1

@Barca_Big_Moment Argentyna też potrafi się utrzymać przy piłce. Ma talentów w środku pola.

0

@mekston Po 0:0 są od razu rzuty karne, nie ma dogrywek.

5

Łatwiejszy finał dla Argentyny. Teraz obstawiam 0:0 w meczu z Brazylią i losowość w rzutach karnych.

0

@Sheva77 Bądźmy szczerzy, Leo próbuje, ale mu nie wychodzi. Ciężko mu wyjść skutecznie w pojedynku 1v1, odskakuje mu piłka, gdy ją prowadzi do przodu. Zmęczony jest po prostu sezonem i tyle.

4

Bez formy kompletnie.

3

@adimlody2000 tak na pewno na tak ofensywny sklad Ci postawi Valverde XD

0

To weź się za gre, a nie się użalasz nad sobą. Grałeś najsłabiej, już Boateng by więcej zdziałał.

0

@CZAJUN_119 Varane w 2k16 był lepszy od van Dijk'a i nie dostał zp.

0

@Cardinale To fakt, Busqeuts jest słaby i mam nadzieję, że de Jong go wygryzie, ale nie wypada sprzedać swoich legend, które dużo zrobiły dla klubu.

0

Argentyna ma bardzo dobrą defensywę, jak i ofensywę, linia pomocy niestety psuje to zestawienie, ale gdyby chłopaki się przyłożyli? Jak dla mnie, Argentyna to jeden z faworytów, tuż po Brazylii.

0

Malcom spokojnie może grać w klubie z top 5 z PL

3

@Bogan To, że Messi nie strzelił bramki, nie znaczy, że nic nie ugrał z Liverpoolem. Mieszał ich jak chciał.

5

A po meczu będzie. ''Messi to najlepszy piłkarz na świecie, nie da się go zatrzymać''. Darujcie sobie te gadanie, że możecie go zatrzymać. Próbowali lepsi i im się nie udało.

0

W Hiszpańskiej jest rywalizacja do TOP 4, potem odstają drużyny, ale nie tak bardzo. Wiadomo, że Barca odskoczyła w tym sezonie, ale to było powodem słabej formy Realu i Atletico. Na przyszły sezon Atletico poszuka wzmocnień i tak samo Real kupi gwiazdy i rywalizacja będzie mocna.

0

Może nie potęgi, ale o półkę wyżej niż zespoły z Ligue 1.

0

Kiedyś Barcelony się bał każdy, teraz? Zawodnicy wychodzą z myślą, że mogą przegrać z takim Eibarem... masakra. Valverde gdyby miał honor, to sam by odszedł, a Bartomeu jaja, to by go wy**** na zbity pysk.

1

Pochettino, Jurgen? Oni kompletnie nie mają pojęcia o takiej piłce, jaką preferuje Barcelona. Chciałbym powrotu Pepa, ale wydaje się to niemożliwe. Również marzy mi się Erik ten Haag z Ajaxu, pożyjemy zobaczymy.

0

Quinqe Seten odszedł z Betisu. Myślicie, że jest coś na rzeczy?

2

Messi musi dzisiaj coś strzelić, by wygrać Złotego Buta. Jak nie strzeli, to już widzę te wszystkie podania do Mbappe, by dogonił Leo, a w tej lidze francuskiej nie problem jest strzelić 3-4 bramki takim ogórkom.

23

Jeszcze nie wygraliśmy meczu z Valencią.

2

Też racja, ale bardzo mnie to denerwuję jak widzę wymagania finansowe takich gówniarzy.

0

Niech pali wroty jak mu na hajsie zależy. W przyszłości będzie tego żałować.

0

Co ty gadasz, Bayern to by skończył gorzej niż Liverpool, a Juventus byśmy pokonali po ciężkiej walce.

1

To są tylko przewidywane sklady.

1

Mówił o tym wcześniej... już od jakiegoś czasu ma problem z kolanem. Po meczu z Liverpoolem na Camp Nou kontuzja się odnowila.

0

smutne ale prawdziwe. Mam nadzieję, że Coutinho pójdzie w jakiś dobry deal za Mbappe z dopłatą.

18

Dlaczego Barca nie mogła wyjść z takim zaangażowaniem? Cieszę się, że przychodzi de Jong, bo chłop to drugi Vidal.

0

Dokładnie... mam nadzieję, że Neymar wróci...

0

Chyba gdyby nie Messi. Z Lyonem 2 gole, 2asysty.

0

dokladnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?