2

@Lukikiki no nie do końca, dobranoc i zdrówka byku.

7

@Lukikiki Jestem młodym strażakiem, często widzę rzeczy o jakich ty śnisz w najgorszych koszmarach. Kilkukrotnie w tym roku ryzykowałem swojej życie/zdrowie żeby wyciągnąć ludzi z pożaru czy wypadku, więc jeśli chodzi o charakter i psychikę to mam bardzo silną. Ale nie będę zgrywał kozaka i pisał sprzed klawiatury w ciepłym domku, że gdyby zaatakowało mnie stado wilków to bym sie obronił, czy gdyby był mróz 25 stopni i musiałbym spać na zewnątrz to bym nie zamarzł. Bo akurat ci co najwięcej mówią i udają kozaków w życiu realnym są malutcy, żeby nie pokazać jak naprawdę w środku są obsrani. Tylko ludzie chorzy psychicznie nie czują strachu, jest to bardzo ważna cecha którą uczy pokory, koncentracji i ostrożności.

2

@MesQueUnClub_87 Myślę, że w takich sytuacjach też silny charakteru jest kluczowy. Młodzi ludzie bardzo łatwo sie poddają, często są wychowywani w bańce ochronnej, mają wszystko +bezstresowe wychowanie.

3

@MesQueUnClub_87 Wątpię, że ktokolwiek z nas poradziłby sobie w czasach w których trzeba coś upolować, nie umrzeć w nocy przez mróz, czy nie dać się zjeść np wilkom. Żyjemy w bardzo wygodnych i łatwych czasach, jesteśmy słabymi jednostkami w porównaniu np do naszych pradziadków którzy walczyli na wojnie.

24

@Lukikiki Trzeba wziąć właśnie pod uwagę, że ludziom po prostu nie chce sie robić cos na czym sie nie znają, stracić często kilka godzin, pojechać po materiał. Wolą zapłacić, mieć dobrze zrobione i dać zarobić, po co byliby pracownicy, skoro każdy potrafiłby zrobić wszystkie podstawowe pracę w domu?

4

@MesQueUnClub_87 A ja znam chłopaczka, który wkręcał wkręty na wykręcaniu, uciął kabel od diaxa przy próbie przecięcia rury. Aktualnie jest prawnikiem, czy on jest gorszy, mając taką pracę niż ludzie na budowie?

0

@FcPortoFan1999 ponoć już sie obraził i nie chce grać dla Hiszpanii

7

Pedri - wysłany na Igrzyska po Euro.

Gavi - zerwał więzadła na reprezentacji w meczu o nic.

Yamal- ściągany do federacji po kontuzji w Barcelonie, żeby go zbadać czy nie udaje



0

@arsenallondyn0 ponoć aktualnie najlepszy defensywny pomocnik naszej ligi.

5

@Lukikiki Ale to trzeba w pracy tylko wymieniać gniazdka, baterie, lepić dziury w ścianach. Czyli każdy facet, musi pracować na budowie? czy ja to źle zrozumiałem :D

14

@Lukikiki co ma emerytura do wyżej wymienionych czynności? próbuje rozkminić ale ciężko mi idzie

1

@DonCarletto wyglądają jak bliźniacy :)

1

@HighestInTheRoom To już musiałbyś zapytać @FcPortoFan1999 jak to jest i czy ma problem. Ciężko mówić za kogoś, on wie najlepiej. Ponoć każdy jest od czegoś uzależniony, już tak na marginesie.

0

@FcPortoFan1999 zawsze mógłbyś tylko banować użytkowników i pilnować porządku.

0

@FcPortoFan1999 fakt, nie miałbyś czasu :D

2

@FcPortoFan1999 o kurde byku, ile ty masz komentarzy :D prawie 45 tysięcy a jesteś półtora roku na stronie, robi to ogromne wrażenie. Moderacja powinna pomyśleć o jakieś pracy dla ciebie na la rambli.

0

@partymaker To co ty piszesz, to wróżenie z fusów. Nie ma żadnej pewności, a Robert te bramki strzelił i zdobyliśmy Mistrzostwo po kilku latach posuchy. Więc takie pisanie, że to nie miało sensu i zachodu jest głupie i bez pokrycia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roobo Wszyscy których wymieniłeś to pomocnicy lub napastnicy. Co do Cancelo, jest nominalnym obrońcą i tyle.

1

@partymaker gdyby nie Robert nie wygralibyśmy ligi w poprzednim sezonie.

0

@mekston Tylko jednak to taka nagroda pocieszania, było sporo przykładów, gdzie bramkarz był najlepszym zawodnikiem drużyny w danym sezonie, a złotą piłkę zgarnął zawodnik z pola, który dał mniej drużynie, na przestrzeni całego sezonu.

1

Dwie złote piłki, jedna dla bramkarza lub obrońcy, druga dla pomocnika lub napastnik. Co sądzicie? byłby to dobry pomysł?, patrząc na to, że bramkarz czy obrońca nie ma szans wygrać złotej piłki w aktualnym plebiscycie.

0

@Katalończyk 99 co w tym takiego strasznego?

0

@Sulimo Kibice Widzewa

1

1

Zostały trzy lata na przygotowanie się do konfrontacji - ogłosił szef sił bezpieczeństwa, Jacek Siewiera.

Co to może oznaczać?

Siewiera, Sztab Generalny oraz rząd zakładają najgorszy scenariusz. Czyli ogromne predyspozycje militarne Rosjan dzięki masowej produkcji broni i amunicji, brak spójnych i konkretnych, skonsolidowanych działań NATO we wsparciu ukraińskiego wojska w dostawach, upadek lub częściowy upadek Ukrainy oraz zdolności operacyjne w obwodzie kaliningradzkim dzięki nowym utworzonym brygadom.

Musimy dmuchać na zimne i być gotowi mentalnie oraz fizycznie. Dlatego państwo polskie przygotowuje doktrynę strategii bezpieczeństwa i zadbanie o zachowanie żelaznej jedności narodowej.

Wojsko Polskie przygotowuje nowe kontrakty zbrojeniowe oraz pracuje nad zwiększeniem obecności amerykańskiej w Polsce.

1

@FcPortoFan1999 moze Marek Papszun? bardzo przyjemnie oglądało sie Raków za jego kadencji.

1

@Danny Gaucho taki przeciętniak sie wydawał, idealny na rezerwowego.

0

@ViscaelBarca2007 to ty mi zawróciłeś głowę, a teraz sie unosisz, że nie jest tak jak napisałeś.

0

@ViscaelBarca2007 jest na liście kandydatów, nie ma tu informacji, że wolą jego od Flicka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?