0

Ta allegri najlepszy to Simeone jest najlepszy bo to on zapoczatkowal taka taktyke przeciwko Barcelonie inny to kopiuja

7

Zeby chociaz strzelic bramke

2

Wszyscy zaczeli kopiowac atletico z Barca. Wysoki pressing na poczatku szybkie gol i autobus.

0

wygrana za wszelka cene

11

Z juve nie uda sie taka remontada jak z psg

0

Gdzie Messi musi grac -,-

0

Juve dalej nie pokonane u sieibe

0

ZEby chociaz strzelic na wyjezdzie cos

1

Wypisz wymaluj 1 mecz z psg jprdl

0

ale podanie Messiego

0

Narazie to wyglada jak 1-wszy mecz z psg

0

Messi mial racje to bylo na zoltko atak na kolano

1

symfonia dla uszu

0

kur,a mac zaczyna sie

0

Tylko tak mozna grac z Barca wysokim pressingiem

0

nikt nie kryl

0

Ciekawy bedzie pojedynek Neymara z Alvesem

0

Bedzie ciekawie Barca nigdy nie grala jeszzce na tym stadionie

1

Mascherano tylko !! nie zadne gomesy

0

0

Z kazda jego gra cena za niego spada

2

Zle sie zachowal bo gdyby nie Barca to by go tu nie bylo

0

Ale smieszy mnie ta radosc trenera malagi jakby wygral mistrzostwo a zajmuje z druzyna 15 miejsce lol

0

Przynajmniej Barca ma jaja w porownaniu do realu ktory tworzy te smieszne klauzule bylym graczom

0

Alena wiecej by wniosl od gomesa

0

Czyli 3 pkt z malaga trafia do realu

0

Niechca bo skonczy sie drukowanie pod real

0

Bo nie gral gomes i gralismy innym ustawieniem gdzie mielismy przewage w srodku pola

0

I jeszcze w tak waznym meczu po derbach madrytu

0

Dokladnie zamiast szybko zamknac mecz i robic rotacje to wystawia taki sklad ze az zal patrzec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?