0

@Persyfl no i nawet sie nie kloca.. :)

0

@SHIBA tzn? taki pomysl?

0

1

@MarioVeB! to se ejpla kupisz.
Rafal chyba pierwszy i jedyny raz mi zaimponowal.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708719#comment-8708719

1

A moze powtorzymy historie?
Wpisow w mega dyskusji przybywa w takim tempie, ze akurat moze ktos, kto zna historie bedzie nam fajne daty przyblizal?
@sebasek99 moze Ty lub @Kajtek77 Na swieczniku rok 1530
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425

1

@MarioVeB! Pierwszy raz bawie sie tu w denucjacje. @VamosRakieta mamy go - Rafal sie wylamal!

1

@Chwytliwy po "polskiemu" bernaut

0

@kamill// akurat do chemiczki temat pasuje.
W remaku muzyke robili Tangerine Dream

0

@jcdenton Czy w Japonii oraz w Chinach uczy sie pisania metoda - slow motion. Tzn im wolniej tym lepiej, a kopiowanie jest czym wrecz pozadanym.
Tak slyszalem.

3

@MichalZZZ te koszulki to hold dla Rakiety.

1

@Coutinho007 jak to Janiama napisal - wielu bardzo dobrych tu (w Barcelonie) sie spali (lo).
Cos w tym jest.

0

@marcin000019 wymslil STRESS TEST dla kompa

0

@RosjaninBut 2 godzinny dokument o nim widziales.

swietne 3 utwory

0

@RonaldoR9 oby nie, bo juz jako zawodnika go bardzo nie lubilem. Chociaz klase doceniam. Tanczyl z pilka niczym brazylijski Federer.

2

@TheNekro94 tylko ejpl :)

5

Ludzie, ktorzy maja na celu wywolanie Goracej Dyskusji go nienawidza. Stworzyl potwora.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425

0

@RonaldoR9 gosc tak sie z tymi wolnymi i strzalami z dystansu wryl w pamiec, ze czlowiek zapomnial jak on w ogole gral.

0

@koziar bardziej wlasnie o kibicow mi chodzilo. Gdybym gral w gre, to bym predzej wzial Bielse niz ZZ.

0

@tristan87 top spin jak nic.

0

@RonaldoR9 Wychodzi tez niestety na to, ze nasze chopoki z Messim na czele, moge miec ego na poziomie Zlatana czy CR9, tylko tak na pierwszy rzut oka tego nie widac.

0

@RosjaninBut a Ciebie do od wczoraj tylko z JACO bede kojarzyl :)

1

@VamosRakieta Tym nawet lekko mi zaimponowal, bo takim powrotem mogl duzo zepsuc. Z drugiej strony widzial jaka Barca "grasuje" w la Liga. :)

Glosny chyba nie jest w szatni? pyt kieruje tez do innych

2

@Coutinho007 @RonaldoR9 @Hiacynk @VamosRakieta @Danny Gaucho @macio_944 @PatrykBarca @koziar Czyli jego umiejetnosci czysto trenerskie /warsztat, mozna powiedziec, ze sa nawet niedoceniane?

0

@Kapitan hawk de Boera.

0

Zidane (ZZ) wygraj juz jako trener bardzo duzo. Odnosi sie wrazenie, ze mimo tego nie jest on przedstawiany jako trenerski guru czy super taktyk - nie jest Pepem, Kloppem, Bielsa czy Wengerem. Jest po prostu bylym zawodnikiem (jednym z najlepszych na pozycji), ktorzy w trenerce odnosza sukcesy.

Skad sie bierze jego sukces, jak myslicie?

0

@pawelfcb2010 Racja, na Anfield to powinno juz sie zakonczyc, niektorzy nawet do Lpoolu nie dojechali mentalnie.
https://static.standard.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2019/07/10/17/oakley-cannonier.jpg?w968

3

@VamosRakieta @fart @Nano22 Ciekawi mnie jakie byly motywy tego, ze Setien przyjal to stanowisko.
Barcelonie sie nie odmawia?
Projekt dlugoterminowy?
No i co myslal sobie o pozegnaniu Valdka w trakcie sezonu.

CHyba jest "dzialanie na pozarach" by wyciasnac cos z ostatnich lat Messiego i to pewnie jest tez problem.

ps Ten jego asysten naprawde denerwujacy - przynajmniej takie wrazenie sprawia. Taki co-trener dla mlodzikow.

2

5

Arcydzieło Henri-Georgesa Clouzota, niemal wzorzec gatunku. Czterech mężczyzn wyrusza przez bezdroża dżungli z transportem nitrogliceryny potrzebnej do ugaszenia pożaru ropy. Niezwykła dawka adrenaliny: Cena strachu / Le salaire de la peur (1953) - SB 15:35 TVP Kultura

film wolno sie rozkreca, wiec dla wytrwalych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?