0

Szkoda ze final ew realu z juve to jeden mecz bo juve jest mocne u siebie. A tak bedzie decydowac dyspozycja dnia.

4

Messi tak gra prawie co mecz a on tak zagra raz na ruski rok i juz jest kosmos

0

to idz kibicowac bialym

0

I juz po rewanzu ....

0

Jak atletico nie strzeli to juz koniec

0

Hah ramos wbiegl sobie z lokciem ...

0

Ronaldo krzyczy booo hah

2

To idz na rm.pl im kibicowac

0

To nie te atletico co wczesniej. Ledwo wygrali z leicester a wczesniej mieli bayer dlatego sa w polfinale.

1

Jaki podniecony jprdl niech sie spusci przypadkiem

1

Nadzieja tylko w Juve

1

Jeszcze wrzutka i gol ...

0

http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/674856/diego-simeone-w-realu-madryt-stanowcza-reakcja-trenera
Mowi ze nigdy nie poprowadzi realu ale moze inny hiszpanski zespol. Jak inny to mysle ze chcialby poprowadzic Barce bo watpie ze jakis slabszy zespol od atletico.

3

Obowiazkowo musi grac na pomocy w nastepnym sezonie

0

Ale Ney cienizna

0

Olee oleee oleee ! :)

0

Ktos krzyczal juve ? Hah

0

Twoj benzema i tego by nie strzelil

0

Nooooo wreszcie

0

Oby tylko espanyol nie strzelil bo to bedzie po meczu zamuruja sie

0

Kur.a jaki gaszcz

36

espanyol walczy o mistrza dla realu

0

Niech Suarez strzela a nie na sile proboje podawac

0

Odszedl gomes z valencii i ich gra sie posypala

2

Tylko ze nie powinno byc czerwonej kartki dla vidala. I jeszcze brak czerwonej dla casemiro. Bayern w przewadze by cos strzelil a tak 2 mecze grali w 10.

0

Ronaldo polamal sobie szesciopak

0

Jak ma grac wychowanek realu jak nie tak

0

Wrzutka i gol ....

5

Jak moze byc mowa o jakichkolwiek transferach jak nie ma jeszcze nowego trenera. Chyba ze bedzie nim Unzue i to on juz ustala kogo sciagnac chce.

7

A ramos prezydentem realu hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?