0

Myślę, że Lewandowski dzisiaj w pierwszym składzie to pewniak. Chłopaki będą grać na niego i zrobią wszystko, żeby dogonił Mbappe w klasyfikacji króla strzelców.

3

@Starrk Po prostu ludzie chociaż jeden dzień w roku chcą mieć spokój od tego syfu. Dajcie odpocząć.

12

@Starrk Serio? Nie możecie chociaż przez chwilę się powstrzymać i nie pisać o tej polityce? Aż tak ciężkie jest to do ogarnięcia? Przypominam, że jest to forum piłkarskie, więc dobrze byłoby poczytać też posty o sporcie.

4

Kane już pobił ten rekord Lewandowskiego, jeśli chodzi o bramki w Bundeslidze?

Według wielu ludzi, miał to zrobić z palcem w nosie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bardzo ciekawy transfer.


0

Dobre źródło?


6

Cicho!


1

@Popitek12 O widzisz. Mógłby być patrząc na to, że na tej grafice są słabsi od niego.

23

Matko boska, ale to robi wrażenie.


3

Jesteście zgodni, co do hierarchii?

https://x.com/nocontextfooty/status/1923416081269473326

1

@Stinger_ Wiadomo, że deszcz jest potrzebny i niech pada, ale bez przesady. Mamy ponad połowe maja i ciągle pada, lub wieje, a temperatura nie przekracza 15 stopni + są bardzo zimne noce, przez co marzną drzewa, krzewy owocowe. Dla mnie tragedia, bo uwielbiam spędzam czas na działce lub plenerze.

11

@Stinger_ Deszcz i wiatr daje ci radość z życia? Już wolałbym te 40 stopni, chociaż można w basenie posiedzieć, czy pojechać nad jezioro.

0

@Sysia11 Z najlepszych drużyn, czyli od kogo? Średnio on mi gdziekolwiek pasuje, chyba, że w roli bramkarza rezerwowego.

10

Valencia pozwie Netflixa.

Chodzi o manipulacje w filmie dokumentalnym o Viniciusie.

Kibice Valencii podczas meczu z Realem Madryt w 2023 roku skandowali słowo "tonto" (głupi), a w filmie jest pokazywane jako "mono" (małpa), czyli rasistowskie określenie.

[Relevo]

5

Fermin


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Chcą go kupić, żeby Vinicius nie miał najbrzydszego nosa w zespole?


7

Szczęsny w kapeluszu z napisem "Palacz"


0

Zaczęło się na Youtube.

4

Szkoda, ogromny talent.


4

@Vurt Zostałeś zgłoszony przez @Popitek12

29

Każdy kto chce sprzedać Ferminka Lopeza powinien dostać dożywotniego bana. Pozdrawiam.

3

6

@July_6_BcN Straszną glupotą jest ocenianie trenera klubowego przez pryzmat prowadzenia reprezentacji. To zupełnie inne wymagania i sposób w jaki się pracuje.

4

@Deathwing112 co ma jaja z gumy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Niech wam odpadnięcie z Ligi Mistrzów nie zasłoni tego, jak świetny jest to sezon dla nas, czyli kibiców Barcelony.



41

Według Magdaleny Biejat nie wolno dać dziecku klapsa, ale wolno dać zastrzyk w serce z chlorku potasu.

[Ewa Zajączkowska]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?