Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to jest,że prawie wszystkie mecze PSG są na Eleven , a Barcy nie..
0
@swer2251 No dobra,chcąc nie chcąc, muszę się z Tobą zgodzić :D
0
@Kimirionum Okey, a później tak wyszło, że United cudem uniknął Ligi Konferencji :)
0
No tego nikt się nie spodziewał :D
2
To jednak nie odejdą :D
0
Za co jest Ronaldo? I czy Foden miał aż tak dobry sezon by tam się znaleźć?
6
Madrycka tiki-taka, takie coś istnieje?
0
Xddd obrona top trzeba przyznać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeraltzKatalonii Zapraszali,cóż poradzić,że odmawiali.
0
I zaczął się już ból pewnej części ciała na białej xddd
0
@FcBarcaVamosMyClub You Tube
2
@bartekvisca Nie ma żółwia to od razu inna gra :D
28
@dniel Tylko,że to nie Neymar mu asystował, no chyba,że masz na myśli pierwszą bramkę :D
1
@cules100pro To więcej osób niż na nie jednym meczu :D
2
@maroon Oszukałeś miliony cules na całym świecie :D
0
Czy mi się wydaje,czy na BarcaTV też nie ma streamu?
1
@agaFCB Według wielu Messi nie może mieć gorszego dnia.
0
@koksik2700 Coś ten Lewy mało opalony :D
2
@Pawel13sz Ponoć na Eleven
0
@Survier Amigo Messiego :D
7
@VamosRakieta Alemany Top :D
2
@kkbarca Mateu pewnie nagrywa :D
1
@Kondziubarca Dokładnie, o tym nigdy się nie mówi .
1
Pewnie Kounde zobaczył mecz Chelsea z Arsenalem i odrzucił :D
0
@Jacu327 Czarny telefon trochę thrilleru / trochę horroru, tylko nwm czy już będzie na necie bo niedawno był w kinie.
1
@NeKenI Here we go again :D
1
@LukaszFan To po co robić wgl mecze presezonu, skoro jak napisałeś wynik nie ma znaczenia? Właśnie wyniki nawet w meczach towarzyskich budują drużynę i pokazują co jest do poprawy i jak wygląda przygotowanie drużyny przed nadchodzącym sezonem. :)
0
@LukaszFan Barca miała 2 razy więcej szans :)
0
@The_Man Aż strach pomyśleć co by pisali gdyby wygrali xdd