Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech ktoś odda serce przez minimum dwa sezony dla tego klubu i wtedy można porozmawiać o wręczeniu 10 takiemu zawodnikowi . Na razie 10 niech będzie zablokowana .
0
Jprdl do czego to doszło że mamy się przejmować powrotami jakichś leszczy do składu klubu średniej klasy O.o . Barca w strachuu...
0
@MaFCB W pomocy też było bogactwo i się połamało xd Jak sprzedać to tak jak to robi florek oddaje za 30 i zawiera opcje pierwokupu za 35 mln.
0
Nie ma co płakać wypożyczyć na przyszły sezon do Girony
9
Wypożyczyć do Girony na przyszły sezon. Blisko domu psychicznie będzie się czuł lepiej i może wróci do formy
0
Kounde za 100 mln ale z obowiazkiem wykupu w pakiecie Lengleta za 30 mln xd
0
@Kamil689 Bo był za dobry na ławkę gdy Balde był w gazie
1
@Czarny_ck Szczerze brali Suareza wartego 40 za 3 , Griezmanna odzyskali za grosze .
Chca sie pozbyc problemu? 25mln max
2
100 dla nas 100 dla niego i gitara siema :)
0
Powinni szukać kogoś o profilu Yayi Toure szybki defensywny atleta potrafiący jebnąć z dystansu . Profil Busquetsa sprawdzał się przy dwóch kreatywnych Iniescie i Xavim którzy potrafili swoim dryblingiem ściągać na siebie 2-3 rywali potem ich gubiąc balansem ciała po czym otwierały się wolne przestrzenie dla bocznych obronców lub skrzydlowych
1
@sevs Jak to nie jego planem b jest Alonso a nie sorry plecy go bolą
xd
2
Araujo powinien włączyć łagodnego Pepe i zastraszyć żółwia na boisku
0
Poproszę Bayern albo PSG
0
@Cypi$ Araujo jest jedynym mentalnym Lwem razem z Gavim nie na oocji pozbywać się kogokolwiek z tej dwójki
0
@Piterpartek27 Cancelo i Fort masz na prawą przyjdzie trener znający się na rzeczy to z Balde zrobi potwora . Frimpong to 80 mln zapomnij Leverkusen musiałoby kogoś w rozliczeniu wziąć żeby obniżyć cenę tańszą opcją byłby Vanderson powinni spróbować go wypożyczyć. Tak powinniśmy działać najbliższe lata wypożyczać z opcją wykupu a nie brać w ciemno leszczy za grube miliony
1
Araujo,Cubarsi,Balde,Cancelo,Gavi,Yamal,Stegen,Fermin,Roque to powinni być jedyni nietykalni resztę można sprzedać tylko nie za pół ceny... W pierwszej kolejności do sprzedania DeJong,Kounde,Raphinha wcisnąć ich do Chelsea najlepiej póki bana na transfery nie dostali haha
0
Chłop na sprzedaż ostatni gwizdek jak na brazylijczyka żeby na nim zarobić
5
@kejdzi To Osimhen stempluje stopę Cubarsiego więc za co karny ?
1
@david89 Ale Yamala w 67 mógł zdjąć bo się chwiał na nogach
1
Mecz 6,5/10 . Minusy zamęt momentami w obronie główkowanie trzy krotne w jednej akcji do graczy napoli we wlasnym polu karnym i piekne podania do rywala Oriola na minus i to wielki .Cubarsi - Araujo szefostwo
1
Oby nowy patałach go nie odstawił od pierwszego składu bo chłopak gra bardzo dobrze
2
@Murazor Nom Keita,Larsson,Paulinho i nawet Vidal coś dawał spoko jokery zadaniowcy
1
@Kratos1990 Pierwsza była kluczowa chciałem karne żeby były ale wiedziałem że im drugą wcisną bo Arsenal się obsrał :D
5
@mekston Pamietam jak wkurwiony byłem że Iniesta z Bellettim od początku nie grali tylko ten Van Bommel drewniany z legendarnym Oleguerem wyszli od pierwszej minuty . I jak na podwórku wszyscy się nad Fabregasem spuszczali a ja jedyny mówiłem że Iniesta jest 50 razy lepszy od niego jeszcze zobaczą.
0
To sobie w football managera pograj chłopie i go tam sobie kup
0
Za 150 mln mamy Raphinie taniej niz 200 za Yamala xd
0
Może sobie dziewczynki potrenować
0
@Ronaldinho10theking
Francja kompletnie nam nie siedzi , Holandia 50/50
Francja w Barcie
Dugary X
Petit X
Blanc X
Dutruel X
Christanval X
Giuly ok
Henry V
Thuram serce
Abidal wątroba
Umtiti X
Dembele x
Todibo ?
Mefiu X
Holandia w Barcie
Johan Cruyff V
Jordi Cruyff X
Neeskens V
Kluivert V
L.De Jong ok
F.De Jong ok
Overmars ok
F.DeBoer ok
R.DeBoer X
Koeman V
Depay X
Hesp X
Bogarde X
Davids X
Gio V
Reiziger X
Cocu V
Zenden X
Van Bommel X
Afellay X
0
@Roni_10 Juz dosc tyvh holendrow i francuzow
1
150 mln i może iść