0

Nastepny gdyby gral czy strzelał jak inni to by był najlepszy xD

0

@Firestone Xavi by się dobrze nim zajął

4

Jakiś Var czy coś? XD

0

@Barcasub podkresil że na boisku

0

@Veysel słabszych przeciwnikach? O czym ty mówisz?

1

@Cvzx a to Ty miałeś jakąś nadzieję na LM?

0

Jak można w 1 składzie dac 2 paralitykow takich jak ferran i lewy toć to z automatu grasz w 9

1

@tomek8756 tego już się słuchać nie da, gość w każdym zdaniu musi mówić o Tusku, szkoda że nie potrafi dwoma wyrazami odpowiedzieć ile kosztuje chleb

0

@ProMILs odbiegajac że Rafinha jest fatalny w każdym aspekcie to tak się zastanawiam jak patrzę jak "pilkarzyki" z naprawdę fajnymi umiejętnościami nie potrafią wykonać normalnie rzutu rożnego i piłka nie przechodzi pierwszego zawdonika, rozumiem może się zdarzyć raz ale czasami to kilka razy pod rząd

0

Jakby doliczyl z 15 min nikt by nie zdziwiony a ten sobie 6 dal xD

0

Szkoda tego Alvareza zapierdziela non stop a Messi stojanov

0

Śmiało czerwone stawiać :D

0

Boże jak to brzmi xD bogactwo haha

0

@Barcanajlepszyteam W czym jest kluczowy? Chyba w szpitalu będzie ordynatorem Gaviego ;s

0

Ktoś powiedział że jakby zerwał więzadła to by nie mógł chodzić ;s a ten jeszcze próbował grac masakra. Zdrowia Gavi!

0

I dupa po gavim

0

@Gaucho Niestety też nie ;( krew mnie zalewa jak widzę co oni prezentują

0

@Gaucho A co teraz nie podoba Ci się taki magik jak Lewy czy rekin Ferran?

0

@allien18 A to nie wiesz ze Zieliński jest problemem tej reprezentacji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No i wiadomo kto w Barcy po przerwie reprezentacyjnej będzie wykonywać rzuty wolne

1

To jakiś przepis czy sedzia jest jakiś ślepy że Czesi wznawiał grę?

0

@hayek Dokładnie jest pracownikiem i dostaje wynagrodzenie :)

1

@AFA90 Ja bym podkreślił że środek argentyny zagrał fatalne zawody

0

Enzo dzisiaj tragiczny

1

Jakoś ten gonzalez nie pasuje mi do tej ukladanki

0

@LukaszFan U nas to wiesz paralityki grajo to ciężko o cokolwiek

1

Ale gosc zasadzil brameczke z Azerbejdżanu;D jakąś moda ostatnio na strzały z połów boiska

0

Odzywki trenerów do sedziow też są z szczacunkiem?

1

@Kgorecki2500 Odpaliłem sobie z ciekawosci, nigdy wcześniej nie oglądałem tego, przez chwilę miałem wrażenie że on troluje tam strasznie xD ale jest git tyle że będzie jechany cały czas przez psiuruf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?