BronekVeB
Dołączył/a: styczeń 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że Barca im zrobi manite, bo już mnie denerwują kibice United, którzy piszą, że Barca wygrała na farcie na Old Trafford.
5
Dybala hahahaha, gość jest mega przereklamowany.
0
Mecz do zapomnienia. Na Camp Nou 5:0 i nikt już nie będzie miał wątpliwości, że to United było lepsze.
0
Na ostatnie 20minut wszedł z Lyonem i co? Kontuzja.
36
Oby nie wchodził. Po kontuzji nie będzie w formie ani nie będzie miał rytmu meczowego. Myślę, że Malcom godnie go zastąpi wraz z Coutinho.
7
Przereklamowany Rashford, Lukaku 100kg i Martial. Faktycznie dobra ofensywa.
16
Gościu Suarez nie strzela bramek ale zobacz jaka robi różnicę na boisku.
6
Myślę, że to jest przemyślana taktyka EV. Widać gołym okiem jak są skupieni na LM, w lidze, a w LM gra inny zespół.
0
Każdy wie, że Barca mistrzostwo ma w małym palcu.
14
Ale wybrał ojczyznę.
0
Todibo ma 19 lat i jest zawodnikiem na przyszłość. Umtiti jest zawodnikiem który ciągle łapie kontuzje, a Lenglet godnie go zastępuje.
10
Messi choćby im zagrał na pustą to by tego nie trafili. Powinien odejść z tej śmiesznej reprezentacji i być w 100% gotowym na ligę mistrzów.
0
Coutinho nie będzie grać w środku bo wtedy drużyna traci balans między defensywą a ofensywą.
1
Messi ma tatuaże które dotyczą jego rodziny i jego kariery piłkarskiej, więc myślę, że to akurat fajna pamiątka.
0
Dokładnie. Kiedy gra to praktycznie zgrywa piłkę tam skąd ją dostał, zamiast próbować wejść w drybling by się pokazać jak z najlepszej strony.
1
Gościu ty jeszcze nie zauważyłeś jak gramy w Lidze Mistrzów, a jak w lidze? Barca ewidentnie się skupia na LM.
0
Coś słyszałem, że Messi chce zakończyć karierę w wieku 36 lat. Nie wiem ile w tym prawdy.
0
2 gole i 2 asysty, to dzięki niemu jesteśmy w 1/4 ćwierćfinału.
7
To powinno być gładkie zwycięstwo. Nie oszukujmy się, ich obrona nie zatrzyma takiego Coutinho, a co dopiero Messiego. W ataku jedyne zagrożenie to Rashford, którym powinien zająć się Semedo.
0
Malcom będzie miał teraz okazję gry, Messi w każdym meczu nie zagra, tak samo Cou.
17
Kiedy powiedział, że przyszedł na ''chwilę?''
0
W dodatku dzięki niemu padła druga bramka, gdzie skonstruował całą akcję.
1
Boje się tego meczu...
8
To co mieli wyjść i biegać na max możliwości przez 90 minut tuż przed LM? Messi pod formą? Trzy bramki z Sevillą, to mało? Widać jak są skupieni na LM i w lidze nie grają na 100%, chyba, że przyjdzie mecz z Realem czy Atletico. W meczu z Lyonem zobaczysz inną Barcelonę. Wiadomo, że nie taką jak za czasów Guardioli.
0
Przychodził taki szczęśliwy. Grał dobrze, strzelił kilka bramek a nie rozegrał całego sezonu. Do momentu kiedy przyszedł mecz z Interem, kiedy doznał kontuzji, też grał dobrze. Moim zdaniem ma za słabą psychikę i hejt, który pada na niego go niszczy.
2
Ten transfer był za darmo.
0
Od kiedy Miranda to PO, a Semedo LO? Po drugie nie licz na Coutinho jako pomocnik, po trzecie wyjdzie skład bez Messiego, Suareza i ew. Dembele. Reszta bez zmian.
0
Todibo zagra jako defensywy pomocnik, a Umtiti jako środkowy obrońca.
0
Słaba gra w każdym meczu.
17
Cou w Liverpoolu grał na skrzydle i jakoś szło mu dobrze. Jest za słaby na Barcelonę.