1

@Barca1992 oni tacy pobozni, a jego fotki z fujarą zaakceptowali?

0

@Comentateiro a Denis Suarez i Sandro?

0

@kamilo0066 też już 34 , wow. Mentalnie 18, ale w pozytywnym znaczeniu

1

@Chakalaka potem obejrzeć

3

Meczowa przeciwko Murray owi

0

@MontelQ Flightradar24?

1

@VamosRakieta nie musi Cie polska strona Sevilli? I dobrze

2

Każdy wiedział, że ten moment nadchodzi, ale mimo wszystko ciężko uwierzyć, że Messi będzie grał w innym klubie. To tak jakby zobaczyć Jordana w Houston, Utah czy Orlando.

Podchodzimy do tego rosztania bardzo podobnie jak to robimy kończąc związek - jedni chcą szybko zapomnieć , ukłozyc sobie szybko na nowo życie, znaleźć partnera, inni rozpamiętują wspominając dobre chwile, ktoś znowu oskarża o zdradę, czuję się zraniony i wkurzony.
Każdy mówi ZEGNAJ w inny sposób.


Koniec epoki, bo wielu z nas ogląda Messiego od samego początku.


Mimo, iż dał tak wiele , to będzie się to odejście i brak MS z ARG , za nim ciągnęło jeszcze bardzo długo.

0

@lucas/catalan szkoda, ze powiększyła

2

@Comentateiro tak, to było niesamowite, niewielu też wie, że Leo gra całe życie z kontuzją.

1

@don'T.R.I.P.e tez w sumie ciekawy argument

8

@donleo12 kibicować nie, śledzić tak

1

@kerouac No to lubimy tych samych "bohaterów" a dodatkowo moje serce skradl pan Wrench (co za comeback) oraz Niki Swango
Zauważyliście gościa z Twin Peaks?
@Chakalaka ? Ja mocno przeżyłem gdy Niko dostała łomot od Ruska

@Kidd batdzo warto obejrzeć

3

Ten mem z kawą i Legią nadal bawi.

1

@tristan87 w sumie nie pamiętam , ale chyba całkiem ok. Mimo , że OM nie oglądałem, to mi się skojarzyło .

1

@budel17 ok dzięki.

0

@budel17 a jakie ma zalety ?

0

@elmayakos też pozytywy słyszałem
@budel17 a porównanie z Spotify masz ?

1

@pioz123 włącz sobie John Mayall album USA Union

0

@kuz @don'T.R.I.P.e no właśnie zwlekałem min dlatego , że istniało coś takiego jak Play music
Duże są różnice między największymi graczami na rynku?

1

Google Play Music kończy działalność :/
Szkoda bo był całkowicie darmowy .
Dokąd przenieśc bibliotekę ? (Ok 25 000 tytułów) .
Sam google proponuje oczywiście YouTube Musik - a jakby inaczej.

1

@Chakalaka zobaczy się

2

@MESSIah16 już mógł mieć pomnik , ale się Neuera przestraszył

1

@MesQueUnClub96 s Zverev sie męczy z Andersonem

2

Pewnie wielu z Was mieszka w UK.
Które powiedzonka z "anglopolskiego" Wss denerwują lub śmieszą?

1

Wasz ulubione sluchawki douszne? Typowo bezprzewodowe, czy mozna jednak po kabulu czy na bluetooth ale jednak polaczone ze soba. Marki, kontrentne modele?

8

@Encore Ajax zawsze tak mial. To normalne.

5

Lubie, jak wielu z nas, takich cichych bohaterow typu Iniesta. Nieglosny i bezobjawowy poza boiskiem, wirtuoz i geniusz na nim.
Dlugo kims takim byl tez dla mnie Messi - introwertyczna bestia, ktora przemawiala na placu gry. Nigdy nie myslalem, ze bedzie o nim tak glosno, jak mialo to miejsce w przypadku jego rodaka Maradony i nie mowie tutaj o jego pilkarskim kunszcie.

Chcialbym poznac wiecej szczegolo czy Leo przez 5 lat walczyl o swoja ukochana Barcelone, czy tylko jego ego probowalo ustawiac pionki do gry. Jesli Messi nie wierzy w projekt sportowy, to nie wierzy rowniez i nie wierzyl w wielu swoich kolegow, bo byli po prostu zbyt slabi. O zarzadzie nawet nie wspominam.
Nie wierze w bezinteresowna milosc w biznesie. Na pewno Leo ten klub kocha, ale to jednak mimo wszystko rodzaj malzenstwa z rozsadku i w sumie nie ma w tym nic zlego, a przykladow, ktore potwierdzaj te regula (np. Totti) nie ma wiele na najwyzszym poziomie tej gry.

"Més que un club“ - niekoniecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?