0

@The_Man Aż strach pomyśleć co by pisali gdyby wygrali xdd

0

@Krzywy95 Prócz kilku rajdów, to nie wiele zrobił w tym meczu.

0

@The_Man Nic Barca nie potrafi z nią zrobić... Śmiechłem xdd

8

@Kapitan hawk Dobra robota, to samo mi siedziało w głowie :D

7

@Szmulek Nie licząc słupka czy tam akcji z Asensio to nie wiele zrobili.

2

Xdddd tu powinniśmy mieć min 2 bramki...

1

@szonik94 Lewego już nie ma na boisku, więc zmienił nastawienie :D

1

Za co Kessie dostał żółtą kartkę? Czy coś przeoczyłem?

3

Fajnie by było gdyby Lewy wszedł jeszcze na drugą połowę, ale pewnie będzie zmiana całej 11.

0

No i dobra jest!! Vamos! "

1

@macio_944 Cały tydzień wstawałem o 4.30 :D Więc jutro nie będzie problemu :D

2

@Kapitan hawk No oby :D Specjalnie budzik nastawiam :D

7

@Dembouz1899 Kolejny księgowy xdd

0

Czy prawie każdy klub mógłby uruchomić dźwignie jak teraz Barca? Czy tak to nie działa?

4

Widzę, że w dzisiejszych czasach piłkarz nie może wyrazić własnego zdania xdd To, że według piłkarza, który reprezentuje barwy Barcy jego zespół jest lepszy od Realu to źle? :D

4

@Robert1603 Według ich to chyba mieli go na ręce wziąć i po podrzucać.

1

@Kapitan hawk Z woleja :D

1

Myślicie, że dzięki Lewemu teraz Barca będzie częściej w Eleven? :D

0

@HypeR Cóż, polać mu :D

1

@kamillek Za to już trzeba podziękować Bartkowi.

1

@Barca1922 Moje od pamiętnej bramki Iniesty z Chelsea :D

1

@PatrychoO Luis Enrique to lubi :D

0

@kamiVeB Działa

3

@DonAndrzejos Albo pyton siatkowy :D

27

@macio_944 Nie znam się, ale się wypowiem xddd

2

@Medium Też miałem o nim pisać :D Sam go posiadam i nie narzekam :D

4

@Essos Trzeba przyznać, Polacy odwalili kawał dobrej roboty :D

29

@Essos Argentyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?