Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aj ale by bylo golazo
1
Z wygladu to przypomina Patrica Evre
0
Hah w klasyku to malo co nie zszedl z zachwytu nad realem
8
Messi zeba wyrzucil xd
0
Komentator jaki ma bol ze Messi byl na spalonym i o tym varze gada akurat teraz ...
0
Rakitic jaki rajd Oo
2
To jaja jakies jest gomes a nie ma denisa
0
Ta w afryce xD
0
Typowy gol realu ....
0
Spokojnie to tylko gra
1
No wlasnie nie ma kim
0
To jest wlasnie lawka realu. Poczatek sezonu a Zidane juz rotuje skladem.
1
Na pewno czesc dostali pod stolem
0
Czekam na el clasico na ksiezycu gdzie komentowac bedzie t.hajto.
0
Czego sie nie zrobi dla kasy
0
Metz? Serio jeszcze do tego gęgę ...
0
To tebas zostanie z tym swoim realem i bedzie swiecil triumfy co roku.
0
Celna uwaga trzeba to rozwazyc :>
44
Powinny miec jesscze mozliwosc razenia pradem dla delikwenta ktory sie obija.
0
Pewnie bal sie co do Messiego
0
Jak to niechca byc bogami ligi hiszpanskiej? Co na to perez
0
Wiem ze gra dobrze dlatego jak go posadzi na lawce to i tak pojedzie na ms
4
Kwestia kilku godzin :)
1
No z taka forma napewno nie pojedzie na mistrzostwa
0
Az skorka zejdzie xd
3
To normalne ze TVP jest PiSu bo oni maja wladze. I co w tym dziwnego? Jak PO rzadzilo to TVP bylo PO.
9
Zrobili zdjecie zeby nie bylo :)
6
bartomeu pewnie przedluzyl kontrakt z ojcem Iniesty
0
Dobrze ze ,,to cos" nie mozna kupic za zadne pieniadze.
0
Wlasnie zaplacenie takich ,,marnych 222 baniek" psuje rynek transferowy. Zobacz co sie stalo po tym transferze. Dembele 150 mln, Mbappe 180 mln. Teraz kazdy klub bedzie wolal za swoich graczy kosmiczne pieniadze.