7

Coutinho jest za słaby na skrzydło i tyle. Jest za wolny i za słaby fizycznie, kiedy drybuluje, piłka przechodzi przeciwnika ale Coutinho wtedy przegrywa pojedynek siłowy, a w środku pola nie ma dla niego miejsca, chyba, że z ławki rezerwowej, ale wątpię że zaakceptuje taka rolę zmiennika.

0

Czyli standard.

46

Wszystkie kartki dostajemy praktycznie za dyskusje z sędzia. Klub powinien karać takie bezsensowne dostawanie żółtych kartek.

0

Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej i tyle.

0

Messi to jako jedyny próbował coś zrobić. Dryblowal po kilku zawodników, a ty najwyraźniej nie oglądałeś meczu.

0

Chyba każdemu może nie wyjść strzał z tak trudnej pozycji.

1

Często jak wchodzi w pojedynki 1v1 traci piłkę, a najlepiej mu wychodzą jak ma mało miejsca.

0

Obecnie nie trudno zatrzymać Messiego, bo Messi stał się bardziej rozgrywającym niż dryblerem.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

2

Ten trener jest pojebany. Nie robi żadnych rotacji, więc nie zdziwie się jak nie wygramy w tym roku LM, bo piłkarze wyjdą zajechani na mecz z Lyonem.

0

Dobrze, jakiś Raiola nie będzie tu warunków ustawiał. Piłkarz chce do Barcy to nie powinien go blokować.

0

Jakbyś choć trochę interesował się klubem to byś wiedział że Boateng przyszedł jako rezerwowy i on sam wie jaką rolę pełni w klubie.

0

Dokładnie... Będę beczał jak nic...

0

Komentarz usunięty

0

Arthur i Rakitic/de Jong. Busquets to SPD

0

On chyba nie wie co go czeka jak w pełni sił będzie Dembouz a nie Coutinho który tylko spowalnia kontrataki + do tego Messi.

7

Mam tak samo, uwielbiam go ale moim zdaniem brakuje mu pewności siebie. Gdy coś mu nie wychodzi, spuszcza głowę i jest nieszczęśliwy, a powinien podnieść głowę do góry i zrobić to tak żeby następnym razem było lepiej. Moim zdaniem jak do końca sezonu nie pokaże swojego 100% to będzie coraz rzadziej grał i wymusi odejście.

0

Coutinho jak do końca sezonu nie pokaże klasy to fakt, jest do sprzedania. Neymar nie wróci, powiedział to nawet Bartomeu, a moim zdaniem Dembele za kilka lat będzie lepszy od niego, patrząc na to co robi z rywalami teraz.

0

Zacznijmy od tego że E.V nie zmieni formacji.

8

Prawda ale więcej oczekuje się od zawodnika wartego 160mln.

3

Po co nam Neymar? Zobacz jak rozwinął się Dembele, a ma on 21 lat. Neymar już ma swój wiek i nie ma sensu wstawiać go do składu kosztem świetnego Dembele.

4

Coutinho, Suarez, Roberto.

0

Kimmich dobry ale Bayern pewnie by chciał ok. 90mln. Niepotrzebny transfer

0

Ale w pomocy nie ma dla niego miejsca podczas gdy będziemy mieć takich zawodników jak Arthur i de Jong.

0

Ale Dembele miał propozycję nie do odrzucenia. Odejść z Borussii do Barcelony, kto by się nie zgodził...

2

Barca na kilku zawodników nie wydaje tyle co PSG na jednego - 222mln euro i to przez te kurwy z Paryża rynek działa jak działa.

0

Dembouz się nigdzie nie rusza. Zarząd by się nie zgodził i Dembele

0

XDDDD hahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?