Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Diaz za młody, żeby go ściągnąć na DM. Yamal git, zeby grać na skrzydle.
1
@TR3YWAY Silva, Gundogan, De Jong, Pedri. I żaden z nich nie jest defensywnym pomocnikiem. Kto na ławkę?
1
@Emhyr Ofensywa wyglada słabo.
1
@Emhyr Do tej pory nie ma. Jak kasa by była, a tylko brak miejsca na rejestrację to bez problemu mogliby wziąć Brozovicia. W końcu do teraz nikogo nie zarejstrowaliśmy.
3
@Emhyr Przecież to nadal jest plus 25 mln do dopłaty, więc czemu na brozovicia nie było i romeu?
0
@Popitek12 Dipsy
0
@kiper09 Dziwne telefony masz, ja mam OnePlusa 7 pro praktycznie od jego premiery i cały czas wszystko śmiga. Wiadomo, po tylu latach bateria słaba, ale problemów nie mam.
0
@Medium Po co głupka wrzucasz na bambe.
0
@FCB24 Od desta to akurat był lepszy.
0
@Emhyr Za 10 szybko pożegnać, bo się rozmyśla. Hehe
1
@kubix05 Dzisiaj piąteczek to mógłbyś coś postawić z tej okazji. :)
0
@FCB24 No o to raczej nie trudno.
0
@ToWinaSedziego On właśnie lepiej grał na LO niż na PO.
6
Może tym razem najpierw zarejestrują zamiast kupować kolejnych piłkarzy.
1
Mam nadzieję, że będą dzisiaj te dwie oficjalki z odejściami i media rusza z innym tematem już.
1
@tbas Pep co roku gra o najwyższe cele, jego drużyna gra świetnie. W tym sezonie zdobył potrójną koronę. Wszystko funkcjonowało dobrze. U nas niewiele działa dobrze na dłuższą metę.
0
@Rust_Cohle Każdy zadowolony jak widać.
0
@Rust_Cohle Odejmij bramkę Legii i faktycznie odpada. A nie, czekaj.
1
@Rust_Cohle Dupa pieczę czy co?
7
12 mln za Kessiego. Alemany top. xd
0
@dv7wisnia A Tobie przerwa od la bamby
1
@Mns21 Pewno @JarekS wie sporo.
0
@doc Bernardo gra na pozycji Messiego, wtedy Messi jeszcze grał.
1
@DonMatteo901 Rapha minie max jednego zawodnika na raz. I to też rzadkość.
0
Juventus jak Barca na rynku, najlepiej za darmo, ewentualnie za kilka milionów. Nic dziwnego, że Nice się nie zgodziła.
3
My byśmy Pedriego za 30 mln oddali gdybyśmy musieli go sprzedać...
2
@DaPidejpi Ci się gra na wiosnę podobała co nie? Ledwo 1-0 wygrywaliśmy. Masochista.
0
Myślę, że za bombelka dostaniemy 25 mln i to pewnie jeszcze w kilku ratach.
1
Tomek Cwiakala na temat transferu Dembele.
0
@pride1899 Jak zawodnik robi dym w zespole to trenerzy go nie chcą.