7

@Mamrotek22 Valdek jednak 2 razy wygrał ligę. Już za Valverde graliśmy lepiej i mieliśmy znacznie więcej sytuacji bramkowych. Za Setiena poza posiadaniem nie mamy nic

2

@Pilka_jest_okragla Nie żeby coś ale superpuchar przegrał jeszcze Valdek

0

@Pablit Pimienta powinien objąć zespół

0

To obstawiam że Setien dzisiaj albo w Sobotę poleci

4

@SonBarcaGoku A o co mają się martwić ,skoro liga przegrana xD

0

@kamil9040 no mnie tam polityka transferowa City jakoś nie zachwyca

1

@Kamiloza91 pozostało nam tylko wierzyć że Real coś zgubi

0

@Fartlow Przecież to widać że coś ze sztabem jest nie tak od kilku sezonów

0

@Barca1992 jeszcze pytasz? XDD

1

@barcelonaLM ale nie co mecz xD

0

@mekston Setien nawet Messiego pod względem wykończenia zepsuł

0

@KamilZ O tą z Pique. Z Celta O tą gdzie równo wycieli Messiego.

0

@FranzMaurer Kiedyś był fenomenalny

1

Były jakieś kontrowersje w meczu Realu czy tym razem wyjątkowo nie ?

2

@Majkel12 dlatego Bilabo czy Getafe nie dostało karnych? Dlatego też my nie dostaliśmy Karnych z Atletico czy Celta

0

Ktoś wie jak to teraz działa z tymi kartkami. Od kiedy się ,,zerują"

0

Jeżeli Messi dostanie żółtą z Napoli to nie zagra z Bayernem

0

@ObiektywnyKibic121 skoro tam się znalazła to zasłużyła. Same nazwiska nie grają, czego my jesteśmy doskonałym przykładem

5

@otylla12 A ja mam nadzieję że nie. Strasznie nam ta drużyna nie leży w pucharach

0

@matirix20 Może jeszcze Lenglet i Semedo. Co do Francuza jestem nawet pewny

0

@buddy Za Busiego powinien grać FDJ

1

@cules100pro Przecież Pedri to środkowy pomocnik

4

@mekston A gdzie on ma dostawać podania jak nie ma go wcale na ataku tylko do środka schodzi

3

@Kuracjusz W tym sezonie A szczególnie w tym roku Ronaldo jest naprawdę bardzo dobry

0

@Coutinho007 skoro gra na pozycji, na której nie czuje się najlepiej, to nie dziwne że nie gra aż tak dobrze

0

@PatrychoO Czy ja wiem. Asystuje niemal przy każdej bramce. Mi to wystarcza ,bo wkład w bramki i tak ogromny ma

0

Przyznam że Ligi włoskiej nie ogl za często, meczy Juve to już praktycznie wcale. Dlatego też mam pytanie czy Cuadrado często gra na PO? I jak się tam spisuje, bo akurat dzisiaj według mnie naprawdę dobrze się spisał co mnie trochę zaskoczyło

0

@Chwytliwy No to mamy troszkę odmienne zdanie bo dla mnie jest tragiczny

0

@Chwytliwy No jak dla mnie nie grali jednak tak dobrze skoro Na plus jedynie Cr Rabiot i Cuadrado

0

@PatrychoO przecież i tak złotego buta nie zdobędzie. Ten kto wygra LM do tego należy złotą piłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?