9

Dałbym sobie kutasa obciąć że Iniesta zbiegu jakby wrócił grałby 5 razy lepiej od każdego obecnego pomocnika w składzie takie lebiegi biegąją bez celu 3 podania gwizdek faul laga 3 podanie gwizdek laga i to na naszej połowie sie wszystko dzieje

0

@1899Seba1899 Co ty stary wejdzie Alonso i Romeu bo mało obrońców na boisku mamy

1

Ktoś mi powie dlaczego Xavi gra ustawieniem którego nie rozumie on nigdy w tym ustawieniu nie grał to kogo on kurwa próbuje naśladować ?? Te wahadła za linie srodkowa boiska wyjsc nie moga

0

@damcio24 Spokojnie mają to spotkanie pod kontrolą xD

1

Stegena bym zdjął z bramki i w pomocy ustawił bo narazie najkreatywniejsze podania posyła

0

@Serducho Ja już się uśmiechnałem jak to przeczytałem xd . Jak będzie 2:0 to bedzie dobrze

1

Wy nie macie ani dobrych wyników ani dobrej gry . Ja mam siłe ogladac was 45 min po czym zasypiam i budze się pod koniec meczu i tylko dzięki temu że sobie alarm ustawie .

2

@martiniloca Trauma i depresja po odejściu Messiego który ciągnął drużyne latami

0

Wiadomo że skończy w Realu jako naturalny następca Kroosa przyjdzie razem z Alonso pewnie szkoda

0

To jest to o czym mówie impotencja taktyczna brak złości brak poczucia krwi i miażdżenia rywala kiedy można bo przecież rywala trzeba szanować i 4:0 , 5:0 wystarczy a potem przychodzi Bayern i Cię gnoi 8:2....

2

Farsą to jest pierodolenie twoje na temat Lewego i brak złotej piłki dla niego za 2020 rok

1

No niech czekają aż będzie za 100 mln wtedy zaczną działać jak zwykle hehe

0

No niech wróca na wyjeździe ich skopią i znowu beda kontuzjowani .

2

@kejdzi Kij z przegraną chodzi o styl gry grają jak jakieś przeciętniaki ze środka tabeli nie potrafiacy wymienić 4 podań z pierwszej piłki zaskoczyć rywala klepą u nas najlepiej technicznie w tym aspekcie to wyglądają obrońcy i to trzech Cancelo ,Araujo i Balde oglądając te mecze liczę na to że to właśnie oni pierwsi zdobędą bramkę bądź asystę a nie spodziewam się tego po naszych pomocnikach...

2

Powtórzę to jeszcze raz Xavi to taktyczny impotent bez charyzmy . Pomocnikiem był najlepszym na świecie razem z Iniestą ale trenerem jest cienkim.

1

Dlaczego tylko po Balde widać że jest kondycyjnie przygotowany do sezonu reszta ledwo co człapie

7

Oby przekazał pałeczkę Gerardowi

0

Tylkoo i wyłącznie za śmieszne pieniądze

1

@Matt_i1992 Brazylijczyków to tylko ściągać z pozycji N , LW i PO nic więcej

0

Ciekawe czy w Milanie się tak przejmował :)

2

Nie dziwie im się od 2008 oni najwiekszy wpierdol dostawali bo Negreira kazał Messiemu ich niszczyć hahaha

0

No Raphinia w końcu za napastnikiem

0

Joan syp pozwami za pomówienia zawsze to jakieś drobne do kasy klubu

1

Normalnie wstawiając kolejnego zawodnika z ławki lub z rezerw

0

Tak tak Messiemu 10 na styczeń zwolnili będą go próbować wypożyczyć hahaha

2

@Dynak nie opowiadaj takich rzeczy bo az mnie kolano zabolalo haha

0

Felix rok bez gry odradza się u nas dopiero 40 mln max

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A niech biorą ale 400 mln na stół

0

City albo United

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?