Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale fart ufffff
0
Bo wola dac 2 lata a jak sie nie sprawdzi to oddac za darmo
1
Messi w tej lidze by mial min hattricka na mecz
2
Przeciez tebas nie dopusci do tego aby jego druzyna byla az tak oslabiona
2
Cruyff sie w grobie przewraca co bartomeu wyprawia z Barcelona
0
Czy tak trudno wpisac mu klauzule 1mld euro? W realu jakos nie maja z tym problemu.
0
Wielki come back boga futbolu. Cala strona o nim xd
1
Marzy mu sie torba realu z podpisem boskiego cr7
0
Bo nie strzelil hattricka :)
8
Wszyscy sa przeciwko niemu to jakis spisek. Pewnie zazdroszcza mu bo jest piekny i bogaty :>
1
I hattrick moglby wziasc pilke do domu
0
A potem mowi ze nie wymuszal karnego. Tymi rekami to za pewne muchy odgania.
2
malo dla ronaldo pilke wzial zeby jeszcze nastrzelac zlota pilka czeka
0
karny dla kriszczjano !
1
apoel to na wycieczke przyjechal
0
Co ten apoel gra wszystko na aut albo rozny. Juz legia lepiej zagrala z realem.
0
Ta trafia na real i znowu pory cale
62
real ma wgl jakis skautow czy tylko licza na skautow z Barcy? xd
0
Pewnie ze trzeba mu dac czas. Wystarczy przypomniec sobie poczatki Luisa Suareza w Barcelonie jak nie potrafil przyjac normalnie pilki.
12
Juz brak podpisu Messiego pod kontraktem powinno dac do myslenia. Oni graja dla kibicow a nie prezydenta.
4
Widac ze ma pomysl na druzyne i niezle narazie to wyglada
54
psg w czarnych strojach jeszcze mogli burki zalozyc do kompletu
0
on juz nie stoi bo ona go łoi
0
I tak Juve wyjdzie z grupy
0
Szkoda ze tak nie zagralismy w tamtym roku
0
Messi !
0
Semedo xD
0
czemu nie ma roznego
1
Dobrze ze Buffon sie wstrzymal jesscze rok z zakonczeniem kariery by Messi mogl go wreszcie pokonac :>
0
Niech sie katar wreszcie odpier... od Barcelony