0

Trochę więcej wiary w zespół, któremu kibicujecie, bo tych komentarzy nie dało się czytać.

0

Ferran coraz bardziej przypomina siebie, gdy grał w City.

3

Bez względu na to, jak bardzo życie daje ci w kość, zawsze pamiętaj, że jest drużyna, która przegrała trzema bramkami w pierwszym spotkaniu, zapowiedziała zemstę w rewanżu, nagrała dokument, nazwała się Królami Europy, poprosiła kibiców o wypełnienie stadionu, zamknęła dach, by zwiększyć presję i powiedziała, że 90 minut na Bernabeu to bardzo długo…

A na końcu? Przegrali ponownie. U siebie. I odpadli z rozgrywek.

Morał tej historii jest taki, że to nie historia tworzy teraźniejszości (i nie wygrywa meczów), trofea nie strzelają goli, a przeszłość cię nie uratuje, kiedy stajesz naprzeciw głodnej drużyny, która nie boi się żadnej legendy.

Pięknie napisane. Niestety nie znam, autora tego wpisu.

4

Klopp nie zostanie trenerem Realu.

Mimo licznych spekulacji, Klopp nie planuje objęcia żadnej drużyny – ani Realu Madryt, ani reprezentacji Brazylii.

Marc Kosicke, agent Kloppa:

„Jürgen jest bardzo zadowolony ze swojej nowej roli w Red Bullu jako Head of Global Soccer. Jest w pełni skupiony i szczęśliwy w tym projekcie".

Florian Plettenberg [Sky Sports]


5

Napisze coś w stylu @Popitek12

Kiedy jest 10/10, ale jej przeszłość to historia transferowa Moraty.

0

Ludzie często mówią, że doping i atmosfera na stadionach w Anglii jest najlepsza na świecie, a wczoraj tysiąc kibicow Legii uciszyło Stamford Bridge.

7

Lucas Vázquez:

Arsenal przyjechał się bronić. W pierwszej połowie praktycznie nic nie zrobili. W drugiej, kiedy cały nasz zespół ruszył do ataku, jakoś udało im się odnieść zwycięstwo.

Co za chłop haha

6

Przecież to jest czerwona kartka, dla tej kurwy obrzydliwej.

7

Matko boska.


0

Martin próbuje złapać przeciwnika na spalonym, łamiąc linie kilkukrotnie w 5 sekund.


1

Prawda jest taka, że oni podeszli na totalnej wyjebce do tego spotkania. Chcieli na stojąco ugrać dobry wynik. Mam nadzieję, że Flick postawi ich do pionu, bo oni nawet dzisiaj nie mieli chęci rywalizować.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Po co Yamal od początku? Matko boska, przecież mamy 4 bramki przewagi.

1

Barcelona może zostać zaproszona na Klubowe Mistrzostwa Świata, po tym jak Club Leon został w nich zawieszony.


[David Faitelson]


9

Arsenal


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Te dwie bramki Rice'a z Realem, to były jego pierwsze bramki z rzutów wolnych w karierze?

6

Jak chcecie popsuć humor kibicom Realu, to pokażcie im ten filmik :D


0

Coś w tym jest, że najciężej w końcówce sezonu o punkty, właśnie z drużynami z dołu tabeli.

Męczarnia okropna.

2

Co sądzicie?


4

Najzabawniejsze jest to, że największą wiedzę na temat wojska, energii, imigrantów czy geopolityki ma Hołownia, który nie jest brany na poważnie przez głosujących. Nie mówię, że on jest dobrym kandydatem, ale to pokazuje jak tragiczna jest reszta kandydatów i jak ograniczoną mają wiedze. Człowiek tak naprawdę, nie ma na kogo głosować i kolejny raz musiałby wybrać mniejsze zło.

0

Można gdzieś obejrzeć debate w internecie?

40

Ale cudowna jest ta grafika.


1

Dlaczego bramkarz tego nie odbił do boku?

2

Grubo.


0

@Marcelinho99 Już nie przesadzaj z tym 3:0. Real to Real, a klasyki rządzą się swoimi prawami.

0

@Faro Weź tu broń, jak Mbappe i Vinicius się nie wracają. Przypominają się czasu, gdy Barcelona dostawała baty w Lidze Mistrzów, bo zawodnicy z przodu nie mieli chęci wracać i bronić.

8

Oby to był ten sezon, w którym Real za ten obleśny styl gry - skończy z **ujem w dupie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?