0

Goooooooooollll

0

To jeden z moich pierwszych meczy które oglądam na tym mundialu od początku. W każdym jest tak szarpana gra i tyle strat? Xd źle to wygląda

1

Ronaldo pierwszy w historii który strzelał na 6 mistrzostwach świata.

1

@Kgorecki2500 co to jest w ogóle?

2

@Rhaan on ogólnie nawet jak nie strzela to jakoś nie przekonuje xd

0

@Jakchcesz wzięli młodszego Kanea finalnie i tak nie stracili na odejściu Lewego. Obie strony wygrały

1

@Sergio_Devils słaby jest seria 11 meczów bez gola w ATM, mam nadzieję że tu nigdy nie trafi

1

@Emerald no póki co to okienko pokazuje że tak jest.

1

@BronekVeB a skąd ta kasa się magicznie pojawiła? Ledwo wchodzimy do zasady 1:1 a już przybył piłkarz za 70, muszą kogoś sprzedać nawet jeśli lewy odszedl

0

@Dr_Cabasisi czlowkieku on by nie dał rady już grać z najlepszymi? Czy dla Ciebie gra vs Australia to gra vs Bayern lub Liverpool? Apropo gdzie był jak Barca przegrała 4-0 z live?

1

@Luciano99 no dokładnie siła fizyczna presing szybkość nie ma szans

0

@takisobiektos i tu się zgodzę

0

@Gibbon_FCB dlaczego przecież był już za wolny no ludzie. PSG grał słabo z lepszymi rywalami

1

@Gibbon_FCB grał w PSG xd

0

@BulaKG w sensie teraz? Przecież grał w PSG i o nic nie walczył. Odszedł on i Mbape i wygrali ligę mistrzów

0

Barcelona - Valencia - finał koszykówki mężczyzn trwa ...

1

@FcPortoFan1999 no beka z tych co w biurze narzekają na upały

2

@Giwera jestem prostym człowiekiem jeśli zabierają mi telefon na produkcji następnego dnia idzie wypowiedzenie i szukam innej

2

Trawa pokoszona, krótkie spodenki bez koszuli normalnie jest ... Fafryce mają gorsze upały

0

@Criss18Barca -20 było w styczniu mieli gorzej

1

@PatrychoO Слава Україні !

0

Araujo nie grasz i tyle, koniec z tobą, jesteś skończony...

17

@Karol145 tak zatrzymywanie facetów za gwizdanie albo użycie klaksonu w samochodzie na biegające po chodniku kobiety to rzeczywiście skręt w prawo.

35

@Karol145

Xd

tyle co do tego komentarza

3

@Coutinho007 ludzie i tak powiedzą że Deco gotuje

1

Oby Gavi i Torres siadali częściej na ławce

1

@casabarca chyba Gaviego xd

0

O super brak Gaviego :)

0

@Spider_Man jakaś depresja chyba, nie obejrzałem żadnego meczu tego mundialu tylko 30 minut Hiszpanii z tym czymś co grali

1

@July_6_BcN jest i ona ;) szczerze nigdy nie miałem w miejscu pracy to mi się też coś od życia należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?