0

@YoNoEntiendoNada Akurat Juve z tym trenerem to LM nie ugra

0

@BarcaInfo Na wypożyczenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nie lepiej byłoby wstawić tabelkę z wynikami ankiety? Było by to napewno czytelniejsze

2

@BartqRKO Jak najbardziej był.
Dla mnie razem z Ronaldinho najlepszy transfer

1

@BarcaInfo Z jednej strony Monchu powinien awansowac do pierwszej drużyny. Niestety jednak ścisk w pomocy jest tak dużo że prawdopodobnie I tak nie dostanie szans

7

@mekston Immobile łyknie Lewego

0

@MaziFCB oczywiście że Unietd

0

@kamilo0066 Za to Griez w formie był blisko wygrania Złotej piłki

0

@messi564 Suarez aktualnie nie ma za grosz Dryblingu czy nawet szybkości

0

@AduŚ07 może być tak po prostu zbudowany

3

@szkutnik91 A ja sądzę że po prostu cieszą się wspaniałym talentem jakim jest niewątpliwie Greenwood. Nie ma to nic wspólnego z bólem dupy

0

@Naturopata uwierz że białe stroje by się źle kojarzyły i nie wiem czy to by przeszło

1

@kaamil1910 Arthur który myśli już tylko o Juve. Widzisz co Ty piszess

1

@Tomo1989 Ta obrona wygląda błędnie w porównaniu do reszty

6

@DaPi Uważam że najprędzej zrobi to Neymar jeśli mu zdrowie pozwoli

1

@domin0o Na tle beznadziejnego Alaves

1

Tak sobie oglądam dzisiaj powtórkę i to co robi w Obronie Alaves to śmiech na sali. Poziom Co najwyżej drugiej ligi. Dziwię się jak oni utrzymali się w tym sezonie

5

@DonAndresFCB z Kibicami tak jest. Po pandemi jednak jest na odwrót. To na wyjazdach szło nam zdecydowanie lepiej

24

@BarcaInfo idealny na klepanie pod własną bramką

1

@zadafcb O co chodzi ,bo nie mogłem dzisiaj oglądać

0

@nationalpen Przyda ci się na przyszłość znajomość ortografii xD

1

@Nano22 To niezły wuefista wygrywający Tryolet xD

0

@BarcaInfo Bardzo Fajne

0

@geass Teraz już chyba nie może xD

0

@geass gorzej niż teraz nie będzie. Może Pimienta jest w klubie od wielu lat i napewno ma tam dużo większy szacunek niż Setien.

3

Zabrać go teraz. Może w LM zadziała efekt nowej miotły i przejdziemy to Napoli. Cały następny sezon Pimienty. Kto wie, może się sprawdzi

3

@nationalpen Trzeba ,póki *
Razi w oczy

7

@Mamrotek22 Valdek jednak 2 razy wygrał ligę. Już za Valverde graliśmy lepiej i mieliśmy znacznie więcej sytuacji bramkowych. Za Setiena poza posiadaniem nie mamy nic

2

@Pilka_jest_okragla Nie żeby coś ale superpuchar przegrał jeszcze Valdek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?