0

Niech ktoś odda serce przez minimum dwa sezony dla tego klubu i wtedy można porozmawiać o wręczeniu 10 takiemu zawodnikowi . Na razie 10 niech będzie zablokowana .

0

Jprdl do czego to doszło że mamy się przejmować powrotami jakichś leszczy do składu klubu średniej klasy O.o . Barca w strachuu...

0

@MaFCB W pomocy też było bogactwo i się połamało xd Jak sprzedać to tak jak to robi florek oddaje za 30 i zawiera opcje pierwokupu za 35 mln.

0

Nie ma co płakać wypożyczyć na przyszły sezon do Girony

9

Wypożyczyć do Girony na przyszły sezon. Blisko domu psychicznie będzie się czuł lepiej i może wróci do formy

0

Kounde za 100 mln ale z obowiazkiem wykupu w pakiecie Lengleta za 30 mln xd

0

@Kamil689 Bo był za dobry na ławkę gdy Balde był w gazie

1

@Czarny_ck Szczerze brali Suareza wartego 40 za 3 , Griezmanna odzyskali za grosze .
Chca sie pozbyc problemu? 25mln max

2

100 dla nas 100 dla niego i gitara siema :)

0

Powinni szukać kogoś o profilu Yayi Toure szybki defensywny atleta potrafiący jebnąć z dystansu . Profil Busquetsa sprawdzał się przy dwóch kreatywnych Iniescie i Xavim którzy potrafili swoim dryblingiem ściągać na siebie 2-3 rywali potem ich gubiąc balansem ciała po czym otwierały się wolne przestrzenie dla bocznych obronców lub skrzydlowych

1

@sevs Jak to nie jego planem b jest Alonso a nie sorry plecy go bolą
xd

2

Araujo powinien włączyć łagodnego Pepe i zastraszyć żółwia na boisku

0

Poproszę Bayern albo PSG

0

@Cypi$ Araujo jest jedynym mentalnym Lwem razem z Gavim nie na oocji pozbywać się kogokolwiek z tej dwójki

0

@Piterpartek27 Cancelo i Fort masz na prawą przyjdzie trener znający się na rzeczy to z Balde zrobi potwora . Frimpong to 80 mln zapomnij Leverkusen musiałoby kogoś w rozliczeniu wziąć żeby obniżyć cenę tańszą opcją byłby Vanderson powinni spróbować go wypożyczyć. Tak powinniśmy działać najbliższe lata wypożyczać z opcją wykupu a nie brać w ciemno leszczy za grube miliony

1

Araujo,Cubarsi,Balde,Cancelo,Gavi,Yamal,Stegen,Fermin,Roque to powinni być jedyni nietykalni resztę można sprzedać tylko nie za pół ceny... W pierwszej kolejności do sprzedania DeJong,Kounde,Raphinha wcisnąć ich do Chelsea najlepiej póki bana na transfery nie dostali haha

0

Chłop na sprzedaż ostatni gwizdek jak na brazylijczyka żeby na nim zarobić

5

@kejdzi To Osimhen stempluje stopę Cubarsiego więc za co karny ?

1

@david89 Ale Yamala w 67 mógł zdjąć bo się chwiał na nogach

1

Mecz 6,5/10 . Minusy zamęt momentami w obronie główkowanie trzy krotne w jednej akcji do graczy napoli we wlasnym polu karnym i piekne podania do rywala Oriola na minus i to wielki .Cubarsi - Araujo szefostwo

1

Oby nowy patałach go nie odstawił od pierwszego składu bo chłopak gra bardzo dobrze

2

@Murazor Nom Keita,Larsson,Paulinho i nawet Vidal coś dawał spoko jokery zadaniowcy

1

@Kratos1990 Pierwsza była kluczowa chciałem karne żeby były ale wiedziałem że im drugą wcisną bo Arsenal się obsrał :D

5

@mekston Pamietam jak wkurwiony byłem że Iniesta z Bellettim od początku nie grali tylko ten Van Bommel drewniany z legendarnym Oleguerem wyszli od pierwszej minuty . I jak na podwórku wszyscy się nad Fabregasem spuszczali a ja jedyny mówiłem że Iniesta jest 50 razy lepszy od niego jeszcze zobaczą.

0

To sobie w football managera pograj chłopie i go tam sobie kup

0

Za 150 mln mamy Raphinie taniej niz 200 za Yamala xd

0

Może sobie dziewczynki potrenować

0

@Ronaldinho10theking
Francja kompletnie nam nie siedzi , Holandia 50/50
Francja w Barcie
Dugary X
Petit X
Blanc X
Dutruel X
Christanval X
Giuly ok
Henry V
Thuram serce
Abidal wątroba
Umtiti X
Dembele x
Todibo ?
Mefiu X

Holandia w Barcie
Johan Cruyff V
Jordi Cruyff X
Neeskens V
Kluivert V
L.De Jong ok
F.De Jong ok
Overmars ok
F.DeBoer ok
R.DeBoer X
Koeman V
Depay X
Hesp X
Bogarde X
Davids X
Gio V
Reiziger X
Cocu V
Zenden X
Van Bommel X
Afellay X

0

@Roni_10 Juz dosc tyvh holendrow i francuzow

1

150 mln i może iść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?