1

@escarabajo Też gotujesz? :D
No to brawo! Wygląda zachęcająco.
Smacznego i tak trzymać!
P.S. słoiki fajne.

1

@Kluivert_P Pięknie. Zdrowo. Kolorowo.
The best.!

0

@FCBparasiempre Dla czego u mnie jest Pl?
Ten to napewno nie bajka. Z tego samego kanału.


3

Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy kanał o kosmosie.
Stosunkowo nowy film, jeżeli ktoś nie oglądał jeszcze. Napisy PL są.


1

@IronSanHybrid Bo pulpa , właśnie z mango , pasuje do tego deseru IDEALNIE.

1

@IronSanHybrid O, właśnie tak ten deser musi wyglądać. W kieliszkach.
Banany?! Serio?:D
Ale kto co lubi.
Smacznego.

1

@mrboom To samo. Ale jak zamykam reklamę na górze, wszystko wraca do normy. Błąd strony.

7

@shahman Oczywista oczywistość.
Ale tutaj dalej znawcy będą przekonywać , że fału nie było.
Ostatni moment aż nadto pokazuje że zrobił to celowo, wyciągnąć nogę jak najdłużej. Zrobił to celowo. Na bank.

1

@Lionel_Messi10 Ile lat masz ,Messi? Tak z ciekawości spytam.

1

@Lionel_Messi10 Gołąbki plus pierożki??!
Dajesz czadu. :D
Nie za dużo? :D

6

Pizza z Krajny cholesterolu.
Gruziński chaczapuri.
@Lionel_Messi10
@Kluivert_P
@pioz123
I.td.
https://ibb.co/Nx9nKv4

0

@Miszak Oczywiście. :D

1

@Lionel_Messi10 Cierpliwości.
Panie, cierpliwości. :))
Ale .... zawartość zrekompensuje wieczność.:))
Bo będziesz jedyny , który spróbuję dżem z figi. Reszta już nie żyje. Te , kto spróbował.:))

6

Ala Bolognese.Tak , na szybko.
https://ibb.co/HHYYnhQ
@Lionel_Messi10
@Kluivert_P
@pioz123
I.td.
Dla czego Ala Bolognese?
Bo sos do bolognese robi się minimum z 3-4 godziny. Bo, powinna być wymieszana wołowina z wieprzowiną. Bo , powinna być włoska szynka prosciutto.
Bo, powinno być pomidory z Sicylii.
A wogole, jedz cię to, co dają a nie jakieś zachcianki.

3

@IronSanHybrid Podgrzewacz mleko kokosowe, ale nie gotuj go. Dodaj trochę cukru albo więcej jeżeli lubisz bardzo słodki deser. Wsyp do niego nasiona chia. Proporcja 2:1. 200 ml mleka, około 80- 100 gr nasion chia.
Zostaw do pewnego wystygnięcia.
Potem rozłożyć do kielichów , włożyć do lodówki.
Dodać z góry do każdego kieliszka właśnie tą pulpę z tego mango.
Smacznego.



1

@matirix20
Nie ma nic btutalnejszego i mrocznejszego.


1

@Krzysztof1987 Bardzo fajnie . W smaku chyba też.
Kuchnię masz na poziomie. Tylko gotować i gotować. Smacznego!

1

@fart Pięknie. !

1

@Kgorecki2500 Ja by chciał mieć książka kucharska z serialu "Soprano", w tym serialu wprawie co minutę coś wcinają))
A to prawdziwe menu z "Tytanika".
Sprzedano na aukcji za 100 000 $.
https://ibb.co/h8kX3B0

0

@fcbarcafan19 Bo są świeże a nie gotowe że słoika. A to jest duża różnica.

0

@qbuteq Dżem z figi to jedno z najlepszych wynalazków ludzkości.
Uwierz mi.
Ale wygląd mają naprawdę okropny i nic z tym nie zrobisz. ))

2

@Rust_Cohle :D
Figi tak mają.

5

4 dni robi się dżem z figi.
Pierwszy i ostatni raz.

https://ibb.co/FmFBqZH
@Kluivert_P
@pioz123
Przepraszam że nie wszystkich "kucharzy z LaRambla" oznaczyłem.

4

@Kluivert_P Mięso wołowe. Grillowana mozarella, sos romano, sałata, pomidory, ogórki małosolne.

11

1

@Kluivert_P Bomba.
Lampka czerwonego wytrawnego wina będzie pasowało idealnie.

1

@pioz123 Dobre.
Propozycja na następny raz:
https://streamable.com/xowbmz

2

@Kluivert_P Co jest?
Znów szalejesz?))
Wsio, Idę coś zgotować.
Terminator, Ty, gastronomiczny.))
https://streamable.com/tqvnrg

1

@bartas97 minimum , razem z przyzwoitym tv, około 6000zt.

2

@fart Masz pieska malutkiego czy owczarek kaukaskie rasy?
Bo to robi różnicę. ))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?