BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Goooooooooollll
0
To jeden z moich pierwszych meczy które oglądam na tym mundialu od początku. W każdym jest tak szarpana gra i tyle strat? Xd źle to wygląda
1
Ronaldo pierwszy w historii który strzelał na 6 mistrzostwach świata.
1
@Kgorecki2500 co to jest w ogóle?
2
@Rhaan on ogólnie nawet jak nie strzela to jakoś nie przekonuje xd
0
@Jakchcesz wzięli młodszego Kanea finalnie i tak nie stracili na odejściu Lewego. Obie strony wygrały
1
@Sergio_Devils słaby jest seria 11 meczów bez gola w ATM, mam nadzieję że tu nigdy nie trafi
1
@Emerald no póki co to okienko pokazuje że tak jest.
1
@BronekVeB a skąd ta kasa się magicznie pojawiła? Ledwo wchodzimy do zasady 1:1 a już przybył piłkarz za 70, muszą kogoś sprzedać nawet jeśli lewy odszedl
0
@Dr_Cabasisi czlowkieku on by nie dał rady już grać z najlepszymi? Czy dla Ciebie gra vs Australia to gra vs Bayern lub Liverpool? Apropo gdzie był jak Barca przegrała 4-0 z live?
1
@Luciano99 no dokładnie siła fizyczna presing szybkość nie ma szans
0
@takisobiektos i tu się zgodzę
0
@Gibbon_FCB dlaczego przecież był już za wolny no ludzie. PSG grał słabo z lepszymi rywalami
1
@Gibbon_FCB grał w PSG xd
0
@BulaKG w sensie teraz? Przecież grał w PSG i o nic nie walczył. Odszedł on i Mbape i wygrali ligę mistrzów
0
Barcelona - Valencia - finał koszykówki mężczyzn trwa ...
1
@FcPortoFan1999 no beka z tych co w biurze narzekają na upały
2
@Giwera jestem prostym człowiekiem jeśli zabierają mi telefon na produkcji następnego dnia idzie wypowiedzenie i szukam innej
2
Trawa pokoszona, krótkie spodenki bez koszuli normalnie jest ... Fafryce mają gorsze upały
0
@Criss18Barca -20 było w styczniu mieli gorzej
1
@PatrychoO Слава Україні !
0
Araujo nie grasz i tyle, koniec z tobą, jesteś skończony...
17
@Karol145 tak zatrzymywanie facetów za gwizdanie albo użycie klaksonu w samochodzie na biegające po chodniku kobiety to rzeczywiście skręt w prawo.
35
@Karol145
Xd
tyle co do tego komentarza
3
@Coutinho007 ludzie i tak powiedzą że Deco gotuje
1
Oby Gavi i Torres siadali częściej na ławce
1
@casabarca chyba Gaviego xd
0
O super brak Gaviego :)
0
@Spider_Man jakaś depresja chyba, nie obejrzałem żadnego meczu tego mundialu tylko 30 minut Hiszpanii z tym czymś co grali
1
@July_6_BcN jest i ona ;) szczerze nigdy nie miałem w miejscu pracy to mi się też coś od życia należy