0

Ach ten Frenkie XDDD

1

Probierzówka jest piękna. Tyle na to czekałem oglądając nudną Barcelonę Flicka.

2

Jednak ta drużyna ma inny charakter niż w zeszłych latach

0

Chwila sprawiedliwości

0

REKINNNNNNNNNNNN

0

Gdybym był świeży w tym uniwersum to bym napisał, że to jest nieprawdopodobne, że Real z taką grą wywozi komplet punktów. Ale ja już swoje widziałem...

0

Przecież to jest niemożliwe... Pakt z diabłem

0

Laboga "dla mnie to jedenastka" XDDDD

0

@Culer9002 Dzisiaj, w tym tygodniu czy w tym miesiącu?

1

Muszę się do czegoś przyznać. Bardzo nienawidzę Realu Madryt


1

Real w typowej dla siebie formie na wygranie Ligi Mistrzów

0

@thorin który wprawdzie jest Realem Madryt w Lidze Mistrzów, ale wygląda w tym sezonie słabo

0

@dariooo Czytam, że Saka może wrócić do gry od początku kwietnia. A PSV na wyjeździe walnęli aż miło

0

Dlaczego wszyscy skreślają Arsenal? Ja ich nie oglądam, ale drugie miejsce w Premier League to chyba nie jest przypadek?

5

- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Real to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Real to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest?

5

Nie podniecam się, bo nadal jestem pewny, że Real awansuje

7

Niech Oblak broni lepiej niż w 2016. Niech przede wszystkim broni, bo wtedy zapomniał.

1

W tym meczu Atletico ma gdzieś 5 razy więcej sytuacji niż w dwóch meczach z Barceloną

23

Jeśli jednym z celów na ten mecz było, aby Atletico się zmęczyło, to ten cel na 100% się uda

10

Ángel Correa powinien podać do Alvareza i byłoby po sprawie...

0

Dzisiaj pewne przejście Realu. Atletico ma zbyt dużą przewagę. Real w Lidze Mistrzów raczej nie przegrywa meczów w których gra tak ch...wo

3

Całe szczęście, że to PSG przegra w półfinale z Arsenalem. Bo ma być finał Barcelona - Arsenal.

0

To tyle jeśli chodzi o najlepszy zespół w tym sezonie i murowanego faworyta do Złotej Piłki

3

Przecież te karne dla Interu to farsa

3

Moder z bramką. Brawo

3

Dembele trafia z Liverpoolem. Szkoda k...a, że nie 1 maja 2019 roku na 4-0 w ostatniej akcji meczu.

0

Oj Dembuś Dembuś... Czemuś ty u nas tak nie grał?

4

Jedyną drużyną, która może powstrzymać w tym sezonie Barcelonę przed trofeami (i to może kompletem) jest sama Barcelona. Jeżeli nie będzie rażącej nieskuteczności albo wylewów w obronie to powinno być bardzo dobrze

0

Kogo byście chcieli w 1/4? BvB czy LOSC?

0

Fajnie, że ściągnęliśmy Alponso Davisa. I to z 2020 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?