0

@Toretto Jakich informacji oczekiwałeś w sprawie Alvesa? skoro nie ma nic oficjalnie, tylko kondolencje na Xie bez jakiegokolwiek źródła :)

0

Gdyby rzeczywiście śmierć Alvesa okazała sie prawdą, to będzie brakować tylko "pięknych słów" piłkarzy o Alvesie, żeby podsumować jak popsuty i chory jest dzisiejszych świat.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

ale podobna


0

Komentarz usunięty

0

O 2 jakoś Gamrocik, przypominam

0

0

@HighestInTheRoom a gdzie sie pali, ćpa w klubie? :) nawet w Polsce, ludzie to robią w łazienkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@HighestInTheRoom Zapalić może, albo sie naćpać, wiele rzeczy ludzie robią w klubach.

0

@vangoor Kto napisał, że siłą? prowadził laske za rękę do łazienki, która była pijana. Nie zmienia to tego, co później sie wydarzyło i tego jak Alves ciągle kłamał i jakie są dowody w tej sprawie.

3

@vangoor poczytaj zeznania ze sprawy, które zmieniał kilkukrotnie, nagrania z monitoringu też były opisane, dziewczyna nie chciała od niego pieniędzy, Alves zmieniał zeznania kilkukrotnie, sąd go skazał + dziewczyna miała ślady spermy i siniaki na ciele.

7

@vangoor Na monitoringu prowadzi najebaną dziewczynę za rękę do łazienki. Radzę wam doczytać i sie doinformować, zanim rzucacie takimi ciekawostkami.

1

@Pedri16Future Nie wytłumaczysz, ludzie sa zaślepieni gwałcicielem, złapali by go za rękę to by powiedzieli, że to nie jego.

7

@HighestInTheRoom Czytałeś zeznania? Alves przestawił z 5 wersji w ciągu kilku tygodni. Najpierw mówił że nie było gwałtu, później znaleźli jego sperme na jej ciuchach, to tłumaczył się w sposób bardzo nielogiczny, ciągle zmieniał wersję i sobie zaprzeczał.

3

@bartekvisca jasne błędy sie wybacza, ale nie gwałt, morderstwo czy pedofilię.

0

@Sulimo A mi osobiście nie jest go szkoda, dla gwałcicieli i pedofili nie ma miejsca na tej ziemi. Inaczej byś pisał gdyby ktoś zgwałcił ci mame czy siostre.

5

Kowal to jest ananas


0

@Foro jeśli ciebie to uraziło to przepraszam.

0

@Foro Ja nie szczekam, więc takie rzeczy możesz mówić do kogoś kogo znasz i sobie na to pozwala :) wyraziłem tylko swoją opinię i dlaczego nie chciałbym żeby pobił rekord naszego rodaka. Jak tobie to nie pasuje to luz, idź oglądaj Kane'a i trzymaj kciuki, żeby pobił rekord, tyle nic osobistego.

0

@FcPortoFan1999 nie słuchać kibiców którym zawsze coś nie pasuje? :)

0

@FcPortoFan1999 wypychali go dziennikarze i kibice, cały sztab i piłkarze chcieli żeby został :)

0

@Dari0G z Pedrim jak najbardziej, co do Gaviego wydaje mi się że, będzie filarem zespołu w najbliższych latach.

0

@FcPortoFan1999 myślę, że taki Busquets śmiało mógłby zostać, szkoda, że zdecydował sie na odejście.

0

@FcPortoFan1999 tzn? chodziło mu o to, że brakuje w naszym zespole weteranów, którzy są na wysokim poziomie od lat i mogą przekazać wiedze, młodym zawodnikom.

1

Ivan Rakitić:

"Real Madryt był w stanie zrobić wszystko dobrze, krok po kroku. Toni i Luca wciąż są liderami zespołu. Barca być może ruszyła zbyt szybko. Jestem przekonany, że Gavi i Pedri, którzy są spektakularnie utalentowani, będą przyszłością Barcy i hiszpańskiego futbolu, ale myślę, że nasza pomoc, starszych kolegów, byłaby dla nich dobra. Jestem przekonany, że ci wszyscy chłopcy, tacy jak Bellingham i spółka, są bardzo wdzięczni za codzienną naukę, którą od nich pobierają." [@marca]

0

@Bobo25 Wiadomo, że jak ktoś jest lepszy to pobije :) ale całym serduchem jestem za tym, żeby tego nie zrobił. Jak Kane'a to zrobi to nie będę mu umniejszał i szukam wymówki :) jednak zdecydowanie wolałbym, żeby ten rekord przez X lat nie został pobity, chyba że przez drugiego Polaka.

0

@Lionel_Messi10 mentalnie byku, to ty masz z 8 lat, mój siostrzeniec 10 letni, ma więcej argumentów i da sie z nim podyskutować na jakimkolwiek poziomie.

0

@Lionel_Messi10
a ja sie śmieje z tego co ty napisałeś. I jaki to ma sens, też sie "zesrałeś"?

1

@Lionel_Messi10 no to ja poproszę jakis argument, bo to "xD" u dorosłego faceta średnio przekonuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?