2

@agaFCB śnieżne bractwo (na faktach)

0

@blakkudium on to niech obniża wynagrodzenie a nie świruje.

6

jaki klub taki Salah


1

@norbi77 a później płacz że nie ma co jeść i zimno w chacie ^^

28

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 a co mają duze pieniążki do zdrowia psychicznego?

0

@Bobo25 ciężko coś poradzić, linie też nie są idealnie równe co do milimetra.

1

@norbi77 to też zawsze jest jakies rozwiązanie, wydaje mi sie mniej kontrowersyjne niz jakiś milimetr na lini.

0

@Toretto bardziej chodzi mi o to że taka sytuacja często jest sprawdzana kilka minut, piłki mają też czesto inną obojętność, gdzieś czytałem, że gdyby to była inna pilka, z innej ligi to mogłaby być bramka.

1

co sądzicie o tej zasadzie? dałoby radę znaleźć jakieś inne lepsze rozwiązanie?



0

@PatrykBarca głównie chodzi o usprawiedliwianiu porażek tak żeby nie zgonić winy na siebie, o słabych warunkach na wyjazdach, gdzie każdy tam gra czy narzekaniu na kadrę.

0

@Kratos1990 Prawdziwe DNA i tiki- taka to była za czasów Guardioli, później to tylko upośledzone wersję, kto by nie chciał grać wysokim pressingiem, mieć wysokie posiadanie piłki, grac w trójkątach i dominować środek pola? Zobacz jak wygląda City, przecież tam jest od groma podobnych cech do legendarnej Barcelony.

2

@Crashynski patrząc na jego przywiązanie to Hiszpania, tam sie urodził i wychował.

0

Xavi to tylko na wszystko marudzi i narzeka, charakterem to on przypomina taką cipke a nie lidera szatni i trenera z jajami.

1

@fart Rozumiem i doceniam twoje oddanie, szkoda tylko że piłkarze plują wam prosto w ryj. Wy jeździcie na mecze, poświęcacie swój czas i rodziny a z zamian dostajecie kompromitacje, bo piłkarze mają wyjebane na klub.

2

@fart Ja sie tylko prześmiewczo odniosłem do słów Dodiego, szkoda życia na oglądanie i przejmowanie sie ligą która powinna zostać zaorana.

4

@bartas97 kompromitacja za pieniądze, zawsze spoko.

8

myślałem że chociaż "defensywny" Raphinha w tym jest lepszy od Yamala


0

@FcPortoFan1999 wydaje mi się byku, że on nawet w Porto by nie ogarnął.

0

słodkich snów


0

@FcPortoFan1999
W Częstochowie wyciągnęli z niego maksa, pasował idealnie patrząc na jego atuty.

0

@bartas97 on już ma 29 lat, ciężko o cos wyjątkowego w tym wieku, skoro zawsze był przeciętny, nawet na tle ekstraklasy.

0

@icon3520 jak pracujesz fizycznie to może to być wyrostek na mostku.

0

@tristan87 no weź, czekamy

2

Gdyby za każde dane polecenie, dawali grosika to @fcbarcafan19 byłby milionerem.

1

@FcPortoFan1999 szkoda Bodo, jak dla mnie byli lepsi od Ajaxu, zabrakło szczęścia w dogrywce.

2

@FcPortoFan1999 W porównaniu do nas nawet Norweskie wyglądają zajebiscie.

0

@mekston Hakan




0

De Bruyne?

Hakan Calhanoglu:

"W tym momencie jestem najlepszym rozgrywającym na świecie. Za mną jest Rodri, potem Kroos, Kimmich i Enzo Fernandez..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?