- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2047 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2047 Culés
0
Przypominam że Guardiola w poprzednim sezonie nie posiadał bocznych obrońców i zmienił system. Xavi też nie musi mieć prawego obrońcy wystarczy zagrać trójką z tyłu.
1
@Emhyr Nie wiem, czy to żart, ale spójrz na kadrę City. Teraz na Barcelony. Już?
2
@Emhyr Ale jakich zawodników mają innych
0
@Compadre Uważasz że Barca ma słabą kadrę?
0
@MesQueUnClub96 Zaraz będą mieli bardzo podobnych
1
@Emhyr Ofensywa wyglada słabo.
0
@Emhyr to daj mu skrzydłowych o profilu Dembele.
1
@Emhyr Względem City - tragikomicznie słabą. Rodri a Oriol Romeu, Bernarardo i Kevin a Pedri i Gavi (może kiedyś), Haaland a Lewy. Serio? A potem spójrz na ławkę - był Foden, Mahrez, Walker, Alvarez. na ŁAWCE. U nas wchodzili Kessie z Alonso.
0
@Rewolucja123 Guardiola grał takim profilem? Miał Mahreza którego nawet nie wykorzystywał. Łydka + Bernardo na skrzydłach
0
@Compadre Czemu Gavi a nie Gundogan? Lewus i Haaland to wciąż podobna klasa. Ale nie mówimy o ławce tylko o pierwszym składzie.
0
@Emhyr My nie gramy schematycznej piłki. Nasza gra w ataku opiera się na indywidualnościach. Niewiele w tym schematów. Dlatego piszę, że potrzeba skrzydłowych w stylu Dembele.
0
@Rewolucja123 A może się to zmienić. Bayern chce sprzedać Barcie Sane za 50 mln ale oni wolą Bernardo
0
@Emhyr Jak zaczniemy grać schematycznie, bardziej kompaktowo i mniej indywidualnie, to ten transfer ma jak najbardziej sens, ale dalej nie zmienia to faktu, że ofensywny PO będzie pptrzebny.
0
@Rewolucja123 No ja też wolę Cancelo
0
@Emhyr Xavi też.
Javi Miguel: Zawsze twierdziłem, że João Cancelo jest priorytetem dla Xaviego, a sztab szkoleniowy nie doszedł do konsensusu w sprawie Ivana Fresnedy. Odejście Dembélé zwiększyło szanse na przyjście Portugalczyka. Koundé może już oddychać spokojnie...
0
@Rewolucja123 Xavi to chyba sam nie wie co chce albo Miguel tak to przekazuje bo mówił też że Xavi marzy o Bernardo
0
@Emhyr no marzy, ale priorytetem jest Cancelo.