0

Thiago kolejne genialne podanie

0

Na rewanz bedzie Lewy

0

Taki chellini to marzenie na obrone w Barcy. Bysmy mogli grac 3-4-3 umtiti,pique, chellini he

0

Denis, Alba , Vidal mogliby zostac

0

Pozdro zeby wlozyc tyle wysilku zeby odwrocic losy spotkania w LM a 4 dni pozniej mierzyc sie z realem na wyjezdzie

0

To zdjecie powinni wyslac do pereza

1

Wlasnie to jego wina ze nie ma zmiennikow

0

koniec LM i ligi luczo juz sie pakuj z gomesem na wakacje

1

nie bylo reki kur marciniak

1

Serio gra z gomesem to gra w 10 podaja do niego tylko w ostatecznosci bo wiedza ze nic nie wniesie w akcje

0

Luczo bije rekordy w tym sezonie

1

Ney woli podbiec i podac do Roberto niz do gomesa ktory stoi blizej

4

Mial byc hit a jest szit

7

Dybala nie dowierza ze tak latwo mozna Barce ograc

0

hahahahahah widze jak sie stara czlapiac po boisku

1

na gomesie powinna byc cenzura bo tylko sie wkur.am jak go widze przy pilce

0

trzeba strzelic bo inaczej koniec z LM

1

ale ten gomes to go.no ile mozna go ogladac kur. mac

1

Na ruskim strimie jak podkreslaja ze to polski sedzia

1

Puchar Krola na pocieszenie

0

chelini jak buffon

0

Zawsze to wchodzilo jprdl

0

to ma byc rewanz za final? oslabiona Barca vs wzmocniony Juventus

0

luczo przegral mecz znowu nie majac pomyslu

0

marciniak powinien sedziowac real bayern i manite bayernu

1

luczo deja vu

1

tkai real nas pocisnie samymi wrzutkami

0

wchodzi miszcz europy haha

0

nasciagali ciapatych i problem w niemczech

0

Tym bardziej ze lezymy w obronie na wrzutkach i stalych fragmentow gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?