Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ze final ew realu z juve to jeden mecz bo juve jest mocne u siebie. A tak bedzie decydowac dyspozycja dnia.
4
Messi tak gra prawie co mecz a on tak zagra raz na ruski rok i juz jest kosmos
0
to idz kibicowac bialym
0
I juz po rewanzu ....
0
Jak atletico nie strzeli to juz koniec
0
Hah ramos wbiegl sobie z lokciem ...
0
Ronaldo krzyczy booo hah
2
To idz na rm.pl im kibicowac
0
To nie te atletico co wczesniej. Ledwo wygrali z leicester a wczesniej mieli bayer dlatego sa w polfinale.
1
Jaki podniecony jprdl niech sie spusci przypadkiem
1
Nadzieja tylko w Juve
1
Jeszcze wrzutka i gol ...
0
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/674856/diego-simeone-w-realu-madryt-stanowcza-reakcja-trenera
Mowi ze nigdy nie poprowadzi realu ale moze inny hiszpanski zespol. Jak inny to mysle ze chcialby poprowadzic Barce bo watpie ze jakis slabszy zespol od atletico.
3
Obowiazkowo musi grac na pomocy w nastepnym sezonie
0
Ale Ney cienizna
0
Olee oleee oleee ! :)
0
Ktos krzyczal juve ? Hah
0
Twoj benzema i tego by nie strzelil
0
Nooooo wreszcie
0
Oby tylko espanyol nie strzelil bo to bedzie po meczu zamuruja sie
0
Kur.a jaki gaszcz
36
espanyol walczy o mistrza dla realu
0
Niech Suarez strzela a nie na sile proboje podawac
0
Odszedl gomes z valencii i ich gra sie posypala
2
Tylko ze nie powinno byc czerwonej kartki dla vidala. I jeszcze brak czerwonej dla casemiro. Bayern w przewadze by cos strzelil a tak 2 mecze grali w 10.
0
Ronaldo polamal sobie szesciopak
0
Jak ma grac wychowanek realu jak nie tak
0
Wrzutka i gol ....
5
Jak moze byc mowa o jakichkolwiek transferach jak nie ma jeszcze nowego trenera. Chyba ze bedzie nim Unzue i to on juz ustala kogo sciagnac chce.
7
A ramos prezydentem realu hah