0

Diaz za młody, żeby go ściągnąć na DM. Yamal git, zeby grać na skrzydle.

1

@TR3YWAY Silva, Gundogan, De Jong, Pedri. I żaden z nich nie jest defensywnym pomocnikiem. Kto na ławkę?

1

@Emhyr Ofensywa wyglada słabo.

1

@Emhyr Do tej pory nie ma. Jak kasa by była, a tylko brak miejsca na rejestrację to bez problemu mogliby wziąć Brozovicia. W końcu do teraz nikogo nie zarejstrowaliśmy.

3

@Emhyr Przecież to nadal jest plus 25 mln do dopłaty, więc czemu na brozovicia nie było i romeu?

0

@Popitek12 Dipsy

0

@kiper09 Dziwne telefony masz, ja mam OnePlusa 7 pro praktycznie od jego premiery i cały czas wszystko śmiga. Wiadomo, po tylu latach bateria słaba, ale problemów nie mam.

0

@Medium Po co głupka wrzucasz na bambe.

0

@FCB24 Od desta to akurat był lepszy.

0

@Emhyr Za 10 szybko pożegnać, bo się rozmyśla. Hehe

1

@kubix05 Dzisiaj piąteczek to mógłbyś coś postawić z tej okazji. :)

0

@FCB24 No o to raczej nie trudno.

0

@ToWinaSedziego On właśnie lepiej grał na LO niż na PO.

6

Może tym razem najpierw zarejestrują zamiast kupować kolejnych piłkarzy.

1

Mam nadzieję, że będą dzisiaj te dwie oficjalki z odejściami i media rusza z innym tematem już.

1

@tbas Pep co roku gra o najwyższe cele, jego drużyna gra świetnie. W tym sezonie zdobył potrójną koronę. Wszystko funkcjonowało dobrze. U nas niewiele działa dobrze na dłuższą metę.

0

@Rust_Cohle Każdy zadowolony jak widać.

0

@Rust_Cohle Odejmij bramkę Legii i faktycznie odpada. A nie, czekaj.

1

@Rust_Cohle Dupa pieczę czy co?

7

12 mln za Kessiego. Alemany top. xd

0

@dv7wisnia A Tobie przerwa od la bamby

1

@Mns21 Pewno @JarekS wie sporo.

0

@doc Bernardo gra na pozycji Messiego, wtedy Messi jeszcze grał.

1

@DonMatteo901 Rapha minie max jednego zawodnika na raz. I to też rzadkość.

0

Juventus jak Barca na rynku, najlepiej za darmo, ewentualnie za kilka milionów. Nic dziwnego, że Nice się nie zgodziła.

3

My byśmy Pedriego za 30 mln oddali gdybyśmy musieli go sprzedać...

2

@DaPidejpi Ci się gra na wiosnę podobała co nie? Ledwo 1-0 wygrywaliśmy. Masochista.

0

Myślę, że za bombelka dostaniemy 25 mln i to pewnie jeszcze w kilku ratach.

1

Tomek Cwiakala na temat transferu Dembele.


0

@pride1899 Jak zawodnik robi dym w zespole to trenerzy go nie chcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?