3

To Barca moze sobie dzis zapewnic wicemistrza.

4

@SHIBA cz to jest ta alterantywna La Rambla?

4

@VamosRakieta Barca wlasnie gra.
ciekawa czy dojedzieym do 1410.

1

1

@Odesseiron u mnie podobnie. Trzeci podobno juz dobry, z tego co pamietam opowiadl @kerouac

0

@elmayakos pierwszy sezon jest genialny. Cos miedzy Blade Runner a BattleStar Galactica.

0

Czy, a jesli tak to kiedy czlowiek, ktoras z cywilizacji przestanie jesc mieso?

6

Ktos cos? Co to za akcja? Trans - czarny? babka pod koniec ze smiechu nie moze.


1

Ktos zna te kapele? L.A. Salami



@MichalZZZ @Joey ladna pani tam siedzi

5

0

@Chwytliwy moglaby powstać osobna strona dla kłamców i manipulatorów podszywających się pod ludzi otwartych i tolerancyjnych.

0

Our whole universe was in a hot, dense state
Then nearly fourteen billion years ago expansion started, wait
The earth began to cool, the autotrophs began to drool

czy

Men men men men, manly men men men!
Men men men men, manly men men men!
Men men men men, manly men, oo hoo hoo, hoo hoo, oo.

0

@Odesseiron @RadekACCA
Też chyba o nim wspominają

1

@RadekACCA wlasnie facet tez wspomina ten serial

6

Bardzo ciekawy odcinek na kanale mafia.pl o przestepczosci zorganizowanej w Niemczech. Od hochsztaplerow z dawnych lat po wojny arabskich gangow w Berlinie i Hamburgu.



ps. najlepszy lektor na YT?
@TheNekro94

0

Luca Toni czy Claudio Pizzaro?

0

@Mankind pytasz o wiare pewnie.


2

@FearTheBeard
tutaj moge sie dopisac to tej listy, ale to juz wlasne wybory, a moja potraktowalem jako cos co na mnie wplynelo.
@Misanthrope Dead Can Dance :)
@RosjaninBut jak fajnie, ze ktos tu lubi Jaco!

zaprosze jeszcze w Twoim imieniu @MesQueUnClub_87
@Ermitano i @boixos1944

4

@MesQueUnClub_87 @Odesseiron
podam czego sluchali ludzie, ktorzy mnie uksztaltowali muzycznie, czyli najlblizsza rodzina - tego od malego sluchalem:

Beach Boys
The Beatles
Faith no More
Guns 'n' Roses
Jean Michel Jarre / Vangelis
Tina Turner
Queen
Led Zeppelin
Hendrix
Toy Dolls
Depeche Mode
Pantera/ Megadeath/ Metallica
Pink Floyd / Jethro Tull / Yes / UFO / Colosseum
Steve Vai
Acker Bilk
Creedence Clearwater Revival
SBB
oraz duze wszelkiej masci bluessa ze Stanow i Polski

ps. o dziwo nie sluchali intesywnie Zappy, ktorego sam odkrylem


4

@Hiacynk no i duzo lepszy w Barcelonie niz jego ojciec :)

4

Brawa dla rzecznika rzadu - zna sie na fachu, odpowiada jak wyuczony rzecznik, polityk. Uciete, ale i tak bawi.


0

@Encore i Sandro?

5

Marlon. Zapomnialem.

3

Buffon do Dybali:

"brawo Pawel"

1

@MichalZZZ chyba nie do czytalem. Sorry.

0

Kanapka z metka i cebulka, pasujace do Serie A tego meczu.

0

@MichalZZZ Alba w finale?

0

@Encore mial w sumie byc Messim.

0

@Encore piekne podanie

1

@matirix20 to samo niedawno powiedzialm byly rep. Anglii Merson o Özilu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?