4

@Alberto1031 Bartus 2.0 widze

4

@Onlikox Ja bo to dwa jedyne mecze w sezonie na które czekam

0

Po co niech młody któryś zagra

0

Gdzie jest Pique?

0

Mogliby sprzedawać losy dla dzieci po końcowym gwizdku dzieciak mógłby podbiec do piłkarzy zrobić sobie fotę zebrać autografy

1

@kakusus Syna niech odda do szkółki

0

Jest Pena i Astralaga wiec po co? Za dużo pieniędzy maja ? Latem będą żebrać żeby kupić Wirtza czy kogo tam sobie wymarzyli? na Felixa oraz Cancelo nie wiadomo czy maja siano a będą kupować jakiegoś peta za 15 mln na ławkę którego nie będą się potem potrafili pozbyc

2

A chcą wydać 250 mln ?

0

@FCBurnley Sprzedawczyk nigdy nie bedzie legendą. Pajaca to widzisz w lustrze.

5

Komentarz usunięty

0

Jeden + tej tragedii może będzie taki ze Deco zeonie dupe z Joanemni kupia Wirtza

0

Kounde tez póki drogi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@denks1984 No ja niezapomne bo to następca Kroosa bedzie bo nie mamy 80 baniek.....

3

Jeden z demencja drugi z taktyczna impotencja

0

@Pstryk I będzie powtórka z rozrywki co z Setienem

4

Podziwiam chłopa strzelać tyle bramek w tak słabej drużynie a jeszcze się tu znajdą co dziadka będą krytykować ... Co nie zmienia faktu że jakby araby za Robercika dały 100 mln to też bym się ucieszył :D

2

@Adddi Tiki taka jest skuteczna jak ja uzywasz sporadycznie zmieniasz tempo gry podczas spotkania a nie monotonne napierdalanie podan non stop wiadomo ze rywal zejdzie do obrony 10 zawodnikami i poczeka na blad

4

Laporta wkraczaj do akcji trzeba im się odgryźć za Figo

0

A podajcie takich realnych kandydatów :)

1

@Sebolinho Koeman miał Messiego i chuja zrobił. Ten sam poziom maja

0

Oo oo jakiś przełom coś mu zaiskrzyło w główce zauważył że coś było nie tak na boisku O.o zobaczymy w nastepnym spotkaniu jakie wnioski wyciągnie

0

@Tatazolwinia Nie musze pisać komentarza. *Sonnym Andersonem. Od tej Barcelony 00/01 zaczynałem bracia wzieli mnie miedzy siebie na kanape jak lecial mecz Barcy z Realem powrot Figo w barwach Realu wtedy wybralem Barce bo fajnie szybko pilka chodzila jak rozgrywali swoje akcje no i kolory bordowo-granatowe to moje ulubione nic mnie nie obchodzilo że Real mial wtedy 7 czy tam 8 pucharów LM bylo tylko Barcia Barcia. Moimi ulubionymi zawodnikami byli Kluivert i Enrique w 02/03 juz jak kumałem dokładnie o co chodzi Valdes byl moim trzecim ulubionym zawodnikiem odpowiedzią na Casillasa. Ciągle poluje na ta srebrno czarna koszulke z numerem 26

0

@kfiatulla Wygrał Araujo swoim zaangażowaniem i charyzmą. A Barca Xaviego tylko przetrwała nacisk drużyny ze średniej półki. Do piłkarzy pretensji nie mam do trenera już tak za brak jakiejkolwiek koncepcji na gre drużyny.

0

Nie no co ten Araujo zrobił Xavi bedzie pierdolil ze wygrali ciezkie spotkanie tylko 1:0 bo rywal był niesamowicie dysponowany dzisiejszego wieczoru...

0

@against_modern_football Ja już czekam tylko na info kiedy będą się kontaktować z Artetą głowa mnie boli jak oglądam te mecze

0

@catalanian09 Nie był tak słaby bo miał Messiego i Albe którzy posyłali do niego podania Lewy nie ma takich osób :)

0

Pedri nie słuchaj tego co Ci ten ziomek z kartki dyktuje bo i tak Ci się to nie przyda na boisku :D

1

A tego Casado po co powołuje jak go nie wpuszcza w ogóle chłopak w rezerwach by przynajmniej pomógł a nie grzał dupe na ławce bez sensu

2

@Romario87 Prędzej się bym spodziewał że tą nażelowaną sztywną fryzurką wstrząśnie niż zawodnikami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?