1

Krytykowac to powinien psg bo to od nich wszystko sie zaczelo

0

Lepiej niech sie zajmie finansowym fair play

0

Wszystko zalezy od tego czy uefa utemperuje psg i city za FFP. Jak nic im nie zrobia to dalej beda te cyrki transferowe.

0

ssczerba od ciamajdanu co on tam jeszcze robi hah

0

I spoko z niewolnika nie ma pracownika

0

Bo w atleti musial zapindalac

6

Teodorczyk powinien grac za milika

1

Ten auzenrys ....

0

Nawet za bramkowego nie ma

3

Ten sedzia walczy o prace w la lidze

1

Slabo graja duzo chaosu

11

ABC futbolu autor: t.hajto

1


,,ja tez to mam

0

Makuszeski ma to uderzenie z palcow co kristiano xd hah

0

Wrocil stary Milik.

0

Nie machaj rekami tylko graj

0

Alez ten grosicki ma dosrodkowania zje.ne

0

Slabo gramy -_-

0

Napewno nie odejdzie do juve. Jak cos to pojdzie sladami Xaviego.

2

Jesli cules sa na bierzaco z klubem to sami powinni wyciagnac wnioski i sie domyslec ze tak moze byc

0

Gdyby chcieli to by juz ich kupili bo maja wystarczajaco kasy. I kasa za isco nic by nie zmienila.

0

Niech lepiej podpisza sie pod petycja benedito bo same koszulki nic nie dadza

0

Roaming jest zniesiony na terenie calej uni

0

Hah wzmocnic real? 150 milionami euro? Ciekawe kogo by kupili jak takich graczy nie ma za wiele. To by bylo oslabienie realu bo isco ostatnimi czasy napedza gre realu.

0

Skoro nie podpisal kontraktu to jest cos na rzeczy ale nie mowie ze do nas

0

I nigdy nikt tak nie kompromitowal tego klubu wiec jak cules zalezy na klubie to powinien zebrac ilosc wymaganych podpisow.

7

Woalbym za niego dac 150 niz za coutinho

0

Tez tak mysle. Bo przedluzenie umowy przez Leo teraz bedzie sukcesem tego zarzadu.

0

Wiekszosc to murzyni eh

0

Haha serio?? Jest sie czym chwalic sprzedajac Neymara za 222 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?