1

Nienawidze tego sedziego, upatrzy sobie druzyne i dyktuje pod nia caly mecz, fakt Anglia nie nie zagrala ale faule auty rozne a bylo ich co najmniej kilka na korzysc Angli odgwizdane w druga strone, jest malym szczurem i tyle.

0

Nie zycze mu zle ale on jest jedna z najwiekszych lajz w pilce.

1

Dna Realu ;D.

0

Kolego tak wyglada 90% meczow na tym mundialu strzeli ktos i bronienie laga ;(

0

1 sezon mial mierny ;)

0

I godzine laga do przodu !!!!!

3

Super fajnie ale jak juz go kopia nie mal w kazdym meczu to juz nikt o tym nie napisze o symulowaniu ttzeba bo to zle fuu

0

Bez kitu oni tylko na kontrach bazuja

0

Jak to mozliwe hahaha musialby mu noge chuba polamac ten var to smiech na sali hhaha

0

Niestety nie chce sie ogladac tego o Rosji nie wspomne bo grali 120 minut z tego 80 minut laga, Szwedzi to samo fakt wyniki maja, albo ktos powie "a co maja sie otworzyc" to ja powiem ze jako kibic pilki noznej chcialbym dobre mecze, a nie strzelisz bramke i juz tylko 1 deuzyna probuje cos zrobic.

0

Parodia z tymi druzynami jest.

4

5 turniej Mistrzostw Swiata ogladam, poziom tragiczny, czekasz na te mecze i co mecz rece opadaja, bronienie bronienie rzygac sie chce

2

Boli ze przechodzi druzyna grajaca w taki sposob boli bardzo

0

Za jakie grzechy Di maria jest na tym turnieju to ja tego nie zrozumiem koles juz nawet kopnac nie potrafi

6

Bo teraz "najlepszy zawodnik" to ten ktory wygrywa trofea i jest jednym z lepszych w swojej druzynie i taka jest prawda, co z tego ze Messi bil na glowe kazdego w dryblingach, we wszystkim co na logike i zdrowe myslenie jest potrzebne do uzyskania miana najlepszego skoro wygrywa ten ktory jest jednym z wielu ale ma trofea ;)

4

Zobacz ile osob pojechalo, czy tylko Peszko nie gral?

0

Co on placze ;Oo.

0

No w koncu do domu drwale !!!!

0

Udajesz takiego czy jak ? Po moich dwoch komentarzach chyba powinienes zrozumiec o co mi chodzilo i czego nie lubie.

0

Przyjechali na Mistrzostwa Swiata sie bronic, nic mi nie zrobili ale oczy krwawia

0

Gardze takimi zespolami jak Kostaryka szkoda ze tp nie 90 minuta

3

Dokladnie powiem ze jestem jego fanbojem w ch*j ale to co ludzie twierdza jest straszne wiecznie jego wina wiecznie cos. Boli mnie to w chu*.

0

Co to znaczy kolektywu jak Islandczycy?

0

A co powiesz o Ramosie jak na niego milion kamer patrzy, milion ludzi a on i tak sie kloci ze nic nie zrobil xD

8

Iran moze sobie piatke przybic z Islandia napastnicy byli nawet na 20 metrze szok

0

To w takim razie ogladalem inny mecz.

0

Dzisiaj byl jednym z najjlepszych?

0

Dalej trzeba go wychwalac w niebiosa !

1

Nie no racja w najwazniejszej fazie to Bednarek zawinil ale dalej bede trzymal swoja strone ze Krycha zachowal sie jak zawodnik b klasy "laga do przodu" a on postanowil "laga do tylu" ;(

0

Hahahahah.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?