Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Krytykowac to powinien psg bo to od nich wszystko sie zaczelo
0
Lepiej niech sie zajmie finansowym fair play
0
Wszystko zalezy od tego czy uefa utemperuje psg i city za FFP. Jak nic im nie zrobia to dalej beda te cyrki transferowe.
0
ssczerba od ciamajdanu co on tam jeszcze robi hah
0
I spoko z niewolnika nie ma pracownika
0
Bo w atleti musial zapindalac
6
Teodorczyk powinien grac za milika
1
Ten auzenrys ....
0
Nawet za bramkowego nie ma
3
Ten sedzia walczy o prace w la lidze
1
Slabo graja duzo chaosu
11
ABC futbolu autor: t.hajto
1
,,ja tez to mam
0
Makuszeski ma to uderzenie z palcow co kristiano xd hah
0
Wrocil stary Milik.
0
Nie machaj rekami tylko graj
0
Alez ten grosicki ma dosrodkowania zje.ne
0
Slabo gramy -_-
0
Napewno nie odejdzie do juve. Jak cos to pojdzie sladami Xaviego.
2
Jesli cules sa na bierzaco z klubem to sami powinni wyciagnac wnioski i sie domyslec ze tak moze byc
0
Gdyby chcieli to by juz ich kupili bo maja wystarczajaco kasy. I kasa za isco nic by nie zmienila.
0
Niech lepiej podpisza sie pod petycja benedito bo same koszulki nic nie dadza
0
Roaming jest zniesiony na terenie calej uni
0
Hah wzmocnic real? 150 milionami euro? Ciekawe kogo by kupili jak takich graczy nie ma za wiele. To by bylo oslabienie realu bo isco ostatnimi czasy napedza gre realu.
0
Skoro nie podpisal kontraktu to jest cos na rzeczy ale nie mowie ze do nas
0
I nigdy nikt tak nie kompromitowal tego klubu wiec jak cules zalezy na klubie to powinien zebrac ilosc wymaganych podpisow.
7
Woalbym za niego dac 150 niz za coutinho
0
Tez tak mysle. Bo przedluzenie umowy przez Leo teraz bedzie sukcesem tego zarzadu.
0
Wiekszosc to murzyni eh
0
Haha serio?? Jest sie czym chwalic sprzedajac Neymara za 222 mln