@mekston jasne ale ważne żeby wywierać presję. Mała różnica to i na pit stopie może się zdecydować podmianka. Wiadomo że to wszystko takie życzeniowe ale trzeba szukać nadziei :D
Ciekawa sprawa z tym Yamalem grającym bliżej środka pola. Wiadomo że na silniejszego rywala to może nie działać ale myślę że warto mimo wszystko spróbować w jakimś ciekawszym meczu. Wczoraj wyglądał super
@Bzyczekk Zasadniczo to każdy może się identyfikować z jaką narodowością chce. Jeśli on o sobie mówi że jest Amerykaninem i Polakiem albo "polish american" to spoko. A jeśli nie i to tylko Twoja wyobraźnia to zwyczajnie obrażasz jego wybór do bycia Amerykaninem.
@Bzyczekk stary uderzasz tu w jakieś absurdalne tony i absurdalne teorie. Sprawa jest bardzo prosta. Jakby chciał być traktowany jako Polak to miałby polskie obywatelstwo i chciał grać pod flagą Polski. Widać nie chce i nie czuje się Polakiem, koniec tematu, wyłącznie jego decyzja
@pluszek To że bije się w przeciwników politycznych to chyba normalka jeśli robią coś idiotycznego nie? Przepraszam, ale nie widziałem twoich postów o głodzie na świecie albo braku dostępu do pitnej wody, przeoczyłem? A płaczesz nad losem ludzi którzy mają dach nad głową
1
@BojanKriKicz jeśli nie hamują to może sobie zygzakować ile chce. Takie blokowanie jest niedozwolone tylko na dohamowaniu
0
No i co zyskanie pozycji poza torem? xD
0
Tsunoda to jednak nie Perez :(
1
@Encore i tak odchodzi z F1 :D
1
Oho Yuki się zagotował :D
1
Ale teraz poszedł Lando jak dzik. Za to szacunken
0
@Xpert77 Antonelli to nie ale Sainz mu zjechał z drogi po prostu :D
0
Sainz go puścił jakby miał niebieskie flagi xD
1
Ale oni walą te pit stopy kosmiczne. Papajowi mechanicy stają na wysokości zadania (z małymi potknięciami)
0
@adi7adi8 może coś pójść nie tak z wyjazdem z pitu w złym miejscu, może pójść coś nie tak przy zmianie opon, może się zadziać 100 różnych rzeczy
2
@LukaszFan trzecim
0
@mekston jasne ale ważne żeby wywierać presję. Mała różnica to i na pit stopie może się zdecydować podmianka. Wiadomo że to wszystko takie życzeniowe ale trzeba szukać nadziei :D
2
Leclerc trzyma się cały czas w DRS. To znaczy ze presja jest na każdym zakręcie bo wystarczy kawałek błędu i jest gg
0
@kamiVeB maksymalnie 3 jeśli Max wygra
1
Co ten Szarles taki szybki dziś wyjątkowo
1
Max zrobił swoje, reszta w rękach papajów
1
@barcelonaLM jakim cudem? :D różnica 12 punktów, za wygraną jest 25 za 4te 12. Max wygrywa jednym punktem
0
@Dzieniu lepszy przeciwnik nie zostawi tyle miejsca do grania
2
Ciekawa sprawa z tym Yamalem grającym bliżej środka pola. Wiadomo że na silniejszego rywala to może nie działać ale myślę że warto mimo wszystko spróbować w jakimś ciekawszym meczu. Wczoraj wyglądał super
0
@mekston Max to musi "tylko" jechać swoje a reszta w rękach Lando i McLarena
0
"Pedri stracił piłkę" no tego nie słyszy się codziennie
0
Ale rozklepane essasito
0
@Bzyczekk Zasadniczo to każdy może się identyfikować z jaką narodowością chce. Jeśli on o sobie mówi że jest Amerykaninem i Polakiem albo "polish american" to spoko. A jeśli nie i to tylko Twoja wyobraźnia to zwyczajnie obrażasz jego wybór do bycia Amerykaninem.
0
@Bzyczekk stary uderzasz tu w jakieś absurdalne tony i absurdalne teorie. Sprawa jest bardzo prosta. Jakby chciał być traktowany jako Polak to miałby polskie obywatelstwo i chciał grać pod flagą Polski. Widać nie chce i nie czuje się Polakiem, koniec tematu, wyłącznie jego decyzja
0
@Bzyczekk tak bo są idiotami :D 5% włoskich korzeni i chłop jest prawie Włochem :D ma paszport i obywatelstwo USA więc jest Amerykaninem
1
@Safrani ekstra news :)
2
@pluszek To że bije się w przeciwników politycznych to chyba normalka jeśli robią coś idiotycznego nie? Przepraszam, ale nie widziałem twoich postów o głodzie na świecie albo braku dostępu do pitnej wody, przeoczyłem? A płaczesz nad losem ludzi którzy mają dach nad głową
10
@pluszek to że ludzie mają źle oznacza że nikt nie może się pochylić nad losem psów? Co to za logika?
0
@Kgorecki2500 wirus HIV od dawna jest "pod kontrolą" w krajach rozwiniętych i nie stanowi problemu w normalnym życiu
10
@BorzyKrzys nieźle mają nasrane w głowach w Białym Domu xD