@shahman Oczywista oczywistość. Ale tutaj dalej znawcy będą przekonywać , że fału nie było. Ostatni moment aż nadto pokazuje że zrobił to celowo, wyciągnąć nogę jak najdłużej. Zrobił to celowo. Na bank.
@Lionel_Messi10 Cierpliwości. Panie, cierpliwości. :)) Ale .... zawartość zrekompensuje wieczność.:)) Bo będziesz jedyny , który spróbuję dżem z figi. Reszta już nie żyje. Te , kto spróbował.:))
Ala Bolognese.Tak , na szybko. https://ibb.co/HHYYnhQ @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @pioz123 I.td. Dla czego Ala Bolognese? Bo sos do bolognese robi się minimum z 3-4 godziny. Bo, powinna być wymieszana wołowina z wieprzowiną. Bo , powinna być włoska szynka prosciutto. Bo, powinno być pomidory z Sicylii. A wogole, jedz cię to, co dają a nie jakieś zachcianki.
@IronSanHybrid Podgrzewacz mleko kokosowe, ale nie gotuj go. Dodaj trochę cukru albo więcej jeżeli lubisz bardzo słodki deser. Wsyp do niego nasiona chia. Proporcja 2:1. 200 ml mleka, około 80- 100 gr nasion chia. Zostaw do pewnego wystygnięcia. Potem rozłożyć do kielichów , włożyć do lodówki. Dodać z góry do każdego kieliszka właśnie tą pulpę z tego mango. Smacznego.
@Kgorecki2500 Ja by chciał mieć książka kucharska z serialu "Soprano", w tym serialu wprawie co minutę coś wcinają)) A to prawdziwe menu z "Tytanika". Sprzedano na aukcji za 100 000 $. https://ibb.co/h8kX3B0
1
@escarabajo Też gotujesz? :D
No to brawo! Wygląda zachęcająco.
Smacznego i tak trzymać!
P.S. słoiki fajne.
1
@Kluivert_P Pięknie. Zdrowo. Kolorowo.
The best.!
0
@FCBparasiempre Dla czego u mnie jest Pl?
Ten to napewno nie bajka. Z tego samego kanału.
3
Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy kanał o kosmosie.
Stosunkowo nowy film, jeżeli ktoś nie oglądał jeszcze. Napisy PL są.
1
@IronSanHybrid Bo pulpa , właśnie z mango , pasuje do tego deseru IDEALNIE.
1
@IronSanHybrid O, właśnie tak ten deser musi wyglądać. W kieliszkach.
Banany?! Serio?:D
Ale kto co lubi.
Smacznego.
1
@mrboom To samo. Ale jak zamykam reklamę na górze, wszystko wraca do normy. Błąd strony.
7
@shahman Oczywista oczywistość.
Ale tutaj dalej znawcy będą przekonywać , że fału nie było.
Ostatni moment aż nadto pokazuje że zrobił to celowo, wyciągnąć nogę jak najdłużej. Zrobił to celowo. Na bank.
1
@Lionel_Messi10 Ile lat masz ,Messi? Tak z ciekawości spytam.
1
@Lionel_Messi10 Gołąbki plus pierożki??!
Dajesz czadu. :D
Nie za dużo? :D
6
Pizza z Krajny cholesterolu.
Gruziński chaczapuri.
@Lionel_Messi10
@Kluivert_P
@pioz123
I.td.
https://ibb.co/Nx9nKv4
0
@Miszak Oczywiście. :D
1
@Lionel_Messi10 Cierpliwości.
Panie, cierpliwości. :))
Ale .... zawartość zrekompensuje wieczność.:))
Bo będziesz jedyny , który spróbuję dżem z figi. Reszta już nie żyje. Te , kto spróbował.:))
6
Ala Bolognese.Tak , na szybko.
https://ibb.co/HHYYnhQ
@Lionel_Messi10
@Kluivert_P
@pioz123
I.td.
Dla czego Ala Bolognese?
Bo sos do bolognese robi się minimum z 3-4 godziny. Bo, powinna być wymieszana wołowina z wieprzowiną. Bo , powinna być włoska szynka prosciutto.
Bo, powinno być pomidory z Sicylii.
A wogole, jedz cię to, co dają a nie jakieś zachcianki.
3
@IronSanHybrid Podgrzewacz mleko kokosowe, ale nie gotuj go. Dodaj trochę cukru albo więcej jeżeli lubisz bardzo słodki deser. Wsyp do niego nasiona chia. Proporcja 2:1. 200 ml mleka, około 80- 100 gr nasion chia.
Zostaw do pewnego wystygnięcia.
Potem rozłożyć do kielichów , włożyć do lodówki.
Dodać z góry do każdego kieliszka właśnie tą pulpę z tego mango.
Smacznego.
1
@matirix20
Nie ma nic btutalnejszego i mrocznejszego.
1
@Krzysztof1987 Bardzo fajnie . W smaku chyba też.
Kuchnię masz na poziomie. Tylko gotować i gotować. Smacznego!
1
@fart Pięknie. !
1
@Kgorecki2500 Ja by chciał mieć książka kucharska z serialu "Soprano", w tym serialu wprawie co minutę coś wcinają))
A to prawdziwe menu z "Tytanika".
Sprzedano na aukcji za 100 000 $.
https://ibb.co/h8kX3B0
0
@fcbarcafan19 Bo są świeże a nie gotowe że słoika. A to jest duża różnica.
0
@qbuteq Dżem z figi to jedno z najlepszych wynalazków ludzkości.
Uwierz mi.
Ale wygląd mają naprawdę okropny i nic z tym nie zrobisz. ))
2
@Rust_Cohle :D
Figi tak mają.
5
4 dni robi się dżem z figi.
Pierwszy i ostatni raz.
https://ibb.co/FmFBqZH
@Kluivert_P
@pioz123
Przepraszam że nie wszystkich "kucharzy z LaRambla" oznaczyłem.
4
@Kluivert_P Mięso wołowe. Grillowana mozarella, sos romano, sałata, pomidory, ogórki małosolne.
11
Burger. Fryty. Sos.
https://ibb.co/xmFBmCp
@Kluivert_P
@pioz123
1
@Kluivert_P Bomba.
Lampka czerwonego wytrawnego wina będzie pasowało idealnie.
1
@pioz123 Dobre.
Propozycja na następny raz:
https://streamable.com/xowbmz
2
@Kluivert_P Co jest?
Znów szalejesz?))
Wsio, Idę coś zgotować.
Terminator, Ty, gastronomiczny.))
https://streamable.com/tqvnrg
1
@bartas97 minimum , razem z przyzwoitym tv, około 6000zt.
2
@fart Masz pieska malutkiego czy owczarek kaukaskie rasy?
Bo to robi różnicę. ))