- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
3
To, że Messi tak wcześnie poszedł do Interu Miami zamiast innego europejskiego giganta to wielka strata dla tego sportu.
1
@Gibbon_FCB grał w PSG xd
2
@BojanKriKicz w momencie gdy odszedł do Interu Miami. Poszedł do MLS za wcześnie.
0
@Gibbon_FCB dlaczego przecież był już za wolny no ludzie. PSG grał słabo z lepszymi rywalami
6
@Gibbon_FCB Poszedł dobrze dla siebie, co innego gra w MLS i szykować się do mistrzostw, a co innego gra co 3dni z obecnymi wymaganiami presigowymi.
0
@takisobiektos i tu się zgodzę
0
@Gibbon_FCB Możliwe, że to była właśnie dobra decyzja. Nie wiadomo, czy wytrzymałby sezon na takiej intensywności jak w Europie. Mógłby nie mieć już pary na meczach kadry, a tak mamy wypoczętego Leo na Mundialu, w jego najlepszej wersji.
0
@BojanKriKicz argument że był za wolny w przypadku Leo to akurat świadczy tylko krótkowzroczności jego autora. Teraz też jest za wolny co? Weź weź, przecież on człapiąc daje więcej niż 99% rozgrywających.
1
@Dr_Cabasisi ale teraz nie pozwolic na człapanie na poziomie klubowym. Zresztą mieliście przykład jak was Bayern rozwalił.. 8:2
0
@takisobiektos zdarzają się takie porażki, nie tworzą one zasady. Jeśli oglądałeś dziś mecz i ostatnią akcję i bramkę Leo to błagam, nadal będziesz mi o człapaniu pisał ?
0
@Dr_Cabasisi czlowkieku on by nie dał rady już grać z najlepszymi? Czy dla Ciebie gra vs Australia to gra vs Bayern lub Liverpool? Apropo gdzie był jak Barca przegrała 4-0 z live?
0
@BojanKriKicz hahahahahahaha nie mogę z takich ludzi, którzy mają problem z oceną rzeczywistości.