La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

1

Tomek Cwiakala na temat transferu Dembele.


0

@Barcasub ja uważam że Mbapoe to nie jest facet na miarę Messiego, Ronaldinho,Baggio czy Maradonna to jest taki kolejny henry.To nie jest młodzik nie był nawet w 1trojce najlepszych zawodników swiata.Naeet tak drewniani zawodnicy jak benzema czy Modric byli on się nawet nie zbliżył.Miał Neymara Messiego, verratiego czy hakimiego i LM nie zdobył.Czego ten facet potrzebuję aby to osiągnąć.Gość absolutnie nastawiony na kasę.Chwalenie tu Mbappe jest nie porozumieniem.

konto usunięte

2

@Borneo Baggio. Dobre.

0

@tristan87 Baggio miał to co Maradonna Messi czy Ronaldinho Neymar niebywałe czucie pilki i miekkosć gry.Mbappe najbliżej do Henry.Swietny to jest pólka nizej dla mnie.Na dziś nie ma też konkurencji na poziomie tamtych graczy.Grają silowo mocno zespolowo obrony są bardzo dobre i mało zawodników się przebija.Mbappe obecnie ti dymacz klubów na hajs.toksyczny temat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?