BronekVeB
Dołączył/a: styczeń 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_Big_Moment Argentyna też potrafi się utrzymać przy piłce. Ma talentów w środku pola.
0
@mekston Po 0:0 są od razu rzuty karne, nie ma dogrywek.
5
Łatwiejszy finał dla Argentyny. Teraz obstawiam 0:0 w meczu z Brazylią i losowość w rzutach karnych.
0
@Sheva77 Bądźmy szczerzy, Leo próbuje, ale mu nie wychodzi. Ciężko mu wyjść skutecznie w pojedynku 1v1, odskakuje mu piłka, gdy ją prowadzi do przodu. Zmęczony jest po prostu sezonem i tyle.
4
Bez formy kompletnie.
3
@adimlody2000 tak na pewno na tak ofensywny sklad Ci postawi Valverde XD
0
To weź się za gre, a nie się użalasz nad sobą. Grałeś najsłabiej, już Boateng by więcej zdziałał.
0
@CZAJUN_119 Varane w 2k16 był lepszy od van Dijk'a i nie dostał zp.
0
@Cardinale To fakt, Busqeuts jest słaby i mam nadzieję, że de Jong go wygryzie, ale nie wypada sprzedać swoich legend, które dużo zrobiły dla klubu.
0
Argentyna ma bardzo dobrą defensywę, jak i ofensywę, linia pomocy niestety psuje to zestawienie, ale gdyby chłopaki się przyłożyli? Jak dla mnie, Argentyna to jeden z faworytów, tuż po Brazylii.
0
Malcom spokojnie może grać w klubie z top 5 z PL
3
@Bogan To, że Messi nie strzelił bramki, nie znaczy, że nic nie ugrał z Liverpoolem. Mieszał ich jak chciał.
5
A po meczu będzie. ''Messi to najlepszy piłkarz na świecie, nie da się go zatrzymać''. Darujcie sobie te gadanie, że możecie go zatrzymać. Próbowali lepsi i im się nie udało.
0
W Hiszpańskiej jest rywalizacja do TOP 4, potem odstają drużyny, ale nie tak bardzo. Wiadomo, że Barca odskoczyła w tym sezonie, ale to było powodem słabej formy Realu i Atletico. Na przyszły sezon Atletico poszuka wzmocnień i tak samo Real kupi gwiazdy i rywalizacja będzie mocna.
0
Może nie potęgi, ale o półkę wyżej niż zespoły z Ligue 1.
0
Kiedyś Barcelony się bał każdy, teraz? Zawodnicy wychodzą z myślą, że mogą przegrać z takim Eibarem... masakra. Valverde gdyby miał honor, to sam by odszedł, a Bartomeu jaja, to by go wy**** na zbity pysk.
1
Pochettino, Jurgen? Oni kompletnie nie mają pojęcia o takiej piłce, jaką preferuje Barcelona. Chciałbym powrotu Pepa, ale wydaje się to niemożliwe. Również marzy mi się Erik ten Haag z Ajaxu, pożyjemy zobaczymy.
0
Quinqe Seten odszedł z Betisu. Myślicie, że jest coś na rzeczy?
2
Messi musi dzisiaj coś strzelić, by wygrać Złotego Buta. Jak nie strzeli, to już widzę te wszystkie podania do Mbappe, by dogonił Leo, a w tej lidze francuskiej nie problem jest strzelić 3-4 bramki takim ogórkom.
23
Jeszcze nie wygraliśmy meczu z Valencią.
2
Też racja, ale bardzo mnie to denerwuję jak widzę wymagania finansowe takich gówniarzy.
0
Niech pali wroty jak mu na hajsie zależy. W przyszłości będzie tego żałować.
0
Co ty gadasz, Bayern to by skończył gorzej niż Liverpool, a Juventus byśmy pokonali po ciężkiej walce.
1
To są tylko przewidywane sklady.
1
Mówił o tym wcześniej... już od jakiegoś czasu ma problem z kolanem. Po meczu z Liverpoolem na Camp Nou kontuzja się odnowila.
0
smutne ale prawdziwe. Mam nadzieję, że Coutinho pójdzie w jakiś dobry deal za Mbappe z dopłatą.
18
Dlaczego Barca nie mogła wyjść z takim zaangażowaniem? Cieszę się, że przychodzi de Jong, bo chłop to drugi Vidal.
0
Dokładnie... mam nadzieję, że Neymar wróci...
0
Chyba gdyby nie Messi. Z Lyonem 2 gole, 2asysty.
0
dokladnie tak.