Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Jakich informacji oczekiwałeś w sprawie Alvesa? skoro nie ma nic oficjalnie, tylko kondolencje na Xie bez jakiegokolwiek źródła :)
0
Gdyby rzeczywiście śmierć Alvesa okazała sie prawdą, to będzie brakować tylko "pięknych słów" piłkarzy o Alvesie, żeby podsumować jak popsuty i chory jest dzisiejszych świat.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
ale podobna
0
Komentarz usunięty
0
O 2 jakoś Gamrocik, przypominam
0
@Pedri16Future
@HighestInTheRoom
0
@HighestInTheRoom a gdzie sie pali, ćpa w klubie? :) nawet w Polsce, ludzie to robią w łazienkach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@HighestInTheRoom Zapalić może, albo sie naćpać, wiele rzeczy ludzie robią w klubach.
0
@vangoor Kto napisał, że siłą? prowadził laske za rękę do łazienki, która była pijana. Nie zmienia to tego, co później sie wydarzyło i tego jak Alves ciągle kłamał i jakie są dowody w tej sprawie.
3
@vangoor poczytaj zeznania ze sprawy, które zmieniał kilkukrotnie, nagrania z monitoringu też były opisane, dziewczyna nie chciała od niego pieniędzy, Alves zmieniał zeznania kilkukrotnie, sąd go skazał + dziewczyna miała ślady spermy i siniaki na ciele.
7
@vangoor Na monitoringu prowadzi najebaną dziewczynę za rękę do łazienki. Radzę wam doczytać i sie doinformować, zanim rzucacie takimi ciekawostkami.
1
@Pedri16Future Nie wytłumaczysz, ludzie sa zaślepieni gwałcicielem, złapali by go za rękę to by powiedzieli, że to nie jego.
7
@HighestInTheRoom Czytałeś zeznania? Alves przestawił z 5 wersji w ciągu kilku tygodni. Najpierw mówił że nie było gwałtu, później znaleźli jego sperme na jej ciuchach, to tłumaczył się w sposób bardzo nielogiczny, ciągle zmieniał wersję i sobie zaprzeczał.
3
@bartekvisca jasne błędy sie wybacza, ale nie gwałt, morderstwo czy pedofilię.
0
@Sulimo A mi osobiście nie jest go szkoda, dla gwałcicieli i pedofili nie ma miejsca na tej ziemi. Inaczej byś pisał gdyby ktoś zgwałcił ci mame czy siostre.
5
Kowal to jest ananas
0
@Foro jeśli ciebie to uraziło to przepraszam.
0
@Foro Ja nie szczekam, więc takie rzeczy możesz mówić do kogoś kogo znasz i sobie na to pozwala :) wyraziłem tylko swoją opinię i dlaczego nie chciałbym żeby pobił rekord naszego rodaka. Jak tobie to nie pasuje to luz, idź oglądaj Kane'a i trzymaj kciuki, żeby pobił rekord, tyle nic osobistego.
0
@FcPortoFan1999 nie słuchać kibiców którym zawsze coś nie pasuje? :)
0
@FcPortoFan1999 wypychali go dziennikarze i kibice, cały sztab i piłkarze chcieli żeby został :)
0
@Dari0G z Pedrim jak najbardziej, co do Gaviego wydaje mi się że, będzie filarem zespołu w najbliższych latach.
0
@FcPortoFan1999 myślę, że taki Busquets śmiało mógłby zostać, szkoda, że zdecydował sie na odejście.
0
@FcPortoFan1999 tzn? chodziło mu o to, że brakuje w naszym zespole weteranów, którzy są na wysokim poziomie od lat i mogą przekazać wiedze, młodym zawodnikom.
1
Ivan Rakitić:
"Real Madryt był w stanie zrobić wszystko dobrze, krok po kroku. Toni i Luca wciąż są liderami zespołu. Barca być może ruszyła zbyt szybko. Jestem przekonany, że Gavi i Pedri, którzy są spektakularnie utalentowani, będą przyszłością Barcy i hiszpańskiego futbolu, ale myślę, że nasza pomoc, starszych kolegów, byłaby dla nich dobra. Jestem przekonany, że ci wszyscy chłopcy, tacy jak Bellingham i spółka, są bardzo wdzięczni za codzienną naukę, którą od nich pobierają." [@marca]
0
@Bobo25 Wiadomo, że jak ktoś jest lepszy to pobije :) ale całym serduchem jestem za tym, żeby tego nie zrobił. Jak Kane'a to zrobi to nie będę mu umniejszał i szukam wymówki :) jednak zdecydowanie wolałbym, żeby ten rekord przez X lat nie został pobity, chyba że przez drugiego Polaka.
0
@Lionel_Messi10 mentalnie byku, to ty masz z 8 lat, mój siostrzeniec 10 letni, ma więcej argumentów i da sie z nim podyskutować na jakimkolwiek poziomie.
0
@Lionel_Messi10
a ja sie śmieje z tego co ty napisałeś. I jaki to ma sens, też sie "zesrałeś"?
1
@Lionel_Messi10 no to ja poproszę jakis argument, bo to "xD" u dorosłego faceta średnio przekonuje.