Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@agaFCB śnieżne bractwo (na faktach)
0
@blakkudium on to niech obniża wynagrodzenie a nie świruje.
6
jaki klub taki Salah
1
@norbi77 a później płacz że nie ma co jeść i zimno w chacie ^^
28
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 a co mają duze pieniążki do zdrowia psychicznego?
0
@Bobo25 ciężko coś poradzić, linie też nie są idealnie równe co do milimetra.
1
@norbi77 to też zawsze jest jakies rozwiązanie, wydaje mi sie mniej kontrowersyjne niz jakiś milimetr na lini.
0
@Toretto bardziej chodzi mi o to że taka sytuacja często jest sprawdzana kilka minut, piłki mają też czesto inną obojętność, gdzieś czytałem, że gdyby to była inna pilka, z innej ligi to mogłaby być bramka.
1
co sądzicie o tej zasadzie? dałoby radę znaleźć jakieś inne lepsze rozwiązanie?
0
@PatrykBarca głównie chodzi o usprawiedliwianiu porażek tak żeby nie zgonić winy na siebie, o słabych warunkach na wyjazdach, gdzie każdy tam gra czy narzekaniu na kadrę.
0
@Kratos1990 Prawdziwe DNA i tiki- taka to była za czasów Guardioli, później to tylko upośledzone wersję, kto by nie chciał grać wysokim pressingiem, mieć wysokie posiadanie piłki, grac w trójkątach i dominować środek pola? Zobacz jak wygląda City, przecież tam jest od groma podobnych cech do legendarnej Barcelony.
2
@Crashynski patrząc na jego przywiązanie to Hiszpania, tam sie urodził i wychował.
0
Xavi to tylko na wszystko marudzi i narzeka, charakterem to on przypomina taką cipke a nie lidera szatni i trenera z jajami.
1
@fart Rozumiem i doceniam twoje oddanie, szkoda tylko że piłkarze plują wam prosto w ryj. Wy jeździcie na mecze, poświęcacie swój czas i rodziny a z zamian dostajecie kompromitacje, bo piłkarze mają wyjebane na klub.
2
@fart Ja sie tylko prześmiewczo odniosłem do słów Dodiego, szkoda życia na oglądanie i przejmowanie sie ligą która powinna zostać zaorana.
4
@bartas97 kompromitacja za pieniądze, zawsze spoko.
8
myślałem że chociaż "defensywny" Raphinha w tym jest lepszy od Yamala
0
@FcPortoFan1999 wydaje mi się byku, że on nawet w Porto by nie ogarnął.
0
słodkich snów
0
@FcPortoFan1999
W Częstochowie wyciągnęli z niego maksa, pasował idealnie patrząc na jego atuty.
0
@bartas97 on już ma 29 lat, ciężko o cos wyjątkowego w tym wieku, skoro zawsze był przeciętny, nawet na tle ekstraklasy.
0
@icon3520 jak pracujesz fizycznie to może to być wyrostek na mostku.
0
@tristan87 no weź, czekamy
5
złoto
https://x.com/Rozglosnia3/status/1760614296617115795
2
Gdyby za każde dane polecenie, dawali grosika to @fcbarcafan19 byłby milionerem.
1
@FcPortoFan1999 szkoda Bodo, jak dla mnie byli lepsi od Ajaxu, zabrakło szczęścia w dogrywce.
2
@FcPortoFan1999 W porównaniu do nas nawet Norweskie wyglądają zajebiscie.
0
@mekston Hakan
0
De Bruyne?
Hakan Calhanoglu:
"W tym momencie jestem najlepszym rozgrywającym na świecie. Za mną jest Rodri, potem Kroos, Kimmich i Enzo Fernandez..."