11

@dafik85 Atletico dostało Real któremu Barcelona wsadziła 9 bramek w 2 meczach.

0

Bardzo dobre losowanie. Nie tylko Benfika w 1/8, ale także unikamy Aston Villi w 1/4 i nie zdziwię się jak BvB zanotuje wpadkę z Lile. A w półfinale to już nie ma na co patrzeć. Trzeba jechać z każdym i tyle.

20

Dobrze, że Motta zrezygnował ze Szczęsnego. Dobrze z punktu widzenia kibica Barcelony

0

Dawać City remontade!

0

@MessiForeverTheBest Było blisko. Szkoda.

0

Skywalker asysta

0

Jakoś wolałbym nie trafić na PSG

1

Mekembe się rozkręcił

1

Trochę się boję tego PSG w 1/8. Będę trzymał kciuki za losowanie i Benfikę

0

Bramkarz Juve - interwencja imienia Ter Stegena bez formy

2

@DTMisTheBest Mimo wszystko trochę obraza dla Barcy Xaviego

0

@adamek20151 Grające tak jak w meczach z Realem? Myślę, że Puszcza by je zniszczyła wrzutkami, Korona dynamiką Fornalczyka na skrzydłach, a taka Jaga Siemieńca to by je rozniosła pod każdym względem.

0

@PepGuardiola1971 Jedno i drugie. Dodajmy do tego, że Pena to obecnie dwa poziomy wyżej od Edersona

0

Ale bym sobie obejrzał pojedynek City i Wisły o wejście z 1 ligi do Ekstraklasy. Myślę, że skończyłoby się tym, że obie by poległy z Miedzią Legnica czy innym Zniczem Pruszków. To jest ten poziom.

7

Podtrzymuję to co pisałem tydzień temu. Tak grające City miałoby problem z utrzymaniem się w Ekstraklasie

0

Dobre to City...

1

Piękny był to mecz. Nie zapomnę go nigdy.

0

Lamine jest bez formy l

2

Zalewski robi wiatr na skrzydle

0

Szkoda, bo Celta powinna tu wygrać. W poniedziałek po pewne zwycięstwo i wracamy na pozycję lidera.

0

Fajny ten Moriba. Taki całkiem beznadziejny.

8

Pięknie, czerwień dla Atleti

0

Dobra wygrywamy z Rayo i jesteśmy przed Realem! Teraz do boju Celta!

0

Tylko Osasuna musi coś zacząć grać

3

Ta Osasuna to dziś wyjdzie z szatni?

0

Dobra. Teraz można wyłączyć

2

Vinicius nabuzowany. Znowu nabrał przekonania, że jest męczennikiem

2

Widzew włącza się do walki o spadek

1

@Eklerek Nie, po prostu jest obleśna. Maria Andrejczyk też nie jest wychudzonym szkieletem i jakoś o niej tak nikt nie mówi

1

Jaka ta Ostapenko jest obleśna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?