jest wart 20-25 milionów bo później będzie drożej

0

@prestigiacomo druga część artykułu to próba wytłumaczenia tego co widać . Że niby nie chodziło o trenera tylko o sędziego . Choć widać na filmie jak odwraca się od trenera i to Hansi podaje mu rękę . Co jak widzisz we wpisach większość fanów Barcy zauważyła

0

@Soetie poważnie nie widzisz jak Yamal udaje że nie widzi trenera ? Są jakieś granice uczciwości w prowadzeniu rozmowy …. Za taki numer wielu trenerów posadziło by Yamala na ławce na kilka meczy . Flick tego nie zrobi

1

@prestigiacomo jeśli jest załączony film to raczej nie fake news . No chyba że uważasz że AI go wygenerowała

14

Widać, na filmiku że ma trenera w wielkiej pompie bo ośmielił się go zdjąć z boiska . W Tłumaczenie że niby to złość na sędziego uwierzy tylko Soetie. Ale to też wina Flicka że nie umie go przytemperować . Na wszystko mu pozwala i ma efekty . A będzie tylko gorzej .…. Leo Messi też ma talent od Boga ale pychy i arogancji znacznie znacznie mniej .

1

Oskar Pietuszewski i jedziemy . Wreszcie będzie normalny lewy skrzydlowy . A nie tam jakieś wynalazki . Bastion ok , Balde out , Grimaldo in , tylko z napastnikiem problem. Alvarez to cień cienia a na inTeresach z Pepem wychodzi się jak Zabłocki na mydle .

0

@Cule1797 ja podałem konkretne przykłady, oczywiste dla każdego kto ma trochę pojęcia o piłce a ty uczepiłeś się swojej myśli jak pijany płotu i obrażasz innych . Żenujące postępowanie . Fakt jest taki że dwóch super skrzydłowych ,podkreślających jak bardzo zasłużyli na zaszczyt złotej piłki nie wykreowali żadnej dobrej sytuacji dwóm napastnikom . Fakt

16

Ferran czy Lewy zły …. Już naprawdę nie mogę tego czytać ! Dlaczego nikt nie napisał, że skrzydłowi grali absolutnie beznadziejnie i żaden z nich nie zagrał dobrej piłki do numeru 9! Przez cały mecz ! Gdzie są podania do wuja karmazyna ? Raphinia mógł podać Lewemu na pustą to wolał sam strzelać 2 metry obok słupka . Ta złota piłka zaczadziła im umysły . Ja, ja, ja to ja chce strzelić . Lewy biegunie 50 metrów sprintem tylko po to żeby Rapha nie podał i ostatecznie zmarnował świetną sytuację . Dramat . Każdy kto grał w piłkę choćby na podwórku wie jak to się kończy…. Pamiętacie na początku jak Rapha nie podawał Lewemu a potem Lrwy koncertowo zepsuł akcję nie podając Raphie. To było 3 lata temu - i do dziś nikt nie wyciągnął i wniosków i konsekwencji.

1

@RC28 chociaż raz mnie ktoś pochwalił . Jeszcze Flick mi przytaknie i będę wniebowzięty

6

@FanVictoraIbarbo nie. 8 tysięcy razy nie.

6

@AlexDark00 bardzo ambitny i inteligentny wpis. Na poziomie 4 latka. Plus minus

8

No tak, nic nie wyczarował i nic nie zepsuł . W odróżnieniu od Raphini, który mógł podać Lewemu a ten strzelałby do pustej bramki ale fan złotej piłki wolał się schamić i strzelił 2 metry obok słupka . Gdzie był dziś serwis ??? W restauracji bo nie na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?