0

ale fart ufffff

0

Bo wola dac 2 lata a jak sie nie sprawdzi to oddac za darmo

1

Messi w tej lidze by mial min hattricka na mecz

2

Przeciez tebas nie dopusci do tego aby jego druzyna byla az tak oslabiona

2

Cruyff sie w grobie przewraca co bartomeu wyprawia z Barcelona

0

Czy tak trudno wpisac mu klauzule 1mld euro? W realu jakos nie maja z tym problemu.

0

Wielki come back boga futbolu. Cala strona o nim xd

1

Marzy mu sie torba realu z podpisem boskiego cr7

0

Bo nie strzelil hattricka :)

8

Wszyscy sa przeciwko niemu to jakis spisek. Pewnie zazdroszcza mu bo jest piekny i bogaty :>

1

I hattrick moglby wziasc pilke do domu

0

A potem mowi ze nie wymuszal karnego. Tymi rekami to za pewne muchy odgania.

2

malo dla ronaldo pilke wzial zeby jeszcze nastrzelac zlota pilka czeka

0

karny dla kriszczjano !

1

apoel to na wycieczke przyjechal

0

Co ten apoel gra wszystko na aut albo rozny. Juz legia lepiej zagrala z realem.

0

Ta trafia na real i znowu pory cale

62

real ma wgl jakis skautow czy tylko licza na skautow z Barcy? xd

0

Pewnie ze trzeba mu dac czas. Wystarczy przypomniec sobie poczatki Luisa Suareza w Barcelonie jak nie potrafil przyjac normalnie pilki.

12

Juz brak podpisu Messiego pod kontraktem powinno dac do myslenia. Oni graja dla kibicow a nie prezydenta.

4

Widac ze ma pomysl na druzyne i niezle narazie to wyglada

54

psg w czarnych strojach jeszcze mogli burki zalozyc do kompletu

0

on juz nie stoi bo ona go łoi

0

I tak Juve wyjdzie z grupy

0

Szkoda ze tak nie zagralismy w tamtym roku

0

Messi !

0

Semedo xD

0

czemu nie ma roznego

1

Dobrze ze Buffon sie wstrzymal jesscze rok z zakonczeniem kariery by Messi mogl go wreszcie pokonac :>

0

Niech sie katar wreszcie odpier... od Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?