Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@The_Man Aż strach pomyśleć co by pisali gdyby wygrali xdd
0
@Krzywy95 Prócz kilku rajdów, to nie wiele zrobił w tym meczu.
0
@The_Man Nic Barca nie potrafi z nią zrobić... Śmiechłem xdd
8
@Kapitan hawk Dobra robota, to samo mi siedziało w głowie :D
7
@Szmulek Nie licząc słupka czy tam akcji z Asensio to nie wiele zrobili.
2
Xdddd tu powinniśmy mieć min 2 bramki...
1
@szonik94 Lewego już nie ma na boisku, więc zmienił nastawienie :D
1
Za co Kessie dostał żółtą kartkę? Czy coś przeoczyłem?
3
Fajnie by było gdyby Lewy wszedł jeszcze na drugą połowę, ale pewnie będzie zmiana całej 11.
0
No i dobra jest!! Vamos! "
1
@macio_944 Cały tydzień wstawałem o 4.30 :D Więc jutro nie będzie problemu :D
2
@Kapitan hawk No oby :D Specjalnie budzik nastawiam :D
7
@Dembouz1899 Kolejny księgowy xdd
0
Czy prawie każdy klub mógłby uruchomić dźwignie jak teraz Barca? Czy tak to nie działa?
4
Widzę, że w dzisiejszych czasach piłkarz nie może wyrazić własnego zdania xdd To, że według piłkarza, który reprezentuje barwy Barcy jego zespół jest lepszy od Realu to źle? :D
4
@Robert1603 Według ich to chyba mieli go na ręce wziąć i po podrzucać.
2
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,28699048,lewandowski-przywitany-w-fc-barcelonie-nie-wszyscy-podzielaja.html
Zaczęło się xdddd
1
@Kapitan hawk Z woleja :D
1
Myślicie, że dzięki Lewemu teraz Barca będzie częściej w Eleven? :D
0
@HypeR Cóż, polać mu :D
1
@kamillek Za to już trzeba podziękować Bartkowi.
1
@Barca1922 Moje od pamiętnej bramki Iniesty z Chelsea :D
1
@PatrychoO Luis Enrique to lubi :D
0
@kamiVeB Działa
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1010424/lewandowski-powinien-to-jeszcze-przemyslec-wstydliwa-wpadka-barcelony-wideo Tak na poprawę humoru :D
3
@DonAndrzejos Albo pyton siatkowy :D
27
@macio_944 Nie znam się, ale się wypowiem xddd
2
@Medium Też miałem o nim pisać :D Sam go posiadam i nie narzekam :D
4
@Essos Trzeba przyznać, Polacy odwalili kawał dobrej roboty :D
29
@Essos Argentyna