4

To już łatwiej byłoby kupić viniego …
Gość jest i tak na wylocie a liczby ma jeszcze lepsze …
Za taką kasę co tutaj to go perez jeszcze przywiezie do Nas
@juro14 latałby na skrzydełku co nie?

0

Parodia … dalej te kundle pro Madryckie????
@juro14 trzymaj mnie …

0

Trochę niepoważne … rozumiem fest, ale jednak jest reprezentantem Hiszpanii, niech takie gesty wykonuje poza boiskiem :)
Już widzę jakby matty Cash miał na korkach flagę Anglii, olaboga co by się działo

0

Liga dopasowana do jego poziomu :))
Szerokiej drogi i nie wracaj, zadufany w sobie gość. Myślał, że jest wyżej niż trener i cały klub.

1

@MikiSmith
MikiSmith miał szansę trzy razy przeczytać swój komentarz, dwa razy się zastanowić i raz użyć Google, ale postanowił wysłać to w świat. Gratuluję odwagi.

Lee Kang-in to reprezentant Korei, były talent Valencii i Mallorki, obecnie zawodnik PSG. Nie jest to jakiś anonim wyciągnięty z ligi parafialnej. Polecam minimum orientacji na rynku piłkarskim przed publicznym ogłaszaniem niewiedzy, bo zamiast błysnąć wyszło klasyczne ‘nie znam zawodnika, więc pewnie jest słaby’.

Następnym razem sprawdź kto to jest, a dopiero później próbuj się nabijać, bo na razie ośmieszyłeś wyłącznie siebie.

0

Jeśli te nazwiska są choć trochę realne, to poproszę bez marudzenia. Javi Guerra ma dopiero 23 lata, a w sezonie 25/26 wykręcił 4 gole i 6 asyst z pozycji środkowego pomocnika, będąc jednym z liderów Valencii. Na finiszu sezonu dorzucił 3 gole i 3 asysty w 7 meczach, aż doczekał się debiutu w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii.

Lee Kang-in to z kolei zawodnik, który może grać praktycznie na całej ofensywnej szerokości boiska i daje jakość techniczną, której nigdy za wiele. Młody, perspektywiczny pomocnik do rotacji i kreatywny Koreańczyk z doświadczeniem w PSG? Jak na obecne możliwości finansowe Barcelony brzmi to jak bardzo rozsądne wzmocnienie, a nie kolejne przepalanie pieniędzy. Deco chyba jednak wie co robi.

1

Szkoda, liczyłem, że przyjdzie potężny brzęczek i zrobi awans :(

1

UEFA pewnie też jest zazdrosna o sukcesy Barcelony. Najpierw prokuratura, potem sąd, teraz Real i UEFA. Cały świat się uwziął, a jedyną niewinną stroną są ludzie przelewający miliony byłemu wiceszefowi sędziów. Pech niesamowity.

6

Szybkie batki i tam gdzie nasze miejsce -
Liga konferencji :-)

0

@Fog_W_1899
No dobra, nie oznaczyłeś fizycznie, ale wiedziałem, że będziesz o mnie pamiętał jak przeczytałem komentarz @juro14 xD

0

@Fog_W_1899
Fog liczył na 1 gola i asysty. Messi po 38 minutach miał już dwa gole. Ufff dobrze, że chłop nawet nie zdążył doczytać twojej prognozy.

0

@Fog_W_1899 @juro14


Perez jr się zapomniał znowu przelogowac

Dzięki chłopaki za oznaczenie, bo sam bym przegapił ten hit transferowy.

Artykuł brzmi dosłownie: „Real interesuje się piłkarzem, którym wcześniej interesowała się Barcelona”. Czyli najpierw Cucurella, potem Bernardo Silva, teraz Bastoni.

Za chwilę przeczytamy, że Real przejął Barcelonie także Haalanda, Salaha, Van Dijka, Rodriego i pół Premier League, bo ktoś kiedyś napisał, że Barça ich obserwowała.

Najbardziej bawi mnie, że wystarczy wrzucić nazwisko do plotki transferowej i już część kibiców Realu świętuje kolejny „wygrany transfer”, mimo że zawodnik dalej siedzi w swoim klubie.

A Juro14 niech koniecznie zgłosi sprawę adminowi. Może odkryje wielki spisek: Pérez czyta plotki transferowe tak samo jak wszyscy pozostali.

1

@Blantozaur
Niestety tutaj są takie „miłe” osobniki jak juro14
Usłyszy od starszego brata jakąś ciekawostkę i musi wszystkich zwyzywać którzy nie odpowiedzą prawidłowo

0

@Spider_Man
Totalnie by nie pasował - podobny profil do Ibry, który wszyscy wiemy, że nie pasował
Pod niego stworzona jest liga angielska

0

@crazyfrog
Fog, czyli podsumujmy. Nie przeczytałeś artykułu, nie zapoznałeś się z argumentami, ale zdążyłeś już ocenić, że wszyscy się mylą. To jest właśnie ten legendarny poziom eksperckości, z którego jesteś znany.


Najlepsze jest to, że sam przyznałeś, że “przeleciałeś wzrokiem”. Czyli cała twoja analiza sprowadza się do przeczytania kilku słów i wyciągnięcia wniosków. W sumie wiele wyjaśnia.
@juro14Juro, uwielbiam jak z pełną pewnością siebie piszesz o czymś, czego sam do końca nie rozumiesz. W języku potocznym i medialnym “Gran Derbi” od lat jest używane również wobec Realu i Barcelony, więc naprawdę nie odkryłeś właśnie nowego kontynentu.


Fog nie przeczytał artykułu, a ty postanowiłeś nie odnieść się ani słowem do faulu, tylko napisać referat o nazewnictwie derbów. Jeden nie czyta treści, drugi nie odpowiada na temat. Idealny duet.
Dream team dwóch głąbów

1

@juro14
Zgadzam się z juro. Rashford to klasyk http://fcbarca.com/">FCBarca.com. Dzisiaj „przepłacony szrot”, jutro zrobi 20 G/A w innym klubie i nagle zacznie się festiwal wpisów: „czemu Barca go odpuściła?”, „Laporta śpi?”, „Deco do zwolnienia”.


Raphinha za 150 mln? Oczywiście sprzedać. Potem jak strzeli 40 goli i zaliczy 30 asyst, będziemy czytać, że „nie da się go zastąpić”. Standard.


Alvarez za drogi, Rashford za słaby, Nico za drogi, Leao za nierówny, Silva za stary. Najlepiej nikogo nie kupować, nikogo nie sprzedawać i jeszcze wygrać wszystko.


A Casadó? Jak Manchester United faktycznie wyłoży sensowne pieniądze, to osobiście pomogę juro zatankować auto na trasę do Old Trafford. Tylko znając United, skończy się na trzech miesiącach negocjacji i ofercie płatnej w 47 ratach do 2041 roku.

0

@juro14
Dokładnie. Śmiechu warte - prezes atletico sobie szluga odpali od tej tego pisma z ofertą

0

@Fog_W_1899
Fog, błagam, nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. W każdym artykule, w którym zabierasz głos, piszesz takie farmazony, że ciężko to czytać. Ekspert od wszystkiego i jednocześnie od niczego.


Nawet w samym artykule masz wyjaśnione, że Messi wyprostowaną nogą trafia rywala korkami w łydkę od tyłu. Archvio VAR wprost napisało, że to czerwona kartka i że Marciniak popełnił poważny błąd. Ale oczywiście Fog wie lepiej od ludzi, którzy analizują sędziowanie zawodowo.


Powiedz nam tylko jedno – co według ciebie jeszcze trzeba zrobić, żeby dostać czerwoną kartkę? Złamać nogę? Bo wejście korkami wyprostowaną nogą w łydkę przeciwnika najwyraźniej dalej kwalifikuje się u ciebie na „tylko żółtą”.


A najlepsze jest to, że gdyby identycznie jakiś zawodnik Realu wjechał w Yamala podczas Gran Derbi, to już byłby płacz o czerwo, 10 meczów zawieszenia, skandal stulecia i spisek całego świata przeciw Barcelonie. Wtedy jakoś standardy oceny nagle by się zmieniły.

0

@juro14
Spuchnie to ci najwyżej lewe jajko z zazdrości.
Argentyna bierze puchar i messi z taką grą będzie zawodnikiem turnieju. Pokusiłbym się nawet o króla strzelców, chociaż ten francuski żółwik może mu zabrać ten temat sprzed nosa

2

I gdzie ci hejterzy którzy pisali, że messi się skończył i nie powinien był jechać na mundial? Gość jeszcze podniesie puchar :)
@juro14 GOAT is back on track!

0

Padło już here we go więc oficjalka :-)
Jebał go pies

2

Straaaaaasznie mocnym wzmocnieniem na lata byłby saliba. Chłop jest przekocurem
Do tego Gabriela wyciągnąć i byłyby środki obrony na 10 lat w przód

3

Pewnie oryginał zostanie w białym domu, a dla zwycięzców replika?

3

Autor artykułu zapomniał się przelogowac na realmadryt.pl? Co nas to interesuje? :-)

0

@Fafusinho
A co miałby do gadania Rashford? Klub mówi: przedłużasz i idziesz za 40 mln albo przez rok oglądasz mecze z trybun. Nagle się okazuje, że większość piłkarzy odzyskuje zdolność do negocjacji.

0

Najgłupsza decyzja ever …
Przecież wykupując go, nawet nie planując go w składzie możnaby go sprzedać od razu na rynku + 8-10 mln od ceny wykupu, de facto w chwilę moment.

2

Spokojnie - typowa zasłona dymna :-)
Z takim składem nie mieli prawa tego nie wygrać, widać było, że celowo nie chcieli strzelić gola dzisiaj, by uśpić czujność rywali :-)
7:0 z Arabią i 3:0 z Urugwajem i szybko ucisza hejterow :)))

6

@Faro
Faro, gdyby nie można było kupować i sprzedawać w tym samym okienku, to połowa dyrektorów sportowych w Europie od lat łamałaby przepisy.
okienko transferowe to nie Biedronka z limitem jednej transakcji na klienta. Zawodnika można kupić i sprzedać w tym samym oknie, takie sytuacje zdarzały się już dziesiątki razy.

1

A jutro się okaże, że chodziło o Janka … Betoniarka

0

@Fog_W_1899
Fog, spokojnie. Jak masz ochotę umówić się z Juro14, to śmiało – z mojej strony pełna zgoda, nie musisz robić takich podchodów i pisać o nim w każdym komentarzu.

Szkoda tylko, że bardziej rozpisałeś się o moim domniemanym rozdwojeniu jaźni i relacjach forumowiczów niż o samym Cucurelli, który był tematem dyskusji. Wygląda na to, że Juro14 interesuje Cię bardziej niż transfery Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?