Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Znajdź sobie kobitke, a nie robisz podchody pod Vegete.
2
To nieźli kandydaci na policjantów.
0
@Irmscher10 "Na pewno wśród ofiar wojny jest ktoś z Twoich przyjaciol, znajomych, rodziny"
Już nie przesadzaj, jesteśmy przecież Polakami, a nie Ukraińcami :)
0
@MatBac1991 Dadzą radę. My mieliśmy na minusie :)
2
@maroon Schemat jest prosty, żeby odbyły się wybory musi być zniesiony stan wojenny. Co za czym idzie, mobilizacja nie jest możliwa, więc zmobilizowani żołnierze muszą trafić do cywila. W związku z tym nastąpi ogromna utrata możliwości wojskowych po stronie ukraińskiej na froncie.
Wszystkie słowa i ruchy Trumpa są przemyślane, żeby tylko pomóc Putinowi w wojnie z Ukrainą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Trump stwierdził, że to Zelensky rozpoczął wojne z Rosją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Będzie bardzo ciekawie.
29
Ale kot.
Raúl Martín Presa, prezes Rayo Vallecano po meczu z FC Barceloną:
"Jeśli Rayo przegrało, to nie z powodu sędziów. Zagraliśmy świetny mecz, ale byliśmy nieskuteczni. Nie mamy wątpliwości co do sędziów, ich interpretacja była prawidłowa."
[@RadioestadioN]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto i dlaczego jest najlepszym kandydatem na Prezydenta Polski?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bykunn co ty za głupoty wypisujesz? pijany byłeś?
15
Dobranoc.
2
Wielki szacunek dla Rayo za to w jaki sposób z nami grają. Chłopaki nie pękają na robocie.
2
Jakim to trzeba być debilem, żeby być kibicem Barcelony i negować prawidłową decyzje sędziego odnośnie odgwizdania spalonego.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Chłop na spalonym wyblokował Inigo, który mógł interweniować, więc o czym ty piszesz?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Coś was łączy, bo ciebie też mało kto lubi.
0
@Faro W nerwach i emocjach mówi sie wiele rzeczy.
0
@Faro Skąd wiesz, że nie powiedział? Sporo sytuacji nie jest rejestrowane przed kamery.
0
Dzisiaj obchodzimy dzień kota. Możecie podesłać zdjęcia swoich zwierzaków, chętnie zobacze :D
19
Salah, mamy Luty.
0
@Ptasior W czym ten Antony jest lepszy od Raphinhi?
0
@BORO_12 O to właśnie mi też chodzi. Kibice Realu na siłe ich porównywali np do Yamala, a czas potężnie to zweryfikował.
0
Czyżby Antony dogonił w liczbie bramek (la liga) Gulera i Endricka? Czyli dwa największe młode talenty w Realu od lat? Jak to jest możliwe? Przecież oni mieli zdobywać nagrody Golden Boy, a następnie Złote Piłki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika