Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nienawidze tego sedziego, upatrzy sobie druzyne i dyktuje pod nia caly mecz, fakt Anglia nie nie zagrala ale faule auty rozne a bylo ich co najmniej kilka na korzysc Angli odgwizdane w druga strone, jest malym szczurem i tyle.
0
Nie zycze mu zle ale on jest jedna z najwiekszych lajz w pilce.
1
Dna Realu ;D.
0
Kolego tak wyglada 90% meczow na tym mundialu strzeli ktos i bronienie laga ;(
0
1 sezon mial mierny ;)
0
I godzine laga do przodu !!!!!
3
Super fajnie ale jak juz go kopia nie mal w kazdym meczu to juz nikt o tym nie napisze o symulowaniu ttzeba bo to zle fuu
0
Bez kitu oni tylko na kontrach bazuja
0
Jak to mozliwe hahaha musialby mu noge chuba polamac ten var to smiech na sali hhaha
0
Niestety nie chce sie ogladac tego o Rosji nie wspomne bo grali 120 minut z tego 80 minut laga, Szwedzi to samo fakt wyniki maja, albo ktos powie "a co maja sie otworzyc" to ja powiem ze jako kibic pilki noznej chcialbym dobre mecze, a nie strzelisz bramke i juz tylko 1 deuzyna probuje cos zrobic.
0
Parodia z tymi druzynami jest.
4
5 turniej Mistrzostw Swiata ogladam, poziom tragiczny, czekasz na te mecze i co mecz rece opadaja, bronienie bronienie rzygac sie chce
2
Boli ze przechodzi druzyna grajaca w taki sposob boli bardzo
0
Za jakie grzechy Di maria jest na tym turnieju to ja tego nie zrozumiem koles juz nawet kopnac nie potrafi
6
Bo teraz "najlepszy zawodnik" to ten ktory wygrywa trofea i jest jednym z lepszych w swojej druzynie i taka jest prawda, co z tego ze Messi bil na glowe kazdego w dryblingach, we wszystkim co na logike i zdrowe myslenie jest potrzebne do uzyskania miana najlepszego skoro wygrywa ten ktory jest jednym z wielu ale ma trofea ;)
4
Zobacz ile osob pojechalo, czy tylko Peszko nie gral?
0
Co on placze ;Oo.
0
No w koncu do domu drwale !!!!
0
Udajesz takiego czy jak ? Po moich dwoch komentarzach chyba powinienes zrozumiec o co mi chodzilo i czego nie lubie.
0
Przyjechali na Mistrzostwa Swiata sie bronic, nic mi nie zrobili ale oczy krwawia
0
Gardze takimi zespolami jak Kostaryka szkoda ze tp nie 90 minuta
3
Dokladnie powiem ze jestem jego fanbojem w ch*j ale to co ludzie twierdza jest straszne wiecznie jego wina wiecznie cos. Boli mnie to w chu*.
0
Co to znaczy kolektywu jak Islandczycy?
0
A co powiesz o Ramosie jak na niego milion kamer patrzy, milion ludzi a on i tak sie kloci ze nic nie zrobil xD
8
Iran moze sobie piatke przybic z Islandia napastnicy byli nawet na 20 metrze szok
0
To w takim razie ogladalem inny mecz.
0
Dzisiaj byl jednym z najjlepszych?
0
Dalej trzeba go wychwalac w niebiosa !
1
Nie no racja w najwazniejszej fazie to Bednarek zawinil ale dalej bede trzymal swoja strone ze Krycha zachowal sie jak zawodnik b klasy "laga do przodu" a on postanowil "laga do tylu" ;(
0
Hahahahah.